Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Роздрібний продаж розливного пива: який код УКТ ЗЕД зазначати?

Шевчук Михайло, податковий експерт
Бухгалтер 911 Жовтень, 2021/№ 41
Друк
Який код УКТ ЗЕД треба зазначати у фіскальному касовому чеку при роздрібному продажу пива на розлив? Нетривіальну відповідь на таке запитання нещодавно опублікувала ДПСУ в підкатегорії 109.10 ЗІР. Давайте розглянемо детальніше нюанси такої ситуації, адже штрафи за «промахи» при зазначенні цього реквізиту, відверто кажучи, «кусаються»*.

* Більше деталей знайдете у статті «Чим загрожує неправильний код УКТ ЗЕД у чеку» (журнал «Бухгалтер 911», 2021, № 27).

Отже, розпочнемо з того, що пиво у будь-якому випадку відноситься до товарної групи УКТ ЗЕД за кодом 2203. Це прямо вбачається із визначення цього напою, наведеного в абз. 9 ст. 1 Закону № 481** (див. врізку).

Щоб подивитися повну версію, передплатіть Pro доступ Вже передплатили? Увійти
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі