Проводимо атестацію робочого місця

В обраному У обране
Друк
Кравченко Дар’я, податковий експерт
Податки та бухгалтерський облік Травень, 2019/№ 40
Кожен працівник хоче працювати в здорових і безпечних умовах. Тому одне з головних завдань роботодавця — забезпечити такі умови. Тим більше що це закріплено законодавчо (ст. 21 КЗпП, ст. 13 Закону № 26941). На жаль, від шкідливих (що негативно впливають на здоров’я) технологічних процесів, обладнання, сировини та матеріалів не втечеш. За заподіяну працівникам шкоду роботодавцям доводиться розплачуватися пільгами, гарантіями, компенсаціями. Як оцінити шкідливість умов праці та з’ясувати, чи доплачувати працівникам «за шкідливість»? Потрібно провести атестацію робочих місць. А як це зробити, ми вам зараз розповімо.

1 Закон України «Про охорону праці» від 14.10.92 р. № 2694-XII.

Чи усім це треба?

Провести атестацію робочих місць за умовами праці — означає комплексно оцінити всі фактори (виробничі, трудові, соціально-економічні), які впливають на здоров’я і працездатність ваших працівників у процесі їх трудової діяльності.

Обов’язок проводити таку атестацію лягає на плечі тих суб’єктів господарювання (включаючи ФОП), у яких технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів (п. 1 Порядку № 4422).

2 Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджений постановою КМУ від 01.08.92 р. № 442.

Зокрема, проводити атестацію робочих місць необхідно, якщо на підприємстві є роботи, професії (посади), зазначені в:

Списку № 1 і Списку № 2 (затверджені постановою КМУ від 24.06.2016 р. № 461) — у них перераховані роботи, професії (посади), зайнятість на яких надає право на пенсію за віком на пільгових умовах;

Списку № 1290-1 (додаток 1 до постанови КМУ від 17.11.97 р. № 1290) — встановлює, кому надаються щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими та важкими умовами праці;

Переліку № 163 (затверджений постановою КМУ від 21.02.2001 р. № 163) — визначає виробництва, цехи, професії (посади) із шкідливими умовами праці, робота в яких надає право на скорочену тривалість робочого тижня;

Переліку № 576 (затверджений постановою КМУ від 12.07.2005 р. № 576) — наводить перелік робіт з важкими, шкідливими та особливо шкідливими умовами праці у будівництві, на яких установлюється підвищена оплата праці.

Періодичність атестації встановлюється підприємством у колективному договорі, але не рідше одного разу на 5 років (п. 1.5 Методрекомендацій № 413).

3 Методичні рекомендації для проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджені постановою Мінпраці від 01.09.92 р. № 41.

Увага!

Продовження термінів дії атестації робочих місць за умовами праці на більший термін чинним законодавством не передбачено

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити