Додаток ТЦ — трансфертне ціноутворення

Вороная Наталія, редактор, Солошенко Людмила, податковий експерт, Чернишова Наталія, податковий експерт
Податки & бухоблік Січень, 2020/№ 7
В обраному У обране
Друк
Цей додаток призначений для платників податку на прибуток, які здійснювали у звітному році контрольовані операції та потрапили під трансфертне ціноутворення та норми «трансфертної» ст. 39 ПКУ.

Заповнюють додаток ТЦ платники податку на прибуток, які вирішили за контрольованими операціями проводити самостійні коригування відповідно до п.п. 39.5.4 ПКУ. Тобто якщо умови здійснення контрольованих операцій не відповідають принципу «витягнутої руки», що, у свою чергу, призводить до завищення витрат (у разі придбання за «завищеною» ціною) або заниження доходів (у разі продажу за «заниженою» ціною). Тоді платник має право самостійно провести коригування ціни контрольованої операції та сум податкових зобов’язань за умови, що це не призведе до зменшення суми податку, яка підлягає сплаті до бюджету*.

* Пам’ятайте: не можна проводити самостійні коригування під час проведення перевірки платника з питань дотримання принципу «витягнутої руки» таких контрольованих операцій (п.п. 39.5.4.3 ПКУ).

Самостійним коригуванням є коригування платником ціни контрольованої операції, за результатами якого розрахована ціна відповідає принципу «витягнутої руки», навіть якщо така ціна відрізняється від фактичної ціни, встановленої при здійсненні контрольованої операції (п.п. 39.5.4.2 ПКУ).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд