Здали металобрухт: чи розподіляти ПДВ?

Солошенко Людмила, податковий експерт
Податки & бухоблік Січень, 2020/№ 1-2
В обраному У обране
Друк
Старі товари як неліквід здали на металобрухт (ПДВ-пільга). Чи потрібно нам через таке пільгове постачання розподіляти ПДВ за ст. 199 ПКУ?

Здавання металобрухту — пільгове постачання (п. 23 підрозд. 2 розд. ХХ ПКУ). Звідси і запитання: чи розподіляти ПДВ за ст. 199 ПКУ?

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд