Фінзвітність не за тією формою — теж «податкова» помилка?!

В обраному У обране
Друк
Нестеренко Максим, податковий експерт
Податки та бухгалтерський облік Березень, 2019/№ 25
Підприємство подало фінансову звітність до декларації з податку на прибуток не за тією формою? Чи потрібно виправляти цю помилку і якщо потрібно, то як це зробити

Фінансова звітність, яка подається разом із декларацією з податку на прибуток є додатком до такої декларації (п. 46.2 ПКУ). Специфіка цього додатка в тому, що він може подаватися за різними формами. Це передбачено у полі «Наявність поданих до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств додатків — форм фінансової звітності», де платник проставляє позначку «+» у клітинках, що позначають ті форми фінансової звітності, які він подає.

Масштаб підприємства для цілей подання фінансової звітності визначається згідно з ч. 2 ст. 2 Закону про бухоблік. Докладно про ці критерії і порядок, у якому визначається «фінзвітний» масштаб, ми вже інформували вас у «Податки та бухгалтерський облік», 2018, № 93, с. 8 і 2018, № 103, с. 2. Цей масштаб згідно зі ст. 11 Закону про бухоблік та пп. 1, 2 розд. ІІ НП(С)БО 1 прямо впливає на склад та форми фінансової звітності.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити