Форма № 1ДФ. Запитували? Отримайте відповіді «Ця музика буде вічною». «Гаряча лінія» підтверджує: запитанням щодо заповнення форми № 1ДФ кінця немає. Тому зустрічайте черговий сеанс «зафарбовування білих плям».
Розраховуємо відпускні: «формула щастя» Наказ про відпустку підписаний, валіза зібрана, пора і відпускні отримати. А правильно розрахувати їх суму вам допоможе наша стаття.
ПДВ-коригування: ситуації з життя Запитань щодо коригування податкових зобов’язань і податкового кредиту з ПДВ завжди достатньо багато. І це не дивно, адже на практиці бухгалтерові доводиться стикатися з різними ситуаціями, які не завжди чітко врегульовані законодавством. У сьогоднішній статті розберемо декілька популярних запитань за цією темою.
Слідами податкової реформи: Закон про дивіденди й АТО Реформа податкової системи за традицією, що склалася, досягає свого апогею під Новий рік, унаслідок чого «під ялинку» ми з вами отримуємо чергові законодавчі зміни. «Післясмак» же відчувається пізніше (іноді достатньо довго). За допомогою Закону № 1989* народні обранці вирішили виправити ситуацію «по гарячих слідах». Що із цього вийшло і яких аспектів стосується — давайте обговоримо.
Про користування надрами за І квартал відзвітуй! Звітна кампанія за підсумками минулого кварталу вже переступила екватор. Під прицілом нашого «об’єктива» — рентна плата за користування надрами, пов’язана з видобутком корисних копалин. Цікаво? Тоді ця стаття саме для вас!
Податок на прибуток за І квартал: стара декларація за новими правилами Правила обкладення податком на прибуток у 2017 році були «точково» змінені. І ось позаду І квартал, тому тим платникам, які звітують за його підсумками, час замислитися про те, як відобразити його результати в декларації за цей період. Ми ж постараємося допомогти вам у вирішенні цієї нелегкої задачі тут і зараз!
Підприємство змінило назву: які наслідки? Підприємство змінило назву. У зв’язку з цим виникли такі запитання:
1) чи є наслідки в частині СЕА з ПДВ?
2) яку назву (стару чи нову) вказувати в податковій накладній, ПДВ-декларації, ЄСВ-звіті і формі № 1ДФ?
Ціна з п’ятьма знаками після коми: приймати податкову накладну чи ні? Ситуація. Постачальник виписав податкову накладну, у якій у графі 7 указані 5 знаків після коми. Як бути: приймати таку податкову накладну чи ні? Адже в
Порядку № 1307* вказано тільки, що вартісні показники податкової накладної заповнюються в гривнях з копійками, а про кількість знаків після коми нічого не сказано.
Квитанції від податківців про «пересорт» у податкових накладних Отримали від покупця передплату раніше, ніж наш постачальник зареєстрував нам податкову накладну. При реєстрації податкової накладної прийшла квитанція про те, що не відповідають обсяги поставок і придбань за кодом УКТ ЗЕД. Так що тепер робити: чекати реєстрації податкової накладної постачальником, а потім тільки реєструвати свою податкову накладну?