№22

Бюджетная бухгалтерия, июнь, 2024/№ 22 Другие номера журнала ›
  • Відшкодування витрат на водо- та електропостачання орендарем: як розрахувати? Бюджетна установа надає в оренду приміщення. Необхідно нарахувати відшкодування вартості комунальних послуг орендарю: за водо- та електропостачання. Яким чином визначити кількість та вартість використаних орендарем послуг із водопостачання, водовідведення та електропостачання, якщо орендоване приміщення не обладнане лічильниками води та електрики?
  • Документи про освіту: за чий кошт? Чи повинні студенти коледжу сплачувати за свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти? Яким нормативним документом керуватися в цьому питанні? На якому субрахунку слід обліковувати такі документи?
  • Надання спецтехніки у безоплатне користування: чи правомірно? Комунальна установа планує надати в оренду іншій юридичній особі на безоплатній основі спецтехніку. Чи правомірні такі дії?
  • Зміна кількості товарів у специфікації: чи можливо? Бюджетна установа на початку року провела відкриті торги на закупівлю продуктів харчування. Наразі в установі виникла потреба змінити кількість деяких товарів, зазначених у специфікації до укладеного договору. Наприклад, зменшити кількість часнику та збільшити кількість цибулі. При цьому загальна сума укладеного договору не зміниться. Чи можливо так вчинити?
  • Податкові перевірки з ПДВ: чи будуть штрафи за період карантину та воєнний час? Бюджетна установа — платник ПДВ очікує податківців з перевіркою. Чи застосовують штрафи за порушення порядку нарахування, сплати ПДВ та несвоєчасне подання звітності за період карантину та воєнного часу?
  • Гуманітарка для передачі: чи можна залишити собі? Продукти харчування, які були отримані як гуманітарна допомога та підлягають подальшій передачі, були зараховані на субрахунок 1815. Утім, такі продукти харчування були роздані не повністю. Чи можна їх тепер використати для здійснення основної діяльності бюджетної установи?
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше