№11

Податки та бухгалтерський облік, лютий, 2019/№ 11 Інші номери журналу ›
  • Додаток РІ — різниці У першій частині нашої традиційно поділеної на два номери розмови про прибуткову декларацію ми говорили про власне декларацію, а також про деякі із додатків до неї. У сьогоднішньому номері зупинимося на решті додатків. Розпочнемо, як і зазвичай, із найбільшого із них — додатка РІ!
  • Додаток ПЗ — пільговий прибуток Порядок заповнення цього додатка може зацікавити тільки вузьке коло платників податку на прибуток, які здійснюють види діяльності, звільнені від оподаткування. Інші суб’єкти господарювання його не заповнюють.
  • Додаток АМ — амортизація Визначати «амортизаційні» різниці і, відповідно, складати додаток АМ повинні високодохідні підприємства і малодохідники-добровольці. Їм необхідно вести, крім бухгалтерського, ще й податковий облік основних засобів (ОЗ) і нематеріальних активів (НМА).
  • Додаток ЦП — цінні папери Додаток ЦП призначено для розрахунку «ціннопаперових» податкових різниць, згідно з п. 141.2 ПКУ, високодохідними підприємствами, а також малодохідниками-добровольцями, що здійснюють операції із цінними паперами (ЦП).
  • Перелік основних документів, що використовуються в тематичному номері
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі