(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
  Для бюджетних організацій

Оплата праці

Друкована версія + електронна версія 99.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 89.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Комплект «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці» від 199.00 грн. на місяць Детальніше
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Оплата праці  
Детальніше

Періодичність — 2 рази на місяць + щомісяця спецвипуск з 2015 р

Мова — українська та російська

Тираж — 7350 екземплярів

Формат — А4

Обсяг — 32 сторінки.

Передплатні індекси: рос.— 99650; укр.— 99651.

Вартість поштової передплати: 110 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Інформаційно-аналітична газета Видавничого будинку «Фактор», удостоєна нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

Все про оплату праці для бухгалтерів, економістів, кадровиків бюджетних організацій і комерційних підприємств.

В кожному номері:

 • нормативні документи та коментарі до них;
 • розрахунок заробітної плати, матеріальної допомоги, надбавок, доплат і компенсацій;
 • індексація заробітної плати на конкретних прикладах;
 • єдиний соціальний внесок, податок на доходи фізичних осіб;
 • лікарняні, декретні з прикладами;
 • трудове законодавство: прийом на роботу, звільнення, умови та режими праці, гарантії і пільги працівникам, відпустки, сумісництво, трудовий договір;
 • конкретні рекомендації та корисні поради для установ освіти, науки, охорони здоров’я, культури та інших галузей;
 • консультації фахівців Мінсоцполітики, Міносвіти, Мінмолодьспорту, МОЗу, Міністерства доходів і зборів, інших офіційних органів.

Особливою рисою газети є велика кількість числових прикладів до аналітичних матеріалів, а також можливість отримати безкоштовну консультацію у фахівців редакції.

Виходить з липня 2008 року

Розповсюджується лише за передплатою на всій території України

Аудиторія журналу: бухгалтери, економісти і фахівці кадрових служб бюджетних організацій і комерційних підприємств.

Фото гл. реда :: ОТ (Рудая Т.В.)

Редакція газети «Оплата праці» — це унікальний колектив авторів публікацій і коментарів по темі розрахунку різних виплат з оплати праці, їх оподаткування та бухгалтерського обліку.

Вже понад 8 років наш колектив є незамінним помічником для бухгалтерів з оплати праці, а також працівників кадрових служб. Зокрема, на сторінках нашої газети ми завжди наводимо законодавчі та нормативно-правові документи з докладними коментарями, а також числовими прикладами, необхідними для їх розуміння.

Тісна співпраця з багатьма фахівцями Мінсоцполітики, Міндоходов, МОЗ, Міністерства освіти, фахівцями ЦК Профспілок охорони здоров’я, освіти, дає можливість оперативно відповідати на непрості запитання наших читачів. Наша редакційна політика полягає у приведенні достовірної, актуальної та зрозумілої інформації.

Велика кількість числових прикладів в аналітичних матеріалах є нашою особливою рисою. Адже ніщо так не приводить до розуміння матеріалу, як числовий приклад!

Головний редактор — Руда Т.В.

 • Оклади в бюджетній сфері з 1 січня 2018 року За традицією новий рік розпочинаємо з нових соціально-економічних показників. Вони впливають і на розміри посадових окладів (тарифних ставок). Які розміри окладів у працівників бюджетної сфери у 2018 році? Про найпоширеніші бюджетні категорії, а конкретно про розмір окладів для них, і розповімо.
 •   Нові працеоплатні показники — 2018 Закон про Держбюджет-2018 був прийнятий ВРУ 07.12.2017 р., а Президент підписав його саме до новорічних свят (опублікований 30 грудня 2017 року в газеті «Голос України» № 249-250). У ньому міститься важлива інформація, яка впливає як на нарахування зарплати та інших виплат працівникам, так і на її оподаткування. З якими цифрами працювати бухгалтерові у 2018 році? Усе перед вами.
 •   Індексуємо зарплату за січень 2018 року Індексація зарплати — це обов’язок роботодавця. Основними нормативно-правовими документами, які регламентують порядок проведення індексації, є Закон України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.91 р. № 1282-XII і Порядок № 1078. У 2018 році в порядку проведення індексації зарплати змін не планується. Тому продовжуємо застосовувати всі ті правила, які ми використовували й раніше.
 •   ЄСВ з «мінімалки-2018»: оновлюємо цифри, освіжаємо пам’ять «Безкомпромісне» ЄСВ-правило, що вимагає сплачувати ЄСВ з «мінімалки», коли у працівника зарплата менше мінімальної, вже напевно всім знайоме. Погодьтеся, важко собі уявити бухгалтера, який про нього ще не знає. Таке не можна пропустити. І подобається нам чи ні, усі ми розуміємо, для чого все задумано. Сюди додамо ще штрафи за недотримання…— ось вам і залізні лещата оподаткування. Але не будемо про сумне. Давайте краще з вами обговоримо таке. Згадаємо: чи в усіх випадках працює це правило? Коли його можна не дотримуватися? З’ясуємо, в яких розмірах «ЄСВ-зобов’язалівка» чекає на нас у 2018 році. Поїхали…
 •   ЄСВ з «мінімалки»: практичні приклади У попередній статті ми з вами повторили теорію нарахування «мінімального» ЄСВ. І як це диктується самим життям, слідами теорії неминуче йде практика. І, звичайно ж, вона ставить свої запитання. Ставить там, де теорії цього і не «снилося». Не дивно! Правда? Так, передбачити все заздалегідь неможливо. Але це не позбавляє нас від відповідальності — правильного нарахування цього податку. Тобто відповіді, незалежно від складності запитання, мають бути знайдені завжди. Чим і пропонуємо зайнятися: поринемо в різноманітність практики, знаходячи при цьому такі ж практичні рішення.
 •   Розраховуємо відпускні після оновлення свят Працівник установи йде в щорічну відпустку з 15.01.2018 р. тривалістю 14 календарних днів. Як правильно оплатити період відпустки, якщо згідно зі змінами, внесеними в ст. 73 КЗпП, додався святковий день 25 грудня, а 2 травня — звичайний (не святковий) день? Чи треба виключати 2 травня 2017 року як святковий день з числа календарних днів для розрахунку середнього заробітку при обчисленні відпускних?
 •   Святкові дні при розрахунку відпускних у 2018 році: враховуємо правильно Формула розрахунку середньоденної зарплати для оплати періоду відпустки (виплати компенсації за невикористану відпустку) звичайна: потрібно сумарний заробіток за 12 місяців, що передують місяцю надання відпустки (місяцю виплати компенсації за невикористану відпустку), розділити на відповідну кількість календарних днів календарного року, за винятком святкових і неробочих днів, установлених законодавством.
 •   Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку в січні 2018 року (оклади за ЄТС)
Сервер тимчасово недоступний

Додаток

Календар бухгалтера

Завантажити додаток «Календар бухгалтера»

Підпишіться на розсилки

і отримуйте новини про акції та спеціальні пропозиції
  Нове на форумі