Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Платник ЄП на ставці 2 %: що з ПДВ у чеку РРО/ПРРО?

Казанова Марина, податковий експерт, CAP
Податки & бухоблік Серпень, 2022/№ 58
Друк
Суб’єкт господарювання перейшов на єдиний податок за ставкою 2 % (ЄП 2 %). До переходу був платником ПДВ. Що робити з програмуванням РРО? Як «прибрати» ПДВ з чеку?

Платники ЄП 2 % звільняються від обов’язку нарахування та сплати ПДВ. А операції, здійснені платником ЄП 2 %, вважаються такими, що не є об’єктом оподаткування ПДВ (п.п. 9.5 підрозд. 8 розд. XX ПКУ). Тобто товари/послуги, які продає такий суб’єкт господарювання, не оподатковуються ПДВ.

Виключення з цього правила свого часу було встановлено для операцій спецєдинників з постачання на митній території України товарів, які мають походження з країни, визнаної державою-окупантом та/або визнаної державою-агресором (абз. 2 п.п. 9.5 підрозд. 8 розд. XX ПКУ).

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі