Чергові закупівельні зміни: які новації чекають на замовників? Кабмін укотре вирішив підкоригувати закупівельне законодавство, а саме постанову № 1178*. Цього разу йдеться про зміни, внесені постановою № 131**. У чому полягає суть цих змін, читайте у нашому матеріалі.
Валютний рахунок для зарахування міжнародної допомоги: хто і як має відкрити? Потрібно відкрити валютний рахунок для зарахування надходжень від міжнародних партнерів для потреб громади. Отримані кошти планується спрямовувати на освіту, соціальний захист, придбання техніки для комунальних підприємств тощо. Хто і як має відкрити валютний рахунок: міська рада чи фінансовий відділ?
Договір на тепло: на яку суму укладати? На початок 2024 року сума затверджених кошторисних призначень за КЕКВ 2271 становила 270 тис. грн. З огляду на це, укладено прямий договір з монополістом про надання послуг з теплопостачання на зазначену суму. Однак фактична річна потреба щодо такого предмета закупівлі, як теплова енергія, є більшою, ніж передбачено договором. Тому протягом року очікуємо отримати додаткові бюджетні асигнування для оплати таких видатків. Чи правильно ми вчинили щодо вартості укладеного договору? Якими мають бути подальші дії у разі отримання додаткового фінансування?
Соціальна транспортна послуга: як визначити вартість? На балансі нашого територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (далі — терцентр) є спеціалізований автомобіль. Як розрахувати вартість соціальної транспортної послуги?
Уточнюємо земельний податок за 2023 рік Бюджетна установа надає частину будівлі в оренду. Проте через неуважність у 2023 році декларацію про земельний податок не подавали. Як наслідок, маємо недоплату земподатку. Якими мають бути наші дії у такому разі? Чи необхідно нараховувати штраф та пеню під час подання уточнюючої декларації та сплати земельного податку?