№20

Бюджетная бухгалтерия, май, 2024/№ 20 Другие номера журнала ›
  • Майно у користування на один день: оренда чи ні? Є потреба у використанні приміщення установи сторонньою юридичною особою протягом одного дня. У Переліку № 796 така послуга передбачена і вона виділена окремо від оренди майна. Чи можна надати таку платну послугу чи все ж таки це є орендою майна?
  • Розподіл орендної плати: чи обов’язковий? Передаємо в оренду приміщення харчоблоку ліцею через аукціон. Чи обов’язково ділити орендну плату між бюджетом і орендодавцем?
  • Помилково оформлена ПН на неплатника: як діяти? Бюджетна установа — платник ПДВ зареєструвала у квітні цього року податкову накладну (далі — ПН) на покупця — неплатника ПДВ. Але вже у травні покупець повідомив, що він є платником ПДВ. Як діяти в цій ситуації установі?
  • Передаємо майно в оренду: переоцінюємо чи ні? Бюджетна установа планує передати в оренду через аукціон частину будівлі, балансова вартість якої становить 3000 грн. Згідно з даними звіту про оцінку майна її оціночна вартість — 540000 грн. Чи потрібно проводити переоцінку майбутнього об’єкта оренди?
  • Оренда шкільної їдальні: чи обов’язково проводити аукціон? Маємо намір надати в оренду шкільну їдальню. Чи обов’язково таку оренду проводити через аукціон?
  • Додаткова закупівля будматеріалів: чи проводити відкриті торги? Бюджетна установа на початку року запланувала закупити будматеріалів на рік на суму менше ніж 100 тис. грн. У березні 2024 року було укладено прямий договір на закупівлю будматеріалів на суму 42 тис. грн. Наразі установі необхідно закупити додатково будматеріалів ще на суму менше ніж 100 тис. грн. У результаті річна сума за таким предметом закупівлі перевищить 100 тис. грн. Чи обов’язково подальші закупівлі товарів проводити шляхом відкритих торгів? Як замовнику уникнути порушення?
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше