Помилки у бухобліку і фінзвітності: виправляємо разом Останні два роки законодавство у бюджетній сфері, а особливо в частині бухгалтерського обліку і звітності, зазнає постійних і досить істотних змін. Тому не дивно, що лавина новацій у законодавстві постійно накриває бухгалтерські служби бюджетних установ. Як наслідок, припускаються помилки, які впливають не лише на достовірність даних бухгалтерського обліку, але і на складену на його основі фінансову і бюджетну звітність. Хоча найчастіше такі помилки називають бухгалтерськими, це зовсім не означає, що їх може припуститися тільки бухгалтер. Мабуть, правильніше говорити про те, що такі помилки виникли при веденні бухгалтерського обліку. Про те, як правильно їх виправити, ми і розповімо на конкретних прикладах у цій статті.
Моніторинг закупівель: коли можуть розпочати проводити На початку 2018 року були внесені зміни до Закону «Про публічні закупівлі» щодо проведення моніторингу закупівель. Коли Державна аудиторська служба може розпочати проводити цей моніторинг?
Моніторинг завершених закупівель: можливий чи ні На початку 2018 року були внесені зміни до Закону «Про публічні закупівлі» щодо проведення моніторингу закупівель, які набули чинності 27.01.2018 р. Чи може Державна аудиторська служба провести моніторинг тих закупівель, які на сьогодні вже завершені?