(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
14/16
Оплата праці
Оплата праці
Червень , 2016/№ 11

Кваліфкатегорія «спеціаліст вищої категорії» для особи з науковим ступенем: з якої дати атестація не потрібна

http://tinyurl.com/y43g326f
Особа працює в середній школі на посаді вчителя фізики з вересня 2015 року і має зараз кваліфікаційну категорію «спеціаліст». Така особа отримала диплом кандидата фізико-математичних наук 25 грудня 2015 року. Чи можна їй присвоїти вищу кваліфікаційну категорію без атестації? Адже на момент отримання диплома цей спеціаліст уже працював на посаді вчителя.

Відповідно до п. 5 Порядку присвоєння кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ від 23.12.2015 р. № 1109*, особі, яка має науковий ступінь, при призначенні на посаду педагогічного працівника присвоюється кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», якщо на цій посаді передбачено присвоєння кваліфікаційних категорій.

* Див. постанову та коментар до неї у спецвипуску «ОП», 2016, № 4/1, с. 3, а лист МОН з приводу застосування цієї постанови — у спецвипуску «ОП», 2016, № 8/1, с. 7. — Прим. ред.

Увага! Зазначена норма застосовується лише після набрання чинності цією постановою, тобто з 12 січня 2016 року, та лише при призначенні на педагогічну посаду таких осіб.

Педагогічні працівники з науковим ступенем, призначені на педагогічні посади до набрання чинності цією постановою або ті, яким присвоєно науковий ступінь під час роботи на педагогічній посаді, атестуються згідно з п. 4.7 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН від 06.10.2010 р. № 930, без додержання послідовності в присвоєнні кваліфікаційних категорій та строку проведення позачергової атестації.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
кваліфікаційна категорія, атестація додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті