Місцеве самоврядування, квітень, 2018/№ 4/1 спецвипуск

  • Пайовій участі бути: керуємося положеннями законодавства Сьогодні, на жаль, ще залишається актуальним питання несплати замовниками/забудовниками пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту. Не всі суб’єкти бажають у добровільному порядку розлучатися з певними грошовими коштами, знаходячи різні підстави для цього: не знав, не передбачено законодавством тощо. У цьому матеріалі ви ознайомитеся з однією судовою справою, яка мала позитивний результат для міської ради. Тож читайте та беріть на озброєння положення законодавства, якими оперували і суд, і позивач.
  • Наслідки недотримання вимог при поданні позову Шановні юристи, сьогодні ми з вами поговоримо про те, що позовна заява може містити недоліки, внаслідок яких виникають певні перешкоди для розгляду справи в суді. Які це недоліки, чи можливо їх виправити та які наслідки настають у випадку їх недотримання — про це ви дізнаєтеся з нашої статті.
  • Заяви, клопотання з процесуальних питань у цивільних справах 15.12.2017 набрала чинності низка змін до Цивільного процесуального кодексу України1. Не обійшли ці зміни й норм про заяви, клопотання учасників цивільного процесу. Зважаючи на те, що ОМС частіш за все беруть участь у цивільних справах як відповідачі та треті особи, цікавим і корисним буде розгляд саме заяв, клопотань з процесуальних питань, які виникають під час проваджень у цивільних справах.
  • Про заходи процесуального примусу в адміністративному судочинстві З метою спонукання осіб до виконання встановлених у суді правил, сумлінного виконання процесуальних обов’язків, припинення зловживання правами та запобігання створенню протиправних перешкод у здійсненні судочинства главою 9 розділу 1 Кодексу адміністративного судочинства України1 визначені підстави та порядок застосування заходів процесуального примусу.
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить