Працівник звільнився до закінчення облікового періоду: як оплатити надурочні

В обраному У обране
Друк
Гуль Тетяна, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Березень, 2019/№ 6
Підсумований облік робочого часу — особливий вид обліку. Детальніше про нюанси його застосування та оплати праці читайте в тематичному випуску (див. «ОП», 2018, № 23). Ситуація, про яку сьогодні піде мова, трапляється у багатьох роботодавців, що застосовують цей вид обліку. А саме: працівник-«окладник» звільнився до закінчення облікового періоду. Як у цьому випадку підрахувати та оплатити йому надурочні години?

Відзначимо, що в загальному випадку підрахунок та оплату надурочних годин здійснюють у кінці облікового періоду. Але для працівника, що звільняється, надурочні години необхідно оплатити при остаточному розрахунку, тобто в останній день роботи. Для оплати надурочних годин потрібні 2 показники: кількість надурочних годин і годинна ставка.

Визначаємо кількість надурочних годин. Кількість надурочних годин визначається так: від фактично відпрацьованих годин згідно з Табелем обліку робочого часу віднімають норму тривалості робочого часу за обліковий період. Стосовно ситуації, в якій працівник звільнився до закінчення облікового періоду, визначити кількість надурочних годин не складно. Хоча тут є особливість.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити