№30

Бухгалтер 911, липень, 2017/№30 Інші номери журналу ›
  • «Противірусне»: як реагувати на Закон про скасування штрафів 13 липня Верховна Рада України ухвалила Закон (на базі законопроекту № 6684), що дозволяє згладити для платників податків негативні наслідки кібератаки, яка сталася 27 червня 2017 року. Що він передбачає, розглянемо в сьогоднішній статті.
  • Якщо підприємцеві довірили автомобіль Підприємець на загальній системі використовує легковий автомобіль у госпдіяльності. Але цей автомобіль не належить йому і не взятий в оренду — на нього є тільки нотаріальна довіреність. Чи можна так працювати? Чи обов’язково потрібний договір оренди, завірений нотаріально? Чи можна відносити до витрат паливо, ПММ і ремонт такого автомобіля? Розберемо «по кісточках» №В№.
  • «Цивільний» продаж авто загальносистемником: ремонтуємо, знижуємо ціну, продаємо У минулому номері ми розбиралися, як підприємцеві вигідніше продати автомобіль: від імені громадянина чи підприємця. Продовжуючи почату тему, сьогодні розповімо про те, як здійснити продаж від імені громадянина; чи потрібно проводити дооцінку у зв’язку з ремонтом і поліпшенням основного засобу; чи можна уцінити основний засіб.
  • «Батьківські» відпустки у Звіті з ЄСВ Яким чином «батьківські» відпустки відображаються в таблицях 1, 5 і 6 форми № Д4? Ідеться про відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, відпустку без збереження заробітної плати тривалістю, указаною в медичному висновку, але не більше ніж до досягнення дитиною шестирічного віку, у випадку якщо дитині потрібний домашній догляд, і соціальну додаткову відпустку працівникам, що мають дітей або повнолітню дитину — інваліда з дитинства підгрупи А I групи. Запрошуємо на перегляд!
  • «Ти — мені, я — тобі» (про готівкові обмеження) Фізособа-підприємець на єдиному податку продала юрособі товар, а юрособа, у свою чергу, продала тому ж підприємцеві інший товар. Бартер єдиноподатникам 1 — 3 груп заборонений. Підприємець приносить 9000 грн. у касу юрособи за товар. Чи може юрособа цього ж дня віддати 9000 грн. цьому ж підприємцеві за товар? Чи сума має бути менше 5000 грн.?
  • Доходам від курсових різниць присвячується Перше півріччя 2017 року промайнуло як одна мить. Настала звітна пора. А тут ще гривня зміцнюється другий квартал підряд. Як «прибудувати» курсовий дохід? Де йому місце в «прибутковій» і єдиноподатній деклараціях?
  • Перелік «ризикових» товарів: як він впливає на блокування податкових накладних Для повноцінного функціонування «блокувальних» критеріїв податківцям залишалося визначитися лише з переліком «ризикових» товарів. Наказом від 30.06.2017 р. № 461 ДФСУ затвердила такий перелік (далі — Перелік). Як він впливає на блокування податкових накладних, розповімо в сьогоднішній статті.
  • Проблемна реєстрація податкової накладної: блокування, відмова, подальші дії Сьогодні поговоримо про ситуацію, коли податківці прийняли рішення про відмову в реєстрації податкової накладної, що потрапила під блокування, або прислали відмову в прийнятті для обліку даних Таблиці платника податків. Що в такому разі робити далі?
  • Дебіторці з АТО виповнилося три роки: як бути? У 2014 році підприємство відвантажило товар підприємцеві з м. Донецька, але оплата після закінчення трьох років так і не прийшла. У зв’язку із цим у підприємства виникла низка запитань: про продовження строку позовної давності у зв’язку з веденням АТО, можливості списання такої заборгованості в обліку після спливу 3 років, необхідності сплати ПДФО. При цьому на сьогодні підприємець не розреєстрований.
  • Повна версія журналу очікується 21 липня
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі