(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  Для комерційних організацій

Податки та бухгалтерський облік

Друкована версія + електронна версія 450.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 360.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Консультаційна лінія для передплатників. Детальніше...
Ми повернемо Вам гроші, якщо зміст наших журналів Вас не зацікавить. Детальніше...
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Податки та бухгалтерський облік  
Детальніше

Періодичність — 2 рази на тиждень журнал (інформаційно-аналітичний і тематичний номери), 1 раз на місяць — спецвипуск.

Формат — А4, повноколірна обкладинка.

Обсяг — 48 сторінок (номер журналу), 112 сторінок (спецвипуск).

Передплатні індекси: рос.- 33774; укр.- 40267.

Вартість поштової передплати: 475 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Інформаційно-аналітичний журнал Видавничого будинку «Фактор», удостоєн нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

Відповідає найвищим вимогам бухгалтера!

Актуальна та надійна інформація, детальні коментарі до нормативних документів, ретельний аналіз господарських ситуацій з прикладами, опрацювання юридичних аспектів бухгалтерської діяльності, відповіді на «гарячі» запитання читачів.

Авторами журналу виступають висококваліфіковані податкові експерти, практикуючі бухгалтери, провідні фахівці державних органів.

Усі передплатники журналу мають можливість користуватися послугами консультаційної лінії.

Щокварталу передплатники отримують бухгалтерський календар із зазначенням дат сплати податків і подання звітності, дат державних, професійних та релігійних свят, важливих подій і визначних дат.

Видання має електронну версію.

Журнал «Податки та бухгалтерський облік» позиціонується як видання, що ідеально відповідає найвищим вимогам фахівців у сфері оподаткування та бухгалтерського обліку. Бути бухгалтером — це мистецтво!

Виходить з 1995 року.

Розповсюджується на всій території України.

Аудиторія журналу: головний бухгалтер, бухгалтер, фінансовий директор, аудитор, підприємець.

Фото редакции "Налоги и бухгалтерский учет"

Хочете більше дізнатися про нашу редакцію? Зараз Ви маєте можливість побачити людей, що створюють журнал «Податки та бухгалтерський облік». Людей, готових почути кожного і поділитися найпотаємнішими професійними таємницями, сказати нове слово.

Уявіть собі команду, у якій є відповіді на всі питання, навіть на ті, які ще не поставлені. Команду досвідчену і одночасно молоду. Досвідчену — оскільки ми займаємося великою і улюбленою справою вже більше двадцяти років. Молоду — адже ми не дуже давно переступили двадцятирічний вік.

Хоча молодість, звичайно, вимірюється не роками. Бути молодим означає не обов’язково слідувати моді, але неодмінно залишатися сучасним. Бути на крок попереду.

Неважливо, робите Ви перші кроки в професії або маєте багаторічний професійний досвід. Очолюєте бухгалтерію холдингу або ведете облік на невеликому підприємстві. Живете в мегаполісі або тихому містечку. Наша мета — щодня забезпечувати професійну безпеку кожного бухгалтера.

Твердо стоїмо на тому, що незнання закону не звільняє від відповідальності. Однак знання нерідко звільняє. Ви згодні? Отже ми — одна команда!

Редакція журналу «Податки та бухгалтерський облік».

 • «Прибуткова» декларація — 2018 — вже за новою формою Лист ДФСУ від 04.01.2019 р. № 357/7/99-99-15-02-01-17
 •   Товар зіпсований і проданий як вторсировина: ПДВ-облік Лист ДФСУ від 15.11.2018 р. № 4838/6/99-99-15-03-02-15/ІПК
 •   Хто з експортерів сої не застосовує ПДВ-пільгу Лист ДФСУ від 22.12.2018 р. № 5372/6/99-99-15-03-02-15/ІПК
 •   Київські фіскали: LiqPay та ЄП несумісні! Лист ГУ ДФС у м. Києві від 20.12.2018 р. № 5313/ІПК/26-15-13-06-09
 •   Про «трудову» квоту і нову форму «Трудова» квота встановлена Законом про зайнятість*. Скажемо прямо, особливого клопоту роботодавцям вона не доставляє. Тому і згадують про неї, як правило, тільки наприкінці року, коли виникає обов’язок проінформувати, хто ж був працевлаштований у рахунок її виконання. Але будьте уважні! За минулий 2018 рік ви повинні інформувати центри зайнятості про квоту за новою формою. Про те, що змінилося, а що — ні, читайте в цій статті.
 •   Раз, два, три, чотири, п’ять — продовжуємо округлять (у ПН/РК) Незважаючи на впровадження горезвісних шести знаків після коми в новому показнику «Сума ПДВ» розділу Б податкової накладної (ПН), читачів усе так само продовжують хвилювати питання округлення сумових показників ПН. Адже від відповідей на них може залежати право покупця на податковий кредит (ПК). Давайте обговоримо ситуацію з цим, яка склалася на сьогодні.
 •   Вирішуємо дилему: «приладовий» рахунок чи податкова накладна Водоканали почали масово реєструвати податкові накладні (ПН), у тому числі і за минулі роки. У покупців їх послуг у зв’язку з цим виникла маса запитань: чи подавати уточнюючі розрахунки з ПДВ, чи можна відобразити такі ПН у поточній декларації? Якщо споживач свого часу збільшив податковий кредит (ПК) на підставі рахунків за водоканал-послуги, чи треба такий ПК знімати і ставити за ПН? А якщо платник не здогадався формувати ПК на підставі рахунків і тепер вирішив надолужити згаяне? Як вчинити за ситуації, коли збільшували ПК за рахунками, але зараз передумали і вирішили перейти на ПН? Розбираємося!
 •   Вносимо готівку до каси банку: пастки фіскалів На прохання директора, що їхав у відрядження, працівник уніс до каси банку для зарахування на рахунок підприємства суму поворотної фінансової допомоги. Під час перевірки розрахункових операцій податківці почали «розкручувати» цю ситуацію. Вони, заявляючи, що в особі працівника цю готівку одразу отримало підприємство, інкримінують підприємству неоприбуткування цих грошей і застосовують штрафні санкції. Наскільки це правомірно і на що звертати увагу в подібних ситуаціях — давайте обговоримо.
 •   Повернули більше, ніж поставили: визначаємо річний коефіцієнт ЧВ Підприємство вже кілька років має справу з ПДВ-пільговими постачаннями (є перехідний ЧВ). У 2018 році разом із поточними пільговими постачаннями зіткнулися з поверненням за пільговими постачаннями 2017 року. Під час перерахунку ЧВ за підсумками 2018 року отримуємо коефіцієнт ЧВ більше 100 %. Чи таке можливо? Як у такому разі заповнити табл. 1 додатка Д7 і провести річний перерахунок за 2018 рік?
 •   Чи переходити водовидобувачу на МСФЗ? Підприємства, які видобувають підземні води зі свердловин, знову ставлять запитання: чи треба їм з 2019 року звітувати за МСФЗ? Розберемося з цією проблемою детально.
 •   «Чорнобильські» відпускні у відпускній компенсації Чи бере участь у розрахунку середньої зарплати для компенсації невикористаної щорічної відпустки сума виплачених працівнику «чорнобильських» відпускних?
 •   Експорт послуг: нюанси відображення у ПДВ-обліку Підприємство надавало консультаційні послуги нерезиденту з виїздом на територію замовника (є відрядні посвідчення й авансові звіти). Чи треба на цю операцію виписувати податкову накладну (ПН) і відображати її в ПДВ-декларації? Якщо так, то як правильно оформити таку операцію?
 •   «Вугільна» ПДВ-пільга — 2019: чи можна відмовитися? Чи має право платник ПДВ, який здійснює постачання вугілля, у 2019 році відмовитися від застосування пільги, передбаченої для цієї операції?
 •   РК з новим типом причини «20»: як відобразити в ПДВ-декларації Як відобразити в декларації з ПДВ розрахунок коригування (РК) з типом причини «20» до «зайвої» податкової накладної (ПН), складеної в листопаді 2018 року?
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Нове на форумі