Для комерційних організацій

Податки та бухгалтерський облік

Друкована версія + електронна версія 450.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 360.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Консультаційна лінія для передплатників. Детальніше...
Ми повернемо Вам гроші, якщо зміст наших журналів Вас не зацікавить. Детальніше...
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Податки та бухгалтерський облік  
Детальніше

Періодичність — 2 рази на тиждень журнал (інформаційно-аналітичний і тематичний номери), 1 раз на місяць — спецвипуск.

Формат — А4, повноколірна обкладинка.

Обсяг — 48 сторінок (номер журналу), 112 сторінок (спецвипуск).

Передплатні індекси: рос.- 33774; укр.- 40267.

Вартість поштової передплати: 475 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Інформаційно-аналітичний журнал Видавничого будинку «Фактор», удостоєн нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

Відповідає найвищим вимогам бухгалтера!

Актуальна та надійна інформація, детальні коментарі до нормативних документів, ретельний аналіз господарських ситуацій з прикладами, опрацювання юридичних аспектів бухгалтерської діяльності, відповіді на «гарячі» запитання читачів.

Авторами журналу виступають висококваліфіковані податкові експерти, практикуючі бухгалтери, провідні фахівці державних органів.

Усі передплатники журналу мають можливість користуватися послугами консультаційної лінії.

Щокварталу передплатники отримують бухгалтерський календар із зазначенням дат сплати податків і подання звітності, дат державних, професійних та релігійних свят, важливих подій і визначних дат.

Видання має електронну версію.

Журнал «Податки та бухгалтерський облік» позиціонується як видання, що ідеально відповідає найвищим вимогам фахівців у сфері оподаткування та бухгалтерського обліку. Бути бухгалтером — це мистецтво!

Виходить з 1995 року.

Розповсюджується на всій території України.

Аудиторія журналу: головний бухгалтер, бухгалтер, фінансовий директор, аудитор, підприємець.

Фото редакции "Налоги и бухгалтерский учет"

Хочете більше дізнатися про нашу редакцію? Зараз Ви маєте можливість побачити людей, що створюють журнал «Податки та бухгалтерський облік». Людей, готових почути кожного і поділитися найпотаємнішими професійними таємницями, сказати нове слово.

Уявіть собі команду, у якій є відповіді на всі питання, навіть на ті, які ще не поставлені. Команду досвідчену і одночасно молоду. Досвідчену — оскільки ми займаємося великою і улюбленою справою вже більше двадцяти років. Молоду — адже ми не дуже давно переступили двадцятирічний вік.

Хоча молодість, звичайно, вимірюється не роками. Бути молодим означає не обов’язково слідувати моді, але неодмінно залишатися сучасним. Бути на крок попереду.

Неважливо, робите Ви перші кроки в професії або маєте багаторічний професійний досвід. Очолюєте бухгалтерію холдингу або ведете облік на невеликому підприємстві. Живете в мегаполісі або тихому містечку. Наша мета — щодня забезпечувати професійну безпеку кожного бухгалтера.

Твердо стоїмо на тому, що незнання закону не звільняє від відповідальності. Однак знання нерідко звільняє. Ви згодні? Отже ми — одна команда!

Редакція журналу «Податки та бухгалтерський облік».

 • Реєстрація ПН/РК зупинена: подаємо розблокувальні документи Ви отримали квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної (ПН)/розрахунку коригування (РК). У ній податківці запропонували надати пояснення та копії документів, необхідні для прийняття «реєстраційного» рішення. Про які документи йдеться? В якій формі та в які строки їх подавати? Як чинити у разі блокування зменшуючого РК? Як вийти із зони ризиковості? Розбираємося.
 •   Помилилися в ІПН покупця: як виправитися? Помилки в ІПН покупця при складанні податкових накладних (ПН) трапляються досить часто. Але незважаючи на уявну неістотність (адже суму податкових зобов’язань (ПЗ) така помилка не викривляє), виправити її безболісно вийде далеко не завжди. Про те, як виправитися і відобразити відповідне коригування в декларації з ПДВ, а також про неприємні наслідки ІПН-помилки ми й розповімо в цій статті.
 •   Вакцинація працівників Багато хто вважає, що щеплення слід робити тільки в дитячому віці, а дорослим воно зайве. Водночас, як свідчать дослідження, штучно утворений імунітет після проведення щеплень від певної хвороби зберігається не на все життя. А отже, навіть дорослим, яким у дитинстві робили щеплення, доводиться періодично повторно їх проводити. Крім того, дорослим, які не зробили щеплення у дитинстві від певних захворювань, слід їх провести зараз. Враховуючи це, доволі часто підприємство оплачує проведення щеплень своїх працівників. Про те, як організувати проведення щеплення на підприємстві та відобразити ці операції в обліку, поговоримо далі.
 •   Залишки кулінарії в громадському харчуванні: що з ПДВ? У громадському харчуванні регулярно утворюються залишки кулінарних страв (салатів, гарнірів), які доводиться списувати через сплив термінів придатності і неможливість подальшої реалізації. Чи треба за ними вхідний ПДВ компенсувати податковими зобов’язаннями (ПЗ) за п. 198.5 ПКУ?
 •   Комісія на продаж: втрата товару комісіонером У статті йтиметься про втрати товару у межах посередницького договору на продаж: коли товар комісіонерові був переданий, але до покупця він дійшов не в повному обсязі. При цьому посередник визнає свою вину і готовий компенсувати вартість товару комітентові. Найбільше запитань у сторін операції виникає щодо обліку ПДВ за втраченим товаром (у тому числі при комісії на експорт). Чи виникають ПДВ-зобов’язання, за якою ставкою, у кого та коли? Давайте розбиратися.
 •   Припиняємо ФОП: алгоритм дій Уявімо, що перед ФОП постало завдання — припинити свою підприємницьку діяльність. Причини можуть бути різними: від несприятливих змін у законодавстві до банального небажання займатися підприємництвом. Що робити? Куди бігти? Тільки без паніки! Розберемося з процесом припинення ФОП і дамо практичні рекомендації із цього приводу.
 •   Підприємцю! Пам’ятай про нові ЄСВ-рахунки! Є в нашій країні така гра — змінювати рахунки для сплати податків та зборів. Сьогодні пропонуємо вам поговорити про рахунки для сплати квартальних внесків з ЄСВ. Особлива увага — тим, хто платить ЄСВ через касу банку.
 •   Мінбаза за імпортними товарами: як визначити? За матеріалами категорії 101.07 Бази знань
 •   Пальний акциз: коли відображати АН/РК у декларації За матеріалами категорії 116.05 Бази знань
 •   Допомога по вагітності та пологах: якщо ФОП отримала і розреєструвалася Лист Фонду соціального страхування від 08.10.2019 р. № 1992-11-1
 •   Блокування ПН при придбанні у неплатника Ми придбали партію товару у неплатника ПДВ. Чи блокуватимуться наші ПН при продажу цього товару?
 •   Нульовому РК не місце у ПДВ-декларації Підприємство отримало від свого постачальника у вересні товар і податкову накладну (ПН). В тому ж місяці стало відомо, що постачальник при складанні ПН припустився помилки у коді товару згідно з УКТ ЗЕД. Тому він одразу склав нульовий розрахунок коригування (РК) і зареєстрував його в ЄРПН. Чи потрібно покупцеві при заповненні ПДВ-декларації показувати такий РК?
 •   Як провести осінь Ось ми й опинилися тут… Знову. У цьому дощі, в цій холоднечі, в цій похмурій печалі. Багатьом є про що сумувати, хтось знаходить і сумує, особливо засмучені ті, кому сумно, але чому сумно, вони поки не знають. Чому так виходить?
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Нове на форумі