Підприємці радіють! Компенсації за мобілізованих бути!

В обраному У обране
Друк
Жиленко Катерина, Кравченко Дар’я
Бухгалтерський тиждень Грудень, 2015/№ 50
Закон України від 12.11.15 р. № 801-VIII «Про внесення змін до статті 119 Кодексу законів про працю України щодо працівників, призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період»

Повільно, але упевнено законодавці відновлюють справедливість у сфері компенсації середнього заробітку мобілізованим працівникам.

Цього разу в  ч. 3 і 4 ст. 119 КЗпП нарешті вирівняли в правах працівників підприємств, установ, організацій та працівників підприємців, а заразом і фермерів та сільгоспкооперативів.

Отже, тепер за працівниками, призваними на строкову військову службу, мобілізованими, контрактниками на строк до закінчення особливого періоду або фактичної демобілізації зберігаються місце роботи, посада та компенсується середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі та у ФОП.

Якщо поглянути з боку роботодавця, це означає, що підприємцям, фермерам і сільгоспкооперативам нарешті компенсуватимуть витрати на виплату середнього заробітку.

Однак поспішати не слід! Найімовірніше, потрібно буде дочекатися відповідних поправок до Порядку № 105*.

* Порядок виплати компенсації <…>, затверджений постановою КМУ від 04.03.15 р. № 105.

Нещодавно там уже дещо привели до ладу («БТ», 2015, № 46, с. 5; № 47, с. 36), але про підприємців не сказано ані слова.

Також ФОП тепер повинні суворо дотримуватися гарантій для мобілізованих, щоб не «нарватися» на штрафи (Закон України від 03.11.15 р. № 734-VIII // «БТ», 2015, № 48, с. 4).

Закон діє з 06.12.15 р.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити