Пальний акциз: мазути бувають різні

В обраному У обране
Друк
Павленко Олексій, податковий експерт
Податки та бухгалтерський облік Жовтень, 2019/№ 86
Чи треба підприємству реєструватися платником акцизу і реєструвати акцизний склад, якщо воно у своїй діяльності використовує паливний мазут? (м. Кропивницький)

Платником пального акцизу є особа, що реалізує пальне (п.п. 212.1.15 ПКУ). У п.п. 14.1.1411 ПКУ воно визначено як нафтопродукти, скраплений газ, паливо моторне альтернативне, паливо моторне сумішеве, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, інші товари, зазначені в п.п. 215.3.4 ПКУ. Буквально з цього визначення не виходить, що в п.п. 215.3.4 ПКУ перерахований вичерпний перелік пального, проте можна упевнено говорити, що в ньому наведений чіткий перелік тих товарних позицій, які відносяться до пального для цілей застосування «акцизного» розд. VI ПКУ.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити