№10

Бюджетная бухгалтерия, март, 2024/№ 10 Другие номера журнала ›
  • Перегляд кошторису: чи можливо здійснити? Чи можна переглядати кошториси у лютому? Чи є механізм перегляду кошторису? Яким нормативним документом керуватися?
  • Дрони для військових коштом місцевого бюджету: як показати в обліку? До сільської ради звернулася військова частина з проханням допомогти дронами. Кошти на придбання дронів маємо. Підкажіть, будь ласка, якими мають бути наші дії? Як правильно показати цю операцію в бухобліку?
  • Придбання бухгалтерських програм: в яку чергу проводити видатки? Плануємо придбати бухгалтерську програму «FIT-бюджет». У яку чергу можливо провести такі видатки?
  • Земля на балансі: за якою вартістю обліковувати? Установа отримала земельну ділянку на праві постійного користування декілька років тому. Жодних додаткових витрат щодо такої ділянки ми не здійснювали, але й досі її на баланс не оприбуткували. Поясніть, як правильно це зробити? За якою вартістю оприбутковувати? Чи можливо з цією метою застосовувати нормативно грошову оцінку?
  • Проєктна документація: як визначити предмет закупівлі? Відділ освіти планує будівництво захисних споруд (укриттів) у двох ліцеях. Кошти на розроблення проєктної документації на будівництво цих споруд будуть виділені на сесії селищної ради в сумі 2 млн грн. Чи правильно розглядати розроблення проєктної документації на кожен об’єкт будівництва як окремий предмет закупівлі, якщо кошти будуть виділені на одній сесії? Чи не вважатиметься це поділом предмета закупівлі? Як правильно вчинити?
  • Норми витрат ПММ: де шукати та як застосовувати? Бюджетна установа має на балансі службовий автомобіль. Яким чином визначити норми витрат пально-мастильних матеріалів (далі — ПММ) для службового авто? Яким нормативним документом керуватися? Як правильно списувати пальне, використане для роботи автотранспорту?
  • Оновлений Порядок № 590: вивчаємо разом Постановою № 211* унесено зміни до Порядку № 590**. Цей Порядок законодавці вже оновлювали багато разів, утім цього разу зміни більш інноваційні. Тож пропонуємо разом розглянути, що саме підготував Уряд.
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше