Для комерційних організацій

Податки та бухгалтерський облік

Друкована версія + електронна версія 450.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 360.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Консультаційна лінія для передплатників. Детальніше...
Ми повернемо Вам гроші, якщо зміст наших журналів Вас не зацікавить. Детальніше...
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Податки та бухгалтерський облік  
Детальніше

Періодичність — 2 рази на тиждень журнал (інформаційно-аналітичний і тематичний номери), 1 раз на місяць — спецвипуск.

Формат — А4, повноколірна обкладинка.

Обсяг — 48 сторінок (номер журналу), 112 сторінок (спецвипуск).

Передплатні індекси: рос.- 33774; укр.- 40267.

Вартість поштової передплати: 475 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Інформаційно-аналітичний журнал Видавничого будинку «Фактор», удостоєн нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

Відповідає найвищим вимогам бухгалтера!

Актуальна та надійна інформація, детальні коментарі до нормативних документів, ретельний аналіз господарських ситуацій з прикладами, опрацювання юридичних аспектів бухгалтерської діяльності, відповіді на «гарячі» запитання читачів.

Авторами журналу виступають висококваліфіковані податкові експерти, практикуючі бухгалтери, провідні фахівці державних органів.

Усі передплатники журналу мають можливість користуватися послугами консультаційної лінії.

Щокварталу передплатники отримують бухгалтерський календар із зазначенням дат сплати податків і подання звітності, дат державних, професійних та релігійних свят, важливих подій і визначних дат.

Видання має електронну версію.

Журнал «Податки та бухгалтерський облік» позиціонується як видання, що ідеально відповідає найвищим вимогам фахівців у сфері оподаткування та бухгалтерського обліку. Бути бухгалтером — це мистецтво!

Виходить з 1995 року.

Розповсюджується на всій території України.

Аудиторія журналу: головний бухгалтер, бухгалтер, фінансовий директор, аудитор, підприємець.

Фото редакции "Налоги и бухгалтерский учет"

Хочете більше дізнатися про нашу редакцію? Зараз Ви маєте можливість побачити людей, що створюють журнал «Податки та бухгалтерський облік». Людей, готових почути кожного і поділитися найпотаємнішими професійними таємницями, сказати нове слово.

Уявіть собі команду, у якій є відповіді на всі питання, навіть на ті, які ще не поставлені. Команду досвідчену і одночасно молоду. Досвідчену — оскільки ми займаємося великою і улюбленою справою вже більше двадцяти років. Молоду — адже ми не дуже давно переступили двадцятирічний вік.

Хоча молодість, звичайно, вимірюється не роками. Бути молодим означає не обов’язково слідувати моді, але неодмінно залишатися сучасним. Бути на крок попереду.

Неважливо, робите Ви перші кроки в професії або маєте багаторічний професійний досвід. Очолюєте бухгалтерію холдингу або ведете облік на невеликому підприємстві. Живете в мегаполісі або тихому містечку. Наша мета — щодня забезпечувати професійну безпеку кожного бухгалтера.

Твердо стоїмо на тому, що незнання закону не звільняє від відповідальності. Однак знання нерідко звільняє. Ви згодні? Отже ми — одна команда!

Редакція журналу «Податки та бухгалтерський облік».

 • «Бути чи не бути?..» амортизації в період ремонтів/поліпшень ОЗ Бухгалтерська і податкова амортизація — важливі складові для прибутківців, які рахують різниці. Синхронність їх нарахування нівелює вплив амортрізниць на фінрезультат. Проте останнім часом контролери псують картинку, залишаючи платників без податкової амортизації на період не лише поліпшень, але й навіть ремонтів. Наскільки це правомірно? Чим загрожує втрата податкової амортизації і як із цим боротися? Давайте розбиратися.
 •   Новорічний клопіт: переносимо робочі дні, улаштовуємо канікули Кінець 2019 — початок 2020 року — це чудовий час організувати канікули для працівників підприємства. Адже КМУ так нарекомендував «розкидати» робочі дні, які прийшлися на різдвяно-новорічний період, що повноцінно пропрацювати в цей період вийде не у всіх. Чому? Розповідаємо.
 •   Перерахунок ПДФО — 2019: час настав Перш ніж підняти келихи на новорічному корпоративі, бухгалтеру потрібно встигнути зробити купу справ. Серед них такий щорічний обов’язок, як проведення перерахунку ПДФО. Оскільки його проводять не часто, ми, щоб полегшити завдання, нагадаємо основні моменти його проведення і відображення у звітності.
 •   Суборенда/позичка вітрин і податки Юрособа — платник податку на прибуток (високодохідник) орендує морозильні вітрини для розміщення свого товару в торгових мережах. Оренда складає 600 грн. на місяць (у тому числі ПДВ). Передача вітрин у торгові мережі оформляється двома способами: 1) за договором суборенди з орендною платою 1 грн. на місяць (у тому числі ПДВ); 2) за договором відповідального зберігання з правом користування без оплати. Як відображати обидва способи в податковому обліку з податку на прибуток і ПДВ підприємства-орендаря? Шукаємо відповіді разом.
 •   Повертаємо кошти з ПДВ-рахунка Через блокування вхідних податкових накладних (ПН) на електронний рахунок ПДВ було перераховано власні кошти для реєстрації податкових зобов’язань з ПДВ. Пізніше ПН було розблоковано, а податковий кредит зараховано на ліміт. На даний момент діяльність не проводиться. Декларація з ПДВ за минулий місяць була нульова. Як можна повернути з ПДВ-рахунка перераховані нами раніше власні кошти? У звіті з ПДВ це додаток Д4? Як правильно його заповнити?
 •   Спрощенець, Книга і турзбір: живемо дружно ФОП на групі 3 єдиного податку (ставка 5 %) надає послуги проживання та сплачує туристичний збір. Як правильно заповнювати Книгу обліку доходів: включаючи турзбір чи без нього?
 •   Перевірки контрольованих операцій: не допускаємо податківців правильно Усе частіше на практиці виникають запитання щодо законності призначення перевірок контрольованих операцій (далі — КО). Розглянемо, чи передбачена можливість недопустити контролерів до таких перевірок і як діяти у разі, коли ті чи інші дії податківців при проведенні перевірок КО є протиправними.
 •   Електронній трудовій книжці бути? Уже не перший рік ми з вами чуємо від Мінсоцполітики, що ось-ось паперові трудові книжки відійдуть у минуле. Та схоже, що цього року міністерство вирішило таки втілити обіцянки у життя. Ба більше, вже є проєкт закону щодо переведення у цифровий формат трудових книжок. І він схвалений урядом. Звісно, на черзі ще розгляд у Верховній Раді. Та вже зараз серед працівників точаться гарячі дебати: електронна трудова книжка — це добре чи погано?
 •   Збитки при реорганізації: боротьба триває Лист ДПСУ від 15.11.2019 р. № 1350/6/99-00-07-02-02-15/ІПК
 •   Трактор — на полі, бензин — в бензовозі, заявка на переміщення пального — у фіскалів на порозі Лист ДФСУ від 25.11.2019 р. № 1525/6/99-00-04-02-06-15/ІПК
 •   Здаєте готівку до банку? Заповнюйте ВКО правильно! Обов’язки касира на підприємстві виконує головний бухгалтер. Як правильно у такому разі оформляти видатковий касовий ордер (ВКО) на здавання готівки до банку? Кого вказувати в реквізиті «Видати» ВКО і хто має розписатися в отриманні коштів у полі «Підпис одержувача»? Чи має у такому разі бухгалтер-касир право розписуватися в РКО двічі: і за касира, що видав готівкову виручку, і за одержувача коштів?
 •   Зберігання пального неплатника акцизу: наслідки Наше підприємство є платником акцизного податку з реалізації пального. Зараз збираємося за договором прийняти пальне на зберігання від підприємства, яке не має ліцензії на зберігання пального і не є платником акцизу. Як документально це оформити і як це відображати в податковому обліку пального?
 •   Технологія правильного святкування Наближаються новорічні свята: зростають потроху черги в магазинах разом із цінами на продукти. Але незважаючи на будь-яку погоду й на всі життєві негаразди, і дорослі, і діти чекають на свято, пов’язують із ним чаклунство і дива, усвідомлюють його важливість. Чому?
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Нове на форумі