Для комерційних організацій

Податки та бухгалтерський облік

Друкована версія + електронна версія 450.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 360.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Консультаційна лінія для передплатників. Детальніше...
Ми повернемо Вам гроші, якщо зміст наших журналів Вас не зацікавить. Детальніше...
Фото Податки та бухгалтерський облік  
Детальніше

Періодичність — 2 рази на тиждень журнал (інформаційно-аналітичний і тематичний номери), 1 раз на місяць — спецвипуск.

Формат — А4, повноколірна обкладинка.

Обсяг — 48 сторінок (номер журналу), 112 сторінок (спецвипуск).

Передплатні індекси: рос.- 33774; укр.- 40267.

Вартість поштової передплати: 475 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Інформаційно-аналітичний журнал Видавничого будинку «Фактор», удостоєн нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

Відповідає найвищим вимогам бухгалтера!

Актуальна та надійна інформація, детальні коментарі до нормативних документів, ретельний аналіз господарських ситуацій з прикладами, опрацювання юридичних аспектів бухгалтерської діяльності, відповіді на «гарячі» запитання читачів.

Авторами журналу виступають висококваліфіковані податкові експерти, практикуючі бухгалтери, провідні фахівці державних органів.

Усі передплатники журналу мають можливість користуватися послугами консультаційної лінії.

Щокварталу передплатники отримують бухгалтерський календар із зазначенням дат сплати податків і подання звітності, дат державних, професійних та релігійних свят, важливих подій і визначних дат.

Видання має електронну версію.

Журнал «Податки та бухгалтерський облік» позиціонується як видання, що ідеально відповідає найвищим вимогам фахівців у сфері оподаткування та бухгалтерського обліку. Бути бухгалтером — це мистецтво!

Виходить з 1995 року.

Розповсюджується на всій території України.

Аудиторія журналу: головний бухгалтер, бухгалтер, фінансовий директор, аудитор, підприємець.

Фото редакции "Налоги и бухгалтерский учет"

Хочете більше дізнатися про нашу редакцію? Зараз Ви маєте можливість побачити людей, що створюють журнал «Податки та бухгалтерський облік». Людей, готових почути кожного і поділитися найпотаємнішими професійними таємницями, сказати нове слово.

Уявіть собі команду, у якій є відповіді на всі питання, навіть на ті, які ще не поставлені. Команду досвідчену і одночасно молоду. Досвідчену — оскільки ми займаємося великою і улюбленою справою вже більше двадцяти років. Молоду — адже ми не дуже давно переступили двадцятирічний вік.

Хоча молодість, звичайно, вимірюється не роками. Бути молодим означає не обов’язково слідувати моді, але неодмінно залишатися сучасним. Бути на крок попереду.

Неважливо, робите Ви перші кроки в професії або маєте багаторічний професійний досвід. Очолюєте бухгалтерію холдингу або ведете облік на невеликому підприємстві. Живете в мегаполісі або тихому містечку. Наша мета — щодня забезпечувати професійну безпеку кожного бухгалтера.

Твердо стоїмо на тому, що незнання закону не звільняє від відповідальності. Однак знання нерідко звільняє. Ви згодні? Отже ми — одна команда!

Редакція журналу «Податки та бухгалтерський облік».

 • Декларація з податку на прибуток: основні моменти Новорічні свята позаду. А це означає, що суб’єктам господарювання саме час включатися в щорічний «звітний марафон». Сьогодні ми поговоримо про те, як підприємствам — платникам податку на прибуток відзвітувати із цього податку за 2019 рік. Зокрема, ви дізнаєтеся про строки та порядок подання, а також про особливості заповнення як самої податковоприбуткової декларації, так і додатків до неї. Спецвипуск для вас підготували редактор Наталія Вороная, податкові експерти Людмила Солошенко та Наталія Чернишова.
 •   Заповнюємо декларацію: нюанси Тепер поговоримо про заповнення декларації: розберемо структуру (з яких частин вона складається), а також детально розглянемо заповнення її полів і рядків. Щоправда, зауважте, що затвердженого порядку заповнення декларації з податку на прибуток немає. Тому при її заповненні орієнтуємося на норми ПКУ, виноски-підказки в самій формі декларації та роз’яснення контролюючих органів.
  Декларація з податку на прибуток складається із:
  — вступної частини;
  — основної частини (рядки 01 — 37*);
  — заключної частини;
  — додатків.
 •   Додаток АВ — дивідендний авансовий внесок Тепер поговоримо про заповнення додатків до декларації. У них розшифровують (розраховують) значення деяких рядків. Розпочнемо з додатка АВ.
 •   Додаток ЗП — зменшення нарахованого податку У додатку ЗП визначають суму, на яку можна зменшити (!) податок на прибуток, нарахований за звітний період, — розшифровують показник рядка 16 ЗП декларації.
 •   Додаток ПН — податок на репатріацію У цьому розділі спецвипуску звернемо увагу на додаток ПН. Він розшифровує інформацію, зазначену в рядку 23 ПН декларації. У ньому наводять дані про податок, який резидент (постійне представництво нерезидента) утримує і сплачує до бюджету при виплаті нерезиденту або уповноваженій ним особі (крім постійного представництва нерезидента на території України) доходу із джерелом його походження з України. Цей податок також відомий як податок на репатріацію. Давайте згадаємо, хто та за яких обставин сплачує цей податок і подає додаток ПН до податковоприбуткової декларації.
 •   Додаток ТЦ — трансфертне ціноутворення Цей додаток призначений для платників податку на прибуток, які здійснювали у звітному році контрольовані операції та потрапили під трансфертне ціноутворення та норми «трансфертної» ст. 39 ПКУ.
 •   Додаток ВП — виправлення помилок У разі допущення помилки в декларації з податку на прибуток і її виявлення після закінчення граничного строку подання такої декларації до органів ДПСУ платник податку може виправити допущену помилку одним з двох способів:
  — шляхом подання уточнюючої декларації до помилкової декларації* або
  — у складі поточної декларації через додаток ВП.
 •   Додаток РІ — податковоприбуткові різниці Додаток РІ призначений для розшифровування і визначення загальної величини різниць, на які збільшують/зменшують бухгалтерський фінрезультат. Він значніший за обсягом, ніж більшість його «колег». Проте і цей «горішок» ми розкусимо. Так, у цьому розділі ми пропонуємо вашій увазі детальний розбір заповнення додатка РІ.
 •   Додаток ПЗ — пільгований прибуток Цей розділ спецвипуску буде цікавий виключно тим підприємствам-щасливчикам, які провадять види діяльності, звільнені від оподаткування ст. 142 і підрозд. 4 розд. ХХ ПКУ. Саме до їх обов’язку входить подавати додаток ПЗ до податковоприбуткової декларації, в якому вони звітують про результати такої пільгованої діяльності. Інші суб’єкти господарювання зазначений додаток не заповнюють і до органів ДПСУ не подають.
 •   Додаток АМ — амортизація Цей додаток законодавець зобов’язує заповнювати тільки суб’єктів господарювання, які розраховують «амортизаційні» різниці, встановлені пп. 138.1 і 138.2 ПКУ. А такими, нагадаємо, є високодохідники і малодохідники-добровольці*.
 •   Додаток ЦП — цінні папери Додаток ЦП заповнюють ті платники, які здійснюють операції з продажу або іншого відчуження цінних паперів (ЦП) і розраховують «ціннопаперові» податковоприбуткові різниці за п. 141.2 ПКУ.
 •   Додаток ПП — інформація про суми податкових пільг Додаток ПП — це новий додаток, який з’явився в декларації з податку на прибуток завдяки наказу № 481. Він призначений для розкриття інформації про пільги з податку на прибуток.
 •   Перелік використаних документів
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Новини  
 
  Нове на форумі