№4

Бухгалтер 911, січень, 2022/№4 Інші номери журналу ›
  • Податківці про РРО/ПРРО в Інтернеті та товарний облік Ви — ФОП-єдиноподатник, у якого є інтернет-магазин? Тоді ця стаття вкрай важлива для вас. Зовсім нещодавно податківці провели масштабний вебінар, присвячений правилам застосування РРО/ПРРО при проведенні інтернет-розрахунків*. Яких правил дотримуватися у 2022 році? Прямо зараз найсвіжіші «вісті з полів».
  • Строки позовної давності vs списання заборгованості: популярні запитання Про що думають при підбитті підсумків-2021? Про «безнадійку» в тому числі. У сенсі про списання безнадійної заборгованості. Топ-запитання: чи дійсно акт звірки, підписаний боржником, або часткове погашення заборгованості «відкладають» момент списання боргу? Коли списувати заборгованість, якщо строки позовної давності спливають у період карантину? Давайте обговоримо ці запитання в статті.
  • Облікова політика — 2022 Початок нового року — час провести ревізію облікової політики підприємства. Чи були законодавчі зміни, що вимагають коригування облікової політики на 2022 рік? Якими помилками в обліковій політиці підприємства користуються податківці під час перевірок? Чи треба щорічно оновлювати наказ про облікову політику? Ці та інші питання розглянемо в статті.
  • Про щорічне підтвердження бенефіціарів — для тих, хто сумнівається Чи дійсно для тих, хто оновив дані про бенефіціарів у 2021 році, щорічне підтвердження бенефіціарів розпочнеться тільки з 2023 року? Так. Мін’юст уже висловив свою думку щодо цього*. Але судячи із запитань від вас, не для всіх цей лист виявився переконливим . Тому давайте ще раз повернемося до цього питання — для тих, кому не дає спокою професійний скептицизм.
  • Закон № 1914 («податкова реформа»): плата за землю та Ко Продовжуємо знайомитися із Законом № 1914*. На черзі — податки «другого ешелону»: плата за землю, екоподаток, рентна плата, податок на нерухомість, транспортний податок. Що змінилося щодо них?
  • Закон № 1914 («податкова реформа»): податок на прибуток Продовжуємо знайомитися із Законом № 1914*. На черзі — податок на прибуток. Змін із податку на прибуток — небагато. Та й стосуються вони далеко не всіх платників. Але, менше з тим, нововведення заслуговують на увагу. Отже, почнемо.
  • Держрегулювання цін: як не помилитися при розрахунку надбавки? У минулому номері ми обмежилися першим знайомством з новими правилами державного регулювання цін на деякі соціально значущі товари*. Зараз пропонуємо ґрунтовно розібратися з тим, як же правильно визначити торговельну надбавку.
  • Нерухомий податок — 2022: операція «декларація» Здебільшого річний звіт несемо за рік, що минув. Але у випадку з нашим «героєм» — підхід інший. Зобов’язання з податку на нерухомість, відмінну від земельної ділянки (далі — нерухомподаток), визначаємо на поточний рік. Які нюанси врахувати і які сюрпризи приготував 2022 рік для платників цього податку? Давайте з’ясуємо!
  • Операція «декларація»: податок на прибуток — 2021 Добігає свого кінця перший місяць (із двох) звітної кампанії з податку на прибуток. Цього разу «у справі» не лише так звані «квартальні», але й «річні» платники. Хто зобов’язаний подавати декларацію? За якою формою? Саме на ці запитання відповімо в першій статті із циклу, присвяченого «прибутковій» декларації — 2021. Запрошуємо до перегляду!
  • Календар бухгалтера Лютий-2022
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі