№9

Бюджетная бухгалтерия, март, 2024/№ 9 Другие номера журнала ›
  • Положення про облікову політику: хто затверджує та погоджує? Відділ освіти сільської ради розробив Положення про облікову політику. Хто має затвердити такий документ: керівник відділу чи сільська рада рішенням сесії?
  • Нюанси оренди авто у фізособи Орендуємо автомобіль у фізособи — працівника установи за договором оренди. Чи потрібно такий договір оренди завіряти нотаріально? Видатки на оренду проводити як оплату послуг за КЕКВ 2240 чи як заробітну плату за КЕКВ 2111? На кого оформлювати подорожні листи?
  • Відкриті торги не відбулися: коли можна укласти прямий договір? На початку 2024 року було оголошено відкриті торги на закупівлю продуктів харчування, але вони не відбулись через відсутність учасників. Чи може установа укласти прямий договір, зменшивши при цьому кількість продуктів харчування і загальну суму договору? Як правильно вчинити в цій ситуації?
  • Організація харчування у закладі освіти шляхом аутсорсингу Який алгоритм організації харчування в школі шляхом аутсорсингу? Чи потрібно укладати додаткові договори з постачальником харчування щодо відшкодування комунальних послуг?
  • Придбали авто для передачі КП: як показати в обліку ОМС? Орган місцевого самоврядування (далі — ОМС) за рахунок коштів місцевого бюджету придбав вантажне авто для подальшої передачі його комунальному підприємству (далі — КП). Як показати в бухобліку місцевої ради операції з придбання та передачі такого авто. Зокрема, цікавить, на який субрахунок слід оприбутковувати таке майно: 1815 чи 1015?
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше