(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
  Для бюджетних організацій

Оплата праці

Друкована версія + електронна версія 155.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 125.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Комплект «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці» від 319.00 грн. на місяць Детальніше
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Оплата праці  
Детальніше

Періодичність — 2 рази на місяць + щомісяця спецвипуск з 2015 р

Мова — українська та російська

Тираж — 7350 екземплярів

Формат — А4

Обсяг — 32 сторінки.

Передплатні індекси: рос.— 99650; укр.— 99651.

Вартість поштової передплати: 175 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Інформаційно-аналітична газета Видавничого будинку «Фактор», удостоєна нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

Все про оплату праці для бухгалтерів, економістів, кадровиків бюджетних організацій і комерційних підприємств.

В кожному номері:

 • нормативні документи та коментарі до них;
 • розрахунок заробітної плати, матеріальної допомоги, надбавок, доплат і компенсацій;
 • індексація заробітної плати на конкретних прикладах;
 • єдиний соціальний внесок, податок на доходи фізичних осіб;
 • лікарняні, декретні з прикладами;
 • трудове законодавство: прийом на роботу, звільнення, умови та режими праці, гарантії і пільги працівникам, відпустки, сумісництво, трудовий договір;
 • конкретні рекомендації та корисні поради для установ освіти, науки, охорони здоров’я, культури та інших галузей;
 • консультації фахівців Мінсоцполітики, Міносвіти, Мінмолодьспорту, МОЗу, Міністерства доходів і зборів, інших офіційних органів.

Особливою рисою газети є велика кількість числових прикладів до аналітичних матеріалів, а також можливість отримати безкоштовну консультацію у фахівців редакції.

Виходить з липня 2008 року

Розповсюджується лише за передплатою на всій території України

Аудиторія журналу: бухгалтери, економісти і фахівці кадрових служб бюджетних організацій і комерційних підприємств.

Фото гл. реда :: ОТ (Рудая Т.В.)

Редакція газети «Оплата праці» — це унікальний колектив авторів публікацій і коментарів по темі розрахунку різних виплат з оплати праці, їх оподаткування та бухгалтерського обліку.

Вже понад 8 років наш колектив є незамінним помічником для бухгалтерів з оплати праці, а також працівників кадрових служб. Зокрема, на сторінках нашої газети ми завжди наводимо законодавчі та нормативно-правові документи з докладними коментарями, а також числовими прикладами, необхідними для їх розуміння.

Тісна співпраця з багатьма фахівцями Мінсоцполітики, Міндоходов, МОЗ, Міністерства освіти, фахівцями ЦК Профспілок охорони здоров’я, освіти, дає можливість оперативно відповідати на непрості запитання наших читачів. Наша редакційна політика полягає у приведенні достовірної, актуальної та зрозумілої інформації.

Велика кількість числових прикладів в аналітичних матеріалах є нашою особливою рисою. Адже ніщо так не приводить до розуміння матеріалу, як числовий приклад!

Головний редактор — Руда Т.В.

 • Інформаційна сторінка
 •   Розрахунковий період: визначаємо, включаємо, виключаємо Ось уже четвертий рік ми застосовуємо новий розрахунок лікарняних. А саме розрахунковий період у загальному випадку складає 12 календарних місяців. Крім того, середню зарплату для обчислення суми лікарняних/декретних розраховуємо за 1 календарний день. Але коли б усе було так просто, у бухгалтерів не виникали запитання: як правильно визначити розрахунковий період, які дні враховують у розрахунку середньоденної зарплати, а які слід виключити, що робити, якщо в розрахунковому періоді немає даних для розрахунку або хвороба настала в перший робочий день? Відповіді на них — у статті.
 •   Виплати: включаємо до розрахунку середньої зарплати правильно Здавалося б, порядок розрахунку середньої зарплати для оплати лікарняних декретних у 2015 році спростили. Але запитання щодо включення тих або інших виплат виникають. Які виплати включити, а які «викинути» з розрахунку? Що робити, якщо в розрахунковому періоді були «перехідні» виплати або коригування? А якщо працівникові встановлений не місячний оклад, виходячи з якого робиться розрахунок «середньої», а годинна або денна тарифна ставка? Відповіді на ці запитання – у статті, а для простоти й наочності ми їх підкріпили числовими прикладами.
 •   Обмежуємо лікарняні/декретні Чинним законодавством установлені обмеження щодо суми лікарняних /декретних. На перший погляд, вони можуть здатися складними і заплутаними. Але повірте, це не так. Давайте розберемося з ними на числових прикладах.
 •   Оплачуємо лікарняний/декретний: на що звернути увагу У попередніх статтях ми розглянули, як правильно визначити розрахунковий період, які дні беруть участь з розрахунку, які виплати включають, а які виключають з розрахунку, як розрахувати середньоденну зарплату і врахувати обмеження при оплаті лікарняного. У цій статті ви дізнаєтеся про нюанси оплати періоду тимчасової непрацездатності.
 •   Індексуємо зарплату за жовтень 2018 року Індексувати зарплату зобов’язані всі роботодавці. Основні документи, які регулюють порядок проведення індексації доходів, це — Закон про індексацію та Порядок № 1078.
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Нове на форумі