Бюджетна бухгалтерія, листопад, 2019/№ 41

 • «Святкове» перенесення у 2020 році: Кабмін рекомендує З метою створення сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів (ст. 73 КЗпП), а також раціонального використання робочого часу КМУ не пізніше ніж за 3 місяці до таких днів може рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій перенести вихідні та робочі дні в порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників, яким установлений п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (ч. 4 ст. 67 КЗпП).
 • Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби Постанова від 25.09.2019 р. № 844
 • Конкурс на посаду держслуби: чергові зміни Нещодавно чималу увагу привернув до себе Закон про перезавантаження влади*. Він дав поштовх для оновлення цілої низки нормативно-правових актів. Серед них і Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби. Нововведення до нього затверджені постановою № 844 та діють з 26.09.2019 р. Пару слів про них ми сказали у «Бюджетній бухгалтерії», 2019, № 37, с. 3. Але, оскільки зміни досить вагомі, вважаємо, що слід розібрати їх ретельніше. Тож давайте аналізувати.
 • Екологічний податок: запитання-відповіді З початком опалювального сезону бюджетні установи, які мають на балансі системи опалення, здійснюють викиди забруднюючих речовин або суміш таких речовин в атмосферне повітря. А це означає, що за певних умов виникає об’єкт та база оподаткування екологічним податком за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин. У такому разі установа є платником екологічного податку, а тому необхідно складати податкову декларацію з екологічного податку.
  Як завжди, виникають запитання щодо правильності заповнення такої декларації, розрахунку та сплати такого податку. До того ж цікаво знати, а яку думку мають спеціалісти ДФС з цих питань. Для того щоб ви могли ознайомитись із їхньою позицією «тут і відразу», не переглядаючи безліч інтернет-ресурсів, ми підготували цей матеріал. Отже, знайомтеся із запитаннями та відповідями на них спеціалістів ДФС, нашими порадами та керуйтеся ними у своїй роботі.
 • Індексуємо зарплату в листопаді 2019 року На листопадову індексацію впливає індекс інфляції за вересень 2019 року. Він становить 100,7 %. Яка ситуація складається з індексацією зарплати у листопаді 2019 року для працівників бюджетної сфери? Розповімо у статті.
 • Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку у жовтні 2019 року (оклади за ЄТС)
Перейти до номеру
 • № 44/1
 • № 44
 • № 43
 • № 42
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить