Для бюджетних організацій

Оплата праці

Друкована версія + електронна версія 155.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 125.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Комплект «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці» від 319.00 грн. на місяць Детальніше
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Оплата праці  
Детальніше

Періодичність — 2 рази на місяць + щомісяця спецвипуск з 2015 р

Мова — українська та російська

Тираж — 7350 екземплярів

Формат — А4

Обсяг — 32 сторінки.

Передплатні індекси: рос.— 99650; укр.— 99651.

Вартість поштової передплати: 175 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Інформаційно-аналітична газета Видавничого будинку «Фактор», удостоєна нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

Все про оплату праці для бухгалтерів, економістів, кадровиків бюджетних організацій і комерційних підприємств.

В кожному номері:

 • нормативні документи та коментарі до них;
 • розрахунок заробітної плати, матеріальної допомоги, надбавок, доплат і компенсацій;
 • індексація заробітної плати на конкретних прикладах;
 • єдиний соціальний внесок, податок на доходи фізичних осіб;
 • лікарняні, декретні з прикладами;
 • трудове законодавство: прийом на роботу, звільнення, умови та режими праці, гарантії і пільги працівникам, відпустки, сумісництво, трудовий договір;
 • конкретні рекомендації та корисні поради для установ освіти, науки, охорони здоров’я, культури та інших галузей;
 • консультації фахівців Мінсоцполітики, Міносвіти, Мінмолодьспорту, МОЗу, Міністерства доходів і зборів, інших офіційних органів.

Особливою рисою газети є велика кількість числових прикладів до аналітичних матеріалів, а також можливість отримати безкоштовну консультацію у фахівців редакції.

Виходить з липня 2008 року

Розповсюджується лише за передплатою на всій території України

Аудиторія журналу: бухгалтери, економісти і фахівці кадрових служб бюджетних організацій і комерційних підприємств.

Фото гл. реда :: ОТ (Рудая Т.В.)

Редакція газети «Оплата праці» — це унікальний колектив авторів публікацій і коментарів по темі розрахунку різних виплат з оплати праці, їх оподаткування та бухгалтерського обліку.

Вже понад 8 років наш колектив є незамінним помічником для бухгалтерів з оплати праці, а також працівників кадрових служб. Зокрема, на сторінках нашої газети ми завжди наводимо законодавчі та нормативно-правові документи з докладними коментарями, а також числовими прикладами, необхідними для їх розуміння.

Тісна співпраця з багатьма фахівцями Мінсоцполітики, Міндоходов, МОЗ, Міністерства освіти, фахівцями ЦК Профспілок охорони здоров’я, освіти, дає можливість оперативно відповідати на непрості запитання наших читачів. Наша редакційна політика полягає у приведенні достовірної, актуальної та зрозумілої інформації.

Велика кількість числових прикладів в аналітичних матеріалах є нашою особливою рисою. Адже ніщо так не приводить до розуміння матеріалу, як числовий приклад!

Головний редактор — Руда Т.В.

 • Працівник-новачок не відпрацював повний місяць: як розрахувати відпускні Коментар до листа Мінсоцполітики від 18.06.2019 р. № 928/0/206-19*
 •   Інформаційна сторінка
 •   Щодо обчислення середньої зарплати для оплати часу відпустки працівника-новачка Лист від 18.06.2019 р. № 928/0/206-19*
 •   Нові оклади та надбавки за ранг для ОМС: вивчаємо і застосовуємо Ось вже третій рік поспіль оклади посадовим особам і службовцям ОМС підвищують не з початку року, і навіть не з першого числа місяця. Цю традицію Кабмін, на жаль, вирішив дотримати і цього разу. Які зміни відбулися в оплаті праці працівників ОМС, коли і як застосовувати ці новації? Відповіді на ці запитання — у нашій статті.
 •   Перераховуємо червневу зарплату посадовим особам і службовцям ОМС Із попередньої статті (див. на с. 6) ви дізналися про зміни, внесені в постанову № 268*: про нові розміри окладів для посадових осіб і службовців ОМС, а також про підвищення розмірів надбавки за ранг. Проте, як завжди, застосовувати ці зміни доводиться заднім числом. А це означає, що треба перерахувати зарплату за червень. До того ж підвищення окладів впливає й на інші зарплатні складові, такі, як, наприклад, індексація зарплати. Про це і поговоримо…
 •   Підвищено оклади ОМС: як коригувати «середні» виплати Розраховуючи середню зарплату згідно з Порядком № 100 після підвищення посадових окладів, ми повинні провести спеціальне коригування: або виплат, що включаються в розрахунок «середньої», або самої середньої зарплати. Як цю норму слід виконати після підвищення окладів посадовим особам і службовцям ОМС — розберемося в цій статті.
 •   Вибори до Верховної Ради: що треба знати роботодавцю Весняні вибори 2019 року давно пройшли. Проте вони «принесли» нам не лише нового Президента України, але і позачергові вибори до Верховної Ради (відбудуться 21.07.2019 р.). Причому інтерес до останніх настільки великий, що не дивно, якщо ваш працівник виявиться безпосереднім учасником такого виборчого процесу. Як правильно оформити відсутність працівника, зайнятого у виборчому процесі, і чи треба оплачувати час, витрачений ним на неробочі обов’язки? Сьогодні ми дамо відповідь на ці запитання.
 •   Занизили лікарняні: виправляємося У цьому матеріалі ми розберемося, як виправити ситуацію, коли занижена сума лікарняних. Нюансів такого виправлення багато, тому щоб нічого не пропустити, розглядатимемо увесь процес поетапно.
 •   Донараховані лікарняні: заповнюємо ЄСВ-звіт У липні 2019 року виявлено помилку: неправильно розрахована сума середньої зарплати для оплати періоду тимчасової непрацездатності одного з працівників (основний, без інвалідності). Внаслідок помилки була занижена сума лікарняних. Період лікарняного: 27 лютого — 4 березня 2019 року. Помилка виправлена в липні 2019 року — в бухобліку донарахована сума лікарняних 150 грн., у тому числі: за лютий (2 к. дн.) — 50 грн.; за березень (4 к. дн.) — 100 грн. Зарплата працівника в липні становила 5600 грн. Як відобразити донараховані лікарняні в ЄСВ-звіті?
 •   Працівники лабораторій закладів охорони здоров’я: оплата праці та додаткові пільги Чи мають право працівники лабораторій закладів охорони здоров’я, на які покладено органами охорони здоров’я функції обстеження населення з ВІЛ-інфекцій та дослідження крові, біологічних рідин, отриманих від хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих, на підвищену оплату праці, додаткову відпустку, скорочений робочий тиждень та зарахування до стажу роботи у подвійному розмірі для оформлення пенсії?
 •   Кому з бюджетників індексуємо липневу зарплату У 2019 році підвищувалися оклади у працівників бюджетної сфери, але в різний час. Із сьогоднішньої статті дізнаєтеся, кому з працівників бюджетної сфери в липні 2019 року потрібно індексувати зарплату.
 •   Індексуємо зарплату за липень 2019 року На липневу індексацію впливає індекс споживчих цін за травень 2019 року. Він склав 100,7 %. Крім того, з 1 липня виріс розмір прожиткового мінімуму. Якими будуть коефіцієнти і суми поточної індексації зарплати за липень 2019 року, дізнаєтесь із статті.
 •   Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку в липні 2019 року (оклади за ЄТС)
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Нове на форумі