Для комерційних організацій

Податки та бухгалтерський облік

Друкована версія + електронна версія 450.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 360.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Доступ до сайтів без реклами
Безкоштовний додаток для читання статей на своєму смартфоні
100% корисний матеріал (без публікації нормативних документів і новин, які ви можете знайти в загальному доступі)
Свій штат аналітиків
Доступ до архівних номерами журналу за попередні періоди
Фото Податки та бухгалтерський облік  
Детальніше

Періодичність — 2 рази в тиждень + 1 раз в місяць спецвипуск.

Тираж — 24200 екз.

Вартість поштової передплати: 475 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Журнал «Податки та бухгалтерський облік» є флагманським виданням Фактор Медіа і відповідає найвищим вимогам професійного бухгалтера.

Він ідеально підходить для головного бухгалтера, бухгалтера великого комерційного підприємства, фінансового директора і того, хто хоче ними стати.

Автори журналу - аналітики, податкові експерти і практикуючі бухгалтери з багаторічним досвідом. На сторінках журналу ми максимально докладно розглядаємо на прикладах практичні ситуації, з якими стикається бухгалтер, і даємо зрозумілі рекомендації щодо вирішення непростих ситуацій.

Тільки актуальна і надійна інформація, яка дозволить вам і вашій компанії уникнути штрафів і вирішити спори з контролюючими органами. Ми торкаємося юридичних аспектів бухгалтерської діяльності та переводимо на зрозумілу мову нормативні документи з ексклюзивними коментарями редакції.

Журнал «Податки та бухгалтерський облік» це видання для вимогливих фахівців в області оподаткування та бухгалтерського обліку в усіх сферах бізнесу.

Фото редакции "Налоги и бухгалтерский учет"

Хочете більше дізнатися про нашу редакцію? Зараз Ви маєте можливість побачити людей, що створюють журнал «Податки та бухгалтерський облік». Людей, готових почути кожного і поділитися найпотаємнішими професійними таємницями, сказати нове слово.

Уявіть собі команду, у якій є відповіді на всі питання, навіть на ті, які ще не поставлені. Команду досвідчену і одночасно молоду. Досвідчену — оскільки ми займаємося великою і улюбленою справою вже більше двадцяти років. Молоду — адже ми не дуже давно переступили двадцятирічний вік.

Хоча молодість, звичайно, вимірюється не роками. Бути молодим означає не обов’язково слідувати моді, але неодмінно залишатися сучасним. Бути на крок попереду.

Неважливо, робите Ви перші кроки в професії або маєте багаторічний професійний досвід. Очолюєте бухгалтерію холдингу або ведете облік на невеликому підприємстві. Живете в мегаполісі або тихому містечку. Наша мета — щодня забезпечувати професійну безпеку кожного бухгалтера.

Твердо стоїмо на тому, що незнання закону не звільняє від відповідальності. Однак знання нерідко звільняє. Ви згодні? Отже ми — одна команда!

Редакція журналу «Податки та бухгалтерський облік».

 • Боремося з коронавірусом: друга спроба законодавця Парламент ухвалив черговий закон (від 30.03.2020 р. № 540-ІХ), покликаний зменшити негативний вплив поширення коронавірусу на бізнес і звичайних громадян. Серед головного: підняли планку доходу для єдиноподатників, поширили ПДВ-медпільгу на внутріші постачання, залишили тільки на березень звільнення по землі і нерухомості, продовжили строки оприлюднення звітності, встановили частковий мораторій на штрафи і перевірки, удосконалили трудове законодавство. Подробиці перед вами.
 •   Касовий метод обліку ПДВ: найважливіше Разом із базовим методом першої події існує другий — касовий метод обліку ПДВ. Про те, коли він застосовується і що в такому разі важливо врахувати касовикам, зараз поговоримо.
 •   Посередницькі виплати експедиторові-нерезиденту: нові віяння Пам’ятаєте пісню фіскалів про те, що компенсація вартості перевезення, виплачена посередникові-нерезиденту, підпадає під 15 %-й податок на репатріацію, причому без можливості звільнення за міжнародними угодами? Із цього приводу є важливі (і, на жаль, невтішні) новини. Про них ми сьогодні й поговоримо. Але спочатку коротко нагадаємо основні правила оподаткування та проблематику експедиторсько-нерезидентського питання.
 •   Працівник застряг у відрядженні: що робити? На запроваджений в Україні карантин реагувати довелося оперативно: скасувати відрядження1, перевести працівників на віддаленку та навіть призупинити свою діяльність. Але вирішувати питання на місці куди простіше. А що робити, якщо через скасування транспортного сполучення працівник не встиг повернутися з відрядження? Чи можна його продовжити та як правильно це зробити? Давайте з’ясуємо.
 •   DAT-базис постачання зерна: дохід, ПДВ, природний убуток Підприємство уклало контракт з нерезидентом на постачання зерна на умовах DAT Інкотермс 2010. За умовами договору нерезидент прийняв товар за актом приймання-передачі на терміналі 15 січня 2020 року у кількості 1000 т. Після навантаження зерна на судно 20 січня 2020 року оформлена митна декларація на 996 т (4 т — природний убуток). Виходячи з якої кількості зерна визнають дохід і складають податкову накладну (ПН): 1000 чи 996 т? Чи треба виписувати компенсуючу ПН за ставкою 20 % на природні втрати? Давайте разом усе розкладемо по поличках.
 •   Дезінфектори: виробництво та продаж Это лишнее, у меня все стерильно! (з к/ф «Особливості національної рибалки»)
  Карантин і загроза коронавірусу різко підвищили попит на різноманітні антисептики та засоби дезінфекції. Бізнес цілком відповідно до законів ринку відреагував на таке підвищення попиту переорієнтацією на виробництво дезінфікуючих засобів. Вже встигли відреагувати і законодавці, які ухвалили Закон України від 30.03.2020 р. № 540-ІХ. Сьогодні розберемося, які правові аспекти потрібно врахувати тим, хто хоче зайнятися виробництвом засобів, на які наразі існує такий ажіотажний попит!
 •   Якщо двічі не утримали ПДФО Скажіть, що таке порушення, здійснене повторно? Упевнені, що в голові у вас виникла картинка: перевірили, виявили, виписали податкове повідомлення-рішення (ППР), потім знову перевірили, виявили, виписали нове ППР, але вже з суворішим штрафом. Але, як виявилося, щодо відповідальності податкових агентів за ст. 127 ПКУ усе може бути інакше. Як? Зараз розповімо.
 •   Внески на картку неприбуткової організації Чи має право неприбуткова організація отримувати членські чи благодійні внески на банківську картку?
 •   Бухгалтерський тест за березень Для бухгалтера головне — упевненість. Зрозуміло, коли під рукою підшивка журналу або «ай-фактор» — проблем немає. Але іноді відповідь потрібна миттєво. А давайте суто між нами перевіримо, чи добре «зайшли» теми березневих номерів.
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Нове на форумі