Табель обліку робочого часу: приклади заповнення

Долга Ірина, експерт з питань оплати праці
Друк
У попередніх статтях* цього випуску ви знайдете всю інформацію щодо обов’язку ведення табеля обліку робочого часу, його форми, позначень тощо. У цій статті ми підготували для вас приклади заповнення табеля з поясненнями.

* Див. «Табель обліку робочого часу: важливий документ», «Табель обліку робочого часу: структура, умовні позначення, правила заповнення».

Скористаємося класичною версією табеля, без креативу. Проте пам’ятаємо, що кожен роботодавець може підлаштувати форму табеля під себе.

Розглянемо найпопулярніші ситуації, з якими стикається роботодавець при заповненні табеля.

Оплачуваний лікарняний і щорічна відпустка

Приклад 1. Бублик О. І. (адміністраторка) працює за п’ятиденкою по 8 годин (субота, неділя — вихідні дні) . З 2 по 9 листопада (8 календарних днів) хворіла (е-лікарняний). З 20 по 26 листопада 2023 року (7 календарних днів) перебувала в щорічній основній відпустці.

Оплачувана тимчасова непрацездатність. Оплачувана тимчасова непрацездатність має в табелі літерну позначку «ТН» (цифрову «26»). У наведеній ситуації працівниці відкрито е-лікарняний. Припустимо, що працівниця або повідомила роботодавця про хворобу, або він побачив сформований е-лікарняний в електронному кабінеті на порталі ПФУ. Чи ставити відразу «ТН» або цифрове «26» в табелі?

От дивіться, поки е-лікарняний не змінив статус на «готовий до сплати» — його не можна брати до роботи. В нього можуть бути внесені зміни, він може бути скорочений, скасований тощо. Тобто він ще не є підставою для підтвердження хвороби працівника. Тому ставити в табелі непідтверджену нічим хворобу працівника не можна. Тоді як бути?

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів Я вже
logo PRO PRO-доступ Необмежений доступ до всіх закритих матеріалів сайту без реклами
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі