Податки & бухоблік

Журнал «Податки & бухоблік» - маяк у світі бухгалтера!

Даний журнал є флагманським виданням Фактор Медіа і відповідає найвищим вимогам професійного бухгалтера.

Він ідеально підходить для головного бухгалтера, бухгалтера великого комерційного підприємства, фінансового директора і того, хто хоче ними стати.

Автори журналу - аналітики, податкові експерти і практикуючі бухгалтери з багаторічним досвідом. На сторінках журналу ми максимально докладно розглядаємо на прикладах практичні ситуації, з якими стикається бухгалтер, і даємо зрозумілі рекомендації щодо вирішення непростих ситуацій.

Тільки актуальна і надійна інформація, яка дозволить вам і вашій компанії уникнути штрафів і вирішити спори з контролюючими органами. Ми торкаємося юридичних аспектів бухгалтерської діяльності та переводимо на зрозумілу мову нормативні документи з ексклюзивними коментарями редакції.

Журнал «Податки & бухоблік» це видання для вимогливих фахівців в області оподаткування та бухгалтерського обліку в усіх сферах бізнесу.

Редакція журналу

Хочете більше дізнатися про нашу редакцію? Зараз Ви маєте можливість побачити людей, що створюють журнал «Податки & бухоблік». Людей, готових почути кожного і поділитися найпотаємнішими професійними таємницями, сказати нове слово.

Уявіть собі команду, у якій є відповіді на всі питання, навіть на ті, які ще не поставлені. Команду досвідчену і одночасно молоду. Досвідчену — оскільки ми займаємося великою і улюбленою справою вже більше двадцяти років. Молоду — адже ми не дуже давно переступили двадцятирічний вік.

Хоча молодість, звичайно, вимірюється не роками. Бути молодим означає не обов’язково слідувати моді, але неодмінно залишатися сучасним. Бути на крок попереду.

Неважливо, робите Ви перші кроки в професії або маєте багаторічний професійний досвід. Очолюєте бухгалтерію холдингу або ведете облік на невеликому підприємстві. Живете в мегаполісі або тихому містечку. Наша мета — щодня забезпечувати професійну безпеку кожного бухгалтера.

Твердо стоїмо на тому, що незнання закону не звільняє від відповідальності. Однак знання нерідко звільняє. Ви згодні? Отже ми — одна команда!

Редакція журналу «Податки & бухоблік».

Переваги передплатників
доступ до сайтів без реклами.
безкоштовний додаток для читання статей на своєму смартфоні.
100% корисний матеріал (без публікації нормативних документів і новин, які ви можете знайти в загальному доступі).
свій штат аналітиків.
безкоштовна консультаційна лінія з питань бухобліку, оподаткування і права по телефону для кожного передплатника (1 консультація в місяць)
доступ до архівних номерів журналу за попередні періоди.
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд