Теми статей
Обрати теми

Розрахунок сільгоспчастки: чи подавати його із звітною декларацією з сільгоспЄП?

Децюра Сергій, податковий експерт
За матеріалами категорії 108.02.05 Бази знань

zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=42825

ВИСНОВОК ДОКУМЕНТА

Для обрання чи підтвердження статусу платника сільгоспЄП юрособа має подати розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва тільки із загальною декларацією з сільгоспЄП.

Загальний алгоритм. Для того щоб вперше стати платником сільгоспЄП чи підтвердити такий статус на наступний рік, юрособа не тільки має дотримуватися вимог, передбачених п.п. «а» п. 291.4 ПКУ, а й зобов’язана на початку року (не пізніше 20 лютого) подати податківцям певний пакет документів.

Перелік таких документів і ДПІ, в які їх слід подати, наведено у п.п. 298.8.1 ПКУ. Деталі шукайте у «Як стати платником сільгоспЄП групи 4 у 2025 році» // «Податки & бухоблік», 2025, № 10. Там говориться, що для набуття чи підтвердження статусу платника сільгоспЄП слід подати не пізніше 20 лютого:

1) у податкову за місцезнаходженням юрособи одну загальну декларацію з сільгоспЄП разом із:

Ексклюзивний матеріал
Увійдіть, щоб продовжити читання Щоб прочитати цю статтю повністю, будь ласка, увійдіть до свого акаунта або зареєструйтесь, якщо ви ще не з нами.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з ліцензійним договором та договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa ic-prostir

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі