(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
  Для комерційних організацій

Податки та бухгалтерський облік

Друкована версія + електронна версія 450.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 360.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Консультаційна лінія для передплатників. Детальніше...
Ми повернемо Вам гроші, якщо зміст наших журналів Вас не зацікавить. Детальніше...
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Податки та бухгалтерський облік  
Детальніше

Періодичність — 2 рази на тиждень журнал (інформаційно-аналітичний і тематичний номери), 1 раз на місяць — спецвипуск.

Формат — А4, повноколірна обкладинка.

Обсяг — 48 сторінок (номер журналу), 112 сторінок (спецвипуск).

Передплатні індекси: рос.- 33774; укр.- 40267.

Вартість поштової передплати: 475 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Інформаційно-аналітичний журнал Видавничого будинку «Фактор», удостоєн нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

Відповідає найвищим вимогам бухгалтера!

Актуальна та надійна інформація, детальні коментарі до нормативних документів, ретельний аналіз господарських ситуацій з прикладами, опрацювання юридичних аспектів бухгалтерської діяльності, відповіді на «гарячі» запитання читачів.

Авторами журналу виступають висококваліфіковані податкові експерти, практикуючі бухгалтери, провідні фахівці державних органів.

Усі передплатники журналу мають можливість користуватися послугами консультаційної лінії.

Щокварталу передплатники отримують бухгалтерський календар із зазначенням дат сплати податків і подання звітності, дат державних, професійних та релігійних свят, важливих подій і визначних дат.

Видання має електронну версію.

Журнал «Податки та бухгалтерський облік» позиціонується як видання, що ідеально відповідає найвищим вимогам фахівців у сфері оподаткування та бухгалтерського обліку. Бути бухгалтером — це мистецтво!

Виходить з 1995 року.

Розповсюджується на всій території України.

Аудиторія журналу: головний бухгалтер, бухгалтер, фінансовий директор, аудитор, підприємець.

Фото редакции "Налоги и бухгалтерский учет"

Хочете більше дізнатися про нашу редакцію? Зараз Ви маєте можливість побачити людей, що створюють журнал «Податки та бухгалтерський облік». Людей, готових почути кожного і поділитися найпотаємнішими професійними таємницями, сказати нове слово.

Уявіть собі команду, у якій є відповіді на всі питання, навіть на ті, які ще не поставлені. Команду досвідчену і одночасно молоду. Досвідчену — оскільки ми займаємося великою і улюбленою справою вже більше двадцяти років. Молоду — адже ми не дуже давно переступили двадцятирічний вік.

Хоча молодість, звичайно, вимірюється не роками. Бути молодим означає не обов’язково слідувати моді, але неодмінно залишатися сучасним. Бути на крок попереду.

Неважливо, робите Ви перші кроки в професії або маєте багаторічний професійний досвід. Очолюєте бухгалтерію холдингу або ведете облік на невеликому підприємстві. Живете в мегаполісі або тихому містечку. Наша мета — щодня забезпечувати професійну безпеку кожного бухгалтера.

Твердо стоїмо на тому, що незнання закону не звільняє від відповідальності. Однак знання нерідко звільняє. Ви згодні? Отже ми — одна команда!

Редакція журналу «Податки та бухгалтерський облік».

 • Податок на додану вартість Ні для кого не секрет, що податкове законодавство в нашій країні не ідеальне. То тут, то там усіяне воно «чорними дірами» недомовок і протиріч. Достатньо часто в його хитросплетіннях, як мовиться, без 100 грамів не розібратися. Та і з ними, втім, теж. Звісно, в таких ситуаціях платники податків звертаються за допомогою до фіскалів, адже саме вони потім здійснюватимуть перевірки. І податківці в консультаціях викладають свій погляд на те чи інше спірне або неоднозначне питання. Безумовно, на їхню думку потрібно зважати. Але чи завжди вона вписується в межі логіки і чинного законодавства? На жаль, ні.
  Саме тому в цьому спецвипуску ми представимо вашій увазі найцікавіші та найактуальніші консультації фіскалів з різних податкових (і не тільки) питань із нашими коментарями до них. Тут ви знайдете роз’яснення, наведені в індивідуальних податкових консультаціях і «спільних» консультаціях з Бази знань, розміщеної на сайті ДФСУ, які стосуються стягнення ПДВ, ПДФО, ЄСВ, військового збору, податку на прибуток і єдиного податку, а також порядку використання РРО і здійснення касових операцій. Такий двосторонній погляд, упевнені, допоможе вам якнайкраще зорієнтуватися в тій чи іншій проблемній ситуації. Але зазначимо: якщо якесь питання викликає сумніви, найбезпечніше отримати для себе індивідуальну податкову консультацію щодо нього.
  Спецвипуск для вас підготували редактор Наталія Вороная, податкові експерти Наталія Чернишова, Максим Нестеренко і Дар’я Кравченко.
 •   Податок на прибуток
 •   Єдиний податок
 •   Податок на доходи фізичних осіб
 •   Військовий збір
 •   Єдиний соціальний внесок
 •   Реєстратори розрахункових операцій
 •   Касові операції
 •   Перелік використаних документів
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Нове на форумі