(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Оплата праці, вересень, 2015/№ 18/1 спецвипуск

  • Стажування студента в установі: рука допомоги молодому спецу Який працівник потрібен установі? Гадати не треба — достатньо поглянути на оголошення. Комплект ділових якостей майже у всіх стандартний, а родзинка — наявність досвіду. На жаль, молоді спеціалісти, які тільки вчора вийшли за ворота навчальних закладів, здебільшого не можуть похизуватися практичними навиками. Як їм бути в умовах жорсткої конкуренції на ринку праці? Як варіант — пройти стажування в установі. Існують роботодавці, що приймають студентів (учнів) для їх наочного ознайомлення з обраною професією. Нормотворці не залишилися осторонь — вони прописали процедуру стажування зеленого спеца в установі. Що треба знати роботодавцю, який підписався під стажуванням молоді? Не гортайте нормативку — читайте статтю!
  • Наука та труд добрі плоди дають: надаємо навчальні відпустки працівникам Тяга до нових знань — відмінна риса для працівника. Добре, коли вона проявляється не тільки на словах, а й на ділі. Співробітник працює і паралельно здобуває знання у навчальному закладі? Йому так важлива підтримка роботодавця! Справа тут навіть не у фінансах — працівнику, який навчається на совість, катастрофічно не вистачає вільного часу для «гризіння граніту наук». А ось адміністрація установи повинна викроїти «вікно» для навчання у робочому процесі працівника. Адже власне для цих цілей у трудовому законодавстві передбачена навчальна відпустка. Що треба знати для її оформлення? Напередодні сесій у заочників і вечірників ділимось із вами усіма премудростями із надання навчальної відпустки працівникам.
  • Працівник демобілізувався: коли мобперіод — «козир» у підрахунку стажу Демобілізовані працівники повертаються до виконання своїх посадових обов’язків у роботодавця — це факт*. Їх трудове життя входить у звичну колію. Разом із тим перед бухгалтером можуть постати непрості запитання, пов’язані із визначенням розміру різних трудооплатних гарантій для вчорашніх бійців. Право на використання багатьох із таких гарантій напряму залежить від стажу — тож без допомоги кадровика тут не обійтись. Як відгукнеться мобперіод на різних видах стажу працівника, які впливатимуть на розміри багатьох законодавчих гарантій? Давайте вивчати.
  • Додаткова відпустка учасникам бойових дій & Додаткова «чорнобильська» відпустка: комбінація допустима У нашій установі працює працівник, який має посвідчення особи, постраждалої внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 2. Нещодавно він надав до установи посвідчення учасника бойових дій. Чи можна цьому працівнику надати додаткову відпустку як учаснику бойових дій і додаткову відпустку як працівнику-чорнобильцю?
  • Догляд за хворою тіткою: чи може працівник оформити відпустку «за свій рахунок» Працівник нашої установи надав медичний висновок, у якому йдеться про необхідність у сторонньому догляді особи. Працівник стверджує, що ця особа — його тітка (сестра матері). На підставі такого документа він бажає скористатися відпусткою без збереження зарплати. Чи зобов’язана адміністрація установи задовольнити його прохання, адже йдеться про догляд за тіткою, а не за дружиною або дітьми?
  • Святкуємо вперше День захисника України: працеоплатне попурі Працівник іде у щорічну відпустку з 05.10.2015 р. тривалістю 14 календарних днів. На період такої відпустки припадає святковий день — День захисника України. Чи подовжувати щорічну відпустку у такому випадку? Як це відобразити у наказі про надання цієї відпустки? Які оплатні тонкощі треба знати?
  • Як контролювати роботу працівників «Довіряй, але перевіряй», — стверджує народна мудрість. Функція контролю, покладена на керівника, часто сприймається його підлеглими або ним самим як тягар. Контролю то занадто багато, і працівники не можуть навіть зітхнути, а керівник панькається з ними як з дітьми, то його занадто мало, і персонал розперізується, а завдання не вирішуються. Як контролювати роботу працівників ефективно — ви дізнаєтеся з цієї статті.
  • Що робити, якщо робити нічого не хочеться: самомотивація Ранок… «Ех, не хочеться прокидатися, їхати на роботу, братися до цієї купи справ. І з якого боку до неї підійти?» — так починають день деякі знайомі. «Ура! Новий день настав, зараз проїдуся сповненим руху містом і візьмуся до своєї улюбленої роботи — у мене стільки ідей!» — так кажуть інші. Гадаєте, між ними прірва? У них кардинально різні життєві ситуації? Навряд… Мабуть, справа тут — у точці зору, в тому, як вони дивляться на світ, як поводяться зі своїми бажаннями. Хочете не тільки хотіти, а й робити охоче? Тоді принципи самомотивації — для вас!
  • Перелік святкових днів, професійних і міжнародних свят у жовтні 2015 року
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.