Шестиденка-2020: визначаємо тривалість робочого часу

В обраному У обране
Друк
Біляєва Олена, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Серпень, 2019/№ 16
У поточному році як ніколи вчасно з’явився лист Мінсоцполітики «Про розрахунок норми тривалості робочого часу на 2020 рік» від 29.07.2019 р. № 1133/0/206-19 (див. с. 13 сьогоднішнього номера). Цей лист корисний для роботодавців, працівникам яких установлений п’ятиденний робочий тиждень з вихідними днями в суботу і неділю. А що ж робити тим, у кого шестиденка? Найголовніше — не переживати! У статті ми розповімо, як правильно розрахувати норми тривалості робочого часу на 2020 рік для шестиденки і наведемо власне розрахунок.

Загальні правила

Шестиденний робочий тиждень з одним вихідним днем вводять тільки в організаціях, де за характером виробництва і умовами праці встановлення п’ятиденного робочого тижня недоцільне (ч. 2 ст. 52 КЗпП). При цьому загальним вихідним днем є неділя (ч. 2 ст. 67 КЗпП).

У кожній установі (іноді щодо окремих працівників) використовують свої підходи до розподілу встановленої тривалості робочого тижня (40-годинної (нормальної), 30-, 18-годинної і тому подібне (неповної, скороченої)) протягом 6 робочих днів. Перш ніж розрахувати місячну і річну норми тривалості робочого часу для шестиденки, згадаємо основні правила, встановлені трудовим законодавством.

Дотримуємося тривалості робочого тижня

Важливо пам’ятати, що нормальна тривалість робочого часу як при п’ятиденному, так і при шестиденному робочому тижні не може перевищувати 40 годин на тиждень (ч. 1 ст. 50 КЗпП).

Тривалість робочого тижня залежить від різних факторів, у тому числі від займаної працівником посади. Також не забувайте: окремим категоріям працівників роботодавець зобов’язаний встановити скорочений (ст. 51 КЗпП) або неповний (за бажанням працівника, ст. 56 КЗпП) робочий час.

Враховуємо тривалість робочого дня

При шестиденці «довжина» робочого дня не повинна перевищувати (ч. 2 ст. 52 КЗпП):

7 годин при 40-годинному робочому тижні;

6 годин при 36-годинному робочому тижні;

4 години при 24-годинному робочому тижні.

Для працівників, яким установлена інша тривалість робочого тижня (30-годинна, 18-годинна тощо), норми головного трудового закону подібних обмежень не містять.

Важливо!

Напередодні вихідних днів тривалість роботи при шестиденному робочому тижні не може перевищувати 5 годин.

Щоб виконати вимоги ч. 2 ст. 52 і ч. 2 ст. 53 КЗпП, для 40-годинного робочого тижня тривалість робочого часу розподіляють так: 5 днів роботи по 7 годин плюс 5 годин роботи в передвихідний день.

В інших випадках на практиці час роботи протягом тижня з урахуванням зазначених правил розподіляють так:

Тривалість робочого тижня

Тривалість робочого дня з понеділка по п’ятницю

Тривалість робочого дня напередодні вихідного (у суботу)

40-годинна

7 год

5 год

30-годинна

5 год

5 год

25-годинна

4 год 30 хв

2 год 30 хв

24-годинна

4 год

4 год

18-годинна

3 год

3 год

Зверніть увагу! Саме зазначені в таблиці години роботи узяті за основу при визначенні норми тривалості робочого тижня для шестиденки (див. таблицю «Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2020 рік при шестиденному робочому тижні» нижче).

Нагадаємо: інформацію про тривалість робочого тижня і робочого дня, встановлених в організації, прописують у колективному договорі, правилах внутрішнього трудового розпорядку. Тому ви з легкістю їх згадаєте, заглянувши в ці документи.

Правильно дотримуємося «святково-вихідного» перенесення

Трудовим законодавством передбачені норми, що регламентують режим роботи при відзначанні свят, перерахованих у ст. 73 КЗпП (ср. 025069200). Але не в усіх випадках вони однакові для п’ятиденки і шестиденки.

Так, тривалість робочого дня скорочують на 1 годину напередодні святкових і неробочих днів (ч. 1 ст. 53 КЗпП).

Це також справедливо для шестиденного робочого тижня.

Проте норма ч. 1 ст. 53 КЗпП поширюється тільки на 40-годинний графік роботи.

По відношенню до працівників, які працюють на умовах скороченого або неповного робочого часу, це правило не застосовується (див. листи Мінсоцполітики від 28.08.2014 р. № 395/13/116-14, від 22.12.2017 р. № 2960/0/107-17/284 // «ОП», 2018, № 2, с. 6).

Якщо святковий або неробочий день припадає на вихідний, то вихідний день переносять на наступний після святкового або неробочого дня (ч. 3 ст. 67 КЗпП). Це правило працює і для шестиденного робочого тижня. Наприклад, святковий день Пасха традиційно припадає на неділю (19 квітня 2020 року).

Оскільки неділя є вихідним днем при шестиденці, спрацьовує «святково-вихідне» перенесення і 20 квітня 2020 року (понеділок) стає вихідним днем.

А ось святковий день 9 травня припадає на суботу, яка є робочим днем при шестиденці.

Тому тут «святково-вихідне» перенесення не спрацьовує.

Будьте пильні при таких перенесеннях для працівників, що працюють на умовах неповного робочого тижня (подробиці — в «ОП», 2018, № 2, с. 18).

Рекомендації Уряду про перенесення вихідних і робочих днів для оптимізації графіка роботи установи при відзначанні свят на шестиденний робочий тиждень не поширюються. Річ у тому, що в ч. 4 ст. 67 КЗпП чітко зазначено: такі рекомендації спрямовані виключно на працівників, що працюють за п’ятиденним робочим тижнем з двома вихідними днями.

Алгоритм розрахунку норм

Тепер переходимо до механізму розрахунку норми тривалості робочого часу для шестиденного робочого тижня. Із вже розрахованими нормами ви можете ознайомитися в таблиці «Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2020 рік при шестиденному робочому тижні» нижче. Але вони розраховані з урахуванням графіка роботи, наведеного в таблиці вище. Тому якщо ваша організація (окремий працівник) працює за іншим графіком, то вам варто ознайомитися з алгоритмом, запропонованим далі. Він допоможе точно визначити індивідуально для вашої організації (окремого працівника) норму тривалості робочого часу.

У прикладі проводитимемо розрахунки для 40-годинного робочого тижня з тривалістю роботи: понеділок — п’ятниця — по 7 годин на день, субота — 5 годин на день, неділя — вихідний день.

Визначаємо кількість робочих днів у місяці (Крд). Для цього скористайтеся формулою:

Крд = Ккд - Квд - Кснд,

де Ккд — кількість календарних днів у місяці.

Зверніть увагу: 2020 рік — високосний, в лютому цього року 29 календарних днів;

Квд — кількість вихідних (у тому числі у зв’язку з перенесенням святкових і неробочих) днів у місяці;

Кснд — кількість святкових і неробочих днів у місяці згідно зі ст. 73 КЗпП.

Приклад 1. У січні 2020 року (31 к. дн.) кількість вихідних днів — 4 (5, 12, 19 і 26 січня). Цього місяця два святкові дні — Новий рік (1 січня) і Різдво Христове (7 січня). Оскільки святкові дні не припадають на вихідні, то на робочі дні їх святкування не переноситься. Отримуємо кількість робочих днів у січні: 31 - 4 - 2 = 25 роб. дн.

Приклад 2. У квітні 2020 року є святковий день — Пасха (19 квітня), який традиційно припадає на неділю — вихідний день. Тому вихідний день автоматично переноситься на робочий день, що йде за ним, — понеділок (20 квітня). Загальна кількість вихідних днів складає 4 (5, 12, 19 і 26 квітня). А загальна кількість святкових і вихідних днів — 5. Відповідно кількість робочих днів у квітні 2020 року складає: 30 - 5 = 25 роб. дн.

Приклад 3. У травні 2020 року святковий день — День перемоги (9-те число) припадає на суботу. Оскільки при шестиденному робочому тижні субота є робочим днем, «святково-вихідне» перенесення не працює. Тобто святковий день 9 травня (субота) не переноситься на 11 травня (понеділок). Загальна кількість вихідних днів складає 5 (3, 10, 17, 24 і 31 травня). Кількість святкових днів — 2 (1 і 9 травня). Отримуємо кількість робочих днів у травні: 31 - 5 - 2 = 24 роб. дн.

Визначаємо тривалість роботи в різні робочі дні тижня. Пам’ятайте, що при шестиденці тривалість робочого дня, як правило, не однакова протягом тижня.

Також не забувайте про правило скорочення робочого дня напередодні святкового (актуально для 40-годинного робочого тижня) і перенесення святкових і неробочих днів при збігу їх із вихідними днями.

Цінна порада. При проведенні розрахунків на цьому етапі (тобто коли ви визначаєте тривалість роботи в різні дні кожного місяця) візьміть календар на 2020 рік і проставте навпроти кожного дня його тривалість. Так легше орієнтуватися при підрахунку норми тривалості робочого часу.

Місяць

Тривалість робочого дня у відповідному місяці

7 год

6 год

5 год

4 год

Січень

20 роб. дн.

1 роб. дн.*

4 роб. дн.**

—***

* Для цього графіка роботи 6-годинна тривалість робочого дня актуальна, якщо передсвятковий день випадає на дні тижня з понеділка по п’ятницю. У січні 2020 року така тривалість робочого дня буде в понеділок 6 січня, який передує святковому дню, — Різдву — 7 січня.

** Тривалість робочого дня напередодні вихідного: 4, 11, 18 і 25 січня.

*** У січні 2020 року такої тривалості робочого дня немає. Для вибраного режиму роботи актуально, якщо передвихідний день передує святковому дню.

Квітень

20 роб. дн.

1 роб. дн.*

3 роб. дн.**

1 роб. дн.***

* Для цього графіка роботи 6-годинна тривалість робочого дня актуальна, якщо передсвятковий день випадає на дні тижня з понеділка по п’ятницю. У квітні 2020 року така тривалість робочого дня буде в четвер 30 квітня, який передує святковому дню — Дню праці — 1 травня.

** Тривалість робочого дня напередодні вихідного: 4, 11 і 25 квітня.

*** Тривалість робочого дня в суботу 18 квітня, який передує святковому дню — Пасхі і тому скорочується на 1 годину (замість 5 годин триває 4 години).

Червень

20 роб. дн.

—*

2 роб. дн.**

2 роб. дн.***

* Для цього графіка роботи 6-годинна тривалість робочого дня актуальна, якщо передсвятковий день випадає на дні тижня з понеділка по п’ятницю. У червні 2020 року такої тривалості робочого дня немає.

** Тривалість робочого дня напередодні вихідного: 13 і 20 червня.

*** Тривалість робочого дня в суботу 6 і 27 червня, які передують святковим дням — Трійці і Дню Конституції України відповідно.

Визначаємо норму тривалості робочого часу на місяць. Вона складає:

для січня: 20 х 7 + 6 + 4 х 5 = 166 год;

для квітня: 20 х 7 + 6 + 3 х 5 + 4 = 165 год;

для червня: 20 х 7 + 2 х 5 + 2 х 4 = 158 год.

Далі здійснюєте аналогічні розрахунки за кожним місяцем 2020 року і виводите норму тривалості робочого часу за рік. Як бачите, при розрахунку норми тривалості робочого часу простим множенням не обійтися. Але є й винятки — стосуються вони тих режимів роботи, які передбачають однакову тривалість робочого дня протягом усього тижня. Наприклад, при 30-годинному робочому тижні тривалість щоденної роботи протягом тижня складає 5 годин.

Для визначення норми тривалості робочого часу за місяць достатньо помножити кількість робочих днів у відповідному місяці на тривалість робочого дня.

Приклад 4. При 30-годинному робочому тижні тривалість робочого дня складає 5 годин. Тоді в червні 2020 року норма тривалості робочого часу складе: 24 х 5 = 120 год, де 24 — кількість робочих днів у червні.

На закінчення наведемо розраховану норму тривалості робочого часу для шестиденки на 2020 рік (див. таблицю).

Розрахунок норми тривалості робочого часу на 2020 рік при шестиденному робочому тижні

Розрахунки виконані з урахуванням того, що тривалість роботи протягом робочого тижня становить:

• при 40-годинному: з ПН по ПТ — 7 год, СБ — 5 год;

• при 30-годинному: з ПН по СБ — 5 год;

• при 25-годинному: з ПН по ПТ — 4 год 30 хв, СБ — 2 год 30 хв;

• при 24-годинному: з ПН по СБ — 4 год;

• при 18-годинному: з ПН по СБ — 3 год.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити