Теми статей
Обрати теми

Норматив працевлаштування осіб з інвалідністю: готуємось до виконання

Вороная Наталія, експерт з кадрових і податкових питань
До 15 квітня поточного року роботодавці, які не виконали норматив з працевлаштування осіб з інвалідністю, мали сплатити адміністративно-господарські санкції за 2023 рік. Щоб у майбутньому не зазнавати фінансових втрат, настав час замислитися над виконанням «інвалідного» нормативу за 2024 рік. Про нього й поговоримо.

Норматив та відповідальність за його невиконання

Норматив. Обов’язок дотримуватися «інвалідного» нормативу встановлений ст. 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» від 21.03.91 № 875-ХІІ (далі — Закон № 875). Відповідно до цієї норми для підприємств та підприємців встановлено норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі 4 % середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік.

При кількості працюючих від 8 до 25 осіб «інвалідний» норматив встановлюється у кількості одного робочого місця

Якщо працівників менше 8, обов’язку працевлаштовувати осіб з інвалідністю немає.

Роботодавці самостійно розраховують кількість робочих місць, які слід виділити (створити) для працевлаштування осіб з інвалідністю. При цьому такі робочі місця можуть бути навіть із шкідливими та важкими умовами праці або з особливим характером праці, якщо це зумовлено специфікою господарської діяльності роботодавця та відповідає потребам виробництва (див. постанову Восьмого апеляційного адмінсуду від 05.02.2019 у справі № 813/3048/18).

Виконанням нормативу вважається працевлаштування осіб з інвалідністю на основне місце роботи. При цьому група інвалідності та режим роботи (повний чи неповний робочий час) значення не мають.

Зверніть увагу: особи, які отримали інвалідність, перебуваючи у трудових відносинах із роботодавцем, зараховуються у виконання нормативу з дати встановлення їм інвалідності, а особи з інвалідністю, які приймаються на роботу, — з першого дня їх працевлаштування. Про це йшлося у листі Мінсоцполітики від 17.10.2019 № 17976/0/2-19/29.

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів Я вже
logo PRO PRO-доступ Необмежений доступ до всіх закритих матеріалів сайту без реклами
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі