№1

Бюджетная бухгалтерия, январь, 2023/№ 1 Другие номера журнала ›
  • Благодійна допомога у натуральній формі: як показати у річній фінзвітності? Отримання благодійної допомоги у натуральній формі — досить поширена операція для розпорядників бюджетних коштів. У яких формах річної звітності та як саме слід показати таку операцію, дізнавайтеся із нашого матеріалу.
  • Як заповнити ф. № 1-дс? Традиційно на початку року бухгалтери підбивають підсумки минулого року. На черзі заповнення річної фінансової звітності за 2022 рік. Як показати у цій звітності ті чи інші операції, здійснені протягом поточного року, — читайте у нашому матеріалі.
  • Як заповнити ф. № 2-дс? На черзі наступна форма річної звітності — ф. № 2-дс. Відповімо на запитання стосовно заповнення рядків цієї форми фінзвітності.
  • Як заповнити ф. № 3-дс? Дійшла черга до наступної форми річної звітності — ф. № 3-дс. Цікаві ситуації із заповнення цієї форми — у нашому матеріалі.
  • Як заповнити ф. № 4-дс? Врешті ми дісталися останньої із форм річної фінзвітності — ф. № 4-дс. Розглянемо практичні ситуації, пов’язані із заповненням цієї форми, у нашому матеріалі.
  • Як заповнити ф. № 5-дс? Нарешті основну роботу виконано — всі форми річної фінзвітності заповнено. Тепер саме час перейти до заключного етапу — складання Приміток до річної фінансової звітності — ф. № 5-дс.
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше