(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
  Для бюджетних організацій
Оплата праці
Друкована версія + електронна версія 99.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Електронна версія 89.00 грн. на місяць Передплатити Залишити заявку
Комплект «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці» від 199.00 грн. на місяць Детальніше
Приєднуйтесь до нашої групи на Facebook та отримуйте промокод з 5% знижкою на електронну версію при оплаті картою!
Фото Оплата праці  
Детальніше

Періодичність — 2 рази на місяць + щомісяця спецвипуск з 2015 р

Мова — українська та російська

Тираж — 7350 екземплярів

Формат — А4

Обсяг — 32 сторінки.

Передплатні індекси: рос.— 99650; укр.— 99651.

Вартість поштової передплати: 110 грн/міс

 • Про видання
 • Про редакцію
 • Акції
 • Відгуки (0)
 • У свіжому номері

Інформаційно-аналітична газета Видавничого будинку «Фактор», удостоєна нагороди «Підприємство року 2016» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» за бездоганну ділову репутацію.

Все про оплату праці для бухгалтерів, економістів, кадровиків бюджетних організацій і комерційних підприємств.

В кожному номері:

 • нормативні документи та коментарі до них;
 • розрахунок заробітної плати, матеріальної допомоги, надбавок, доплат і компенсацій;
 • індексація заробітної плати на конкретних прикладах;
 • єдиний соціальний внесок, податок на доходи фізичних осіб;
 • лікарняні, декретні з прикладами;
 • трудове законодавство: прийом на роботу, звільнення, умови та режими праці, гарантії і пільги працівникам, відпустки, сумісництво, трудовий договір;
 • конкретні рекомендації та корисні поради для установ освіти, науки, охорони здоров’я, культури та інших галузей;
 • консультації фахівців Мінсоцполітики, Міносвіти, Мінмолодьспорту, МОЗу, Міністерства доходів і зборів, інших офіційних органів.

Особливою рисою газети є велика кількість числових прикладів до аналітичних матеріалів, а також можливість отримати безкоштовну консультацію у фахівців редакції.

Виходить з липня 2008 року

Розповсюджується лише за передплатою на всій території України

Аудиторія журналу: бухгалтери, економісти і фахівці кадрових служб бюджетних організацій і комерційних підприємств.

Фото гл. реда :: ОТ (Рудая Т.В.)

Редакція газети «Оплата праці» — це унікальний колектив авторів публікацій і коментарів по темі розрахунку різних виплат з оплати праці, їх оподаткування та бухгалтерського обліку.

Вже понад 8 років наш колектив є незамінним помічником для бухгалтерів з оплати праці, а також працівників кадрових служб. Зокрема, на сторінках нашої газети ми завжди наводимо законодавчі та нормативно-правові документи з докладними коментарями, а також числовими прикладами, необхідними для їх розуміння.

Тісна співпраця з багатьма фахівцями Мінсоцполітики, Міндоходов, МОЗ, Міністерства освіти, фахівцями ЦК Профспілок охорони здоров’я, освіти, дає можливість оперативно відповідати на непрості запитання наших читачів. Наша редакційна політика полягає у приведенні достовірної, актуальної та зрозумілої інформації.

Велика кількість числових прикладів в аналітичних матеріалах є нашою особливою рисою. Адже ніщо так не приводить до розуміння матеріалу, як числовий приклад!

Головний редактор — Руда Т.В.

 • Щодо щорічної додаткової відпустки за ненормований робочий день при неповному робочому дні Лист від 22.07.2015 р. № 431/13/133-15
 •   Щодо включення суми неоподатковуваної допомоги до загальної суми доходу працівника, з якої утримуються аліменти Лист від 19.07.2017 р. № 27372/19126-0-33-17/7.2
 •   Строковий трудовий договір? Зарплату індексуємо! На період з 11.09.2017 р. по 01.10.2017 р. (включно) на підприємство прийняли працівника (основне місце роботи) за строковим трудовим договором на час щорічної відпустки основного працівника. Режим роботи — п’ятиденний робочий тиждень з вихідними в суботу та неділю. Посадовий оклад складає 3200 грн. Останнє підвищення окладу за посадою було в січні 2017 року.
 •   Підсумовуваний облік робочого часу: суму індексації за різними трудовими договорами визначаємо окремо На час відпусток основних працівників (вахтерів) на підприємство приймали працівника за двома строковими трудовими договорами: перший трудовий договір — укладений на період з 24.07.2017 р. по 16.08.2017 р. включно; другий трудовий договір — з 17.08.2017 р. по 10.09.2017 р. Для посади вахтера встановлений підсумовуваний облік робочого часу з обліковим періодом — рік. При цьому норма робочого часу на серпень 2017 року для кожного з вахтерів-відпускників установлена індивідуально згідно з графіком змінності: 192 і 176 годин відповідно.
  Працівник (тимчасово прийнятий) відпрацював у серпні 2017 року за першим і за другим трудовим договором по 96 робочих годин. Посадовий оклад складає 1800 грн. Останнє підвищення окладу за посадою було в січні 2017 року. Як потрібно було правильно визначити суму індексації за серпень 2017 року для цього працівника? Чи треба контролювати дотримання суми індексації 62,31 грн. за повністю відпрацьований місяць?
 •   Індексуємо зарплату за вересень 2017 року Індексація зарплати — це обов’язок роботодавця. Основними нормативно-правовими документами, що регламентують порядок проведення індексації, є Закон України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.91 р. № 1282-XII і Порядок № 1078. Нагадаємо, що останні зміни в цей Порядок були внесені постановами КМУ від 15.12.2015 р. № 1013 (див. «ОП», 2015, № 24, с. 3) і від 11.02.2016 р. № 77 (див. «ОП», 2016, № 5, с. 3). Цими документами були істотно підкориговані деякі основні правила індексації зарплати. Детальніше ознайомитися з ними ви можете в «ОП», 2015, № 24, с. 9; 2016, № 2, с. 4 і 6; 2017, № 2, с. 20.
 •   Почасова оплата праці Чим проста почасова система оплати праці відрізняється від почасово-преміальної? Як оплачується праця працівників при застосуванні цих систем оплати праці?
 • Між двох вогнів: розрулюємо ситуацію з підвищенням розміру аліментів. Розвантажуємо «вагон» питань Давайте начистоту. На практиці питань на тему «Аліменти» і дійсно «вагон». А тут ще і законодавче підвищення мінімального розміру аліментів. До «вагона» причепився ще й «візок». Що сказати, роботодавець буквально потрапив під перехресний вогонь: одержувач аліментів тепер хоче отримувати аліментів більше, платник — платити менше (тобто, як і раніше), а суд уже давно виніс своє рішення щодо їх розміру.
  Що робити? — Відстрілюватися (жарт).
  Читайте статтю — «І все буде добре
  Для кожного з нас*».
 •   Лікарняний лист з помилкою не виправлений: як оформити відсутність працівника? Працівник, повертаючись із щорічної відпустки, приніс лікарняний лист. Виявилось, що відпустку він проводив не за місцем свого проживання (на морі). Відповідно і лікарняний йому був оформлений за місцем звернення, тобто в іншому регіоні України. Так сталося, що в оформленні лікарняного виявлена помилка. Щось робити, щоб внести в такий лікарняний виправлення, працівник відмовився. Підкажіть, який є вихід із ситуації, що склалася? Як оформити відсутність працівника на роботі?
 •   Табу на ПСП в аванс → переплата ПДФО за місяць: заповнюємо 1-ДФ Працівник має право на застосування до його зарплати податкової соціальної пільги (далі — ПСП) у розмірі 2400 грн. (800 грн. x 3 дітей). Оскільки при розрахунку авансу цю пільгу застосовувати не можна, то ПДФО при виплаті авансу за серпень був перерахований у повному розмірі — за ставкою 18 % (288 грн.). Нараховуючи зарплату за серпень у розмірі 3262,33 грн., ПСП застосували, і вийшло, що сума ПДФО за повний місяць склалася менше, ніж було утримано й перераховано в аванс (155,22 грн.). Утворилася переплата з ПДФО у розмірі 132,78 грн.
  Підкажіть, як можна врахувати переплату з ПДФО: відняти її із загальної суми податку при перерахуванні до бюджету суми ПДФО за усіма працівниками (під час виплати другої половини зарплати за серпень)? Або — зменшити суму ПДФО за працівником при виплаті авансу за вересень? Як заповнити розділ I Податкового розрахунку за формою № 1ДФ за 3-й квартал за цим працівником? Яку суму треба поставити в колонці 4 розділу I Податкового розрахунку за формою № 1ДФ: фактично перераховану, з урахуванням «відмінусованої» переплати, або таку ж, як у колонці 4а?
 •   Керівники музшколи: визначаємо тривалість щорічної основної відпустки Якої тривалості має надаватися щорічна основ на відпустка директору та заступнику директора з навчально-виховної роботи музичної школи (школи естетичного виховання) — 42 або 56 календарних днів?
 •   Як диференціювати зарплату бібліотекаря вишу Через уведення доплати до МЗП у вищому навчальному закладі у майже всіх бібліотекарів розмір зарплати однаковий (незважаючи на кваліфікацію, стаж бібліотечної роботи тощо). Яким чином можна диференціювати зарплату бібліотекарів вишу?
 •   Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку у вересні 2017 року (оклади за ЄТС)
Сервер тимчасово недоступний
  Нове на форумі  
 
 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Будь ласка, представтесь!
Заповніть це поле
или увійдіть / зареєструйтесь
 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.