№33

Бюджетна бухгалтерія, вересень, 2020/№ 33 Інші номери журналу ›
  • Верховна Рада дала старт переходу на електронні трудові книжки Ухваленим у першому читанні законопроєктом за № 3623 планується п’ятирічний перехідний період використання як паперового, так і електронного варіанта трудової книжки.
  • «Тримай п’ять»: на що впливає підвищення МЗП Однією із законодавчих ініціатив на шляху до кращого життя громадян нашої країни є поетапне збільшення мінімальної зарплати. Перший крок — підвищення МЗП до 5000 грн. Але бухгалтеру важлива не сама цифра, а її вплив на «працеоплатні» показники. Адже є такі показники, які залежать від «поточної» МЗП. А тому вони збільшуються протягом року разом із розміром «мінімалки». Їх треба знати в лице. Тож сьогодні ми розповімо, які саме показники зросли з 1 вересня.
  • Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» Закон України від 25.08.2020 р. № 822-IX (витяг)
  • Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери Постанова від 26.08.2020 р. № 750
  • Вересневе підвищення окладів за ЄТС: аналізуємо зміни Цього року вересень приніс не тільки врожаї з ланів, але й важливу працеоплатну зміну — збільшення мінімальної зарплати до 5000 грн. Одночасно законодавці передбачили й зростання посадових окладів за ЄТС. Вони доручили це Кабміну — і той блискавично із цим упорався. Оклад працівника 1-го тарифного розряду з 01.09.2020 р. становить 2225 грн. Відповідно збільшились і оклади працівників з 2-го по 25-й тарифний розряд. Про всі зміни розповімо у нашій статті.
  • Оклади «обслуговуючих» робітників з 1 вересня 2020 року Чи змінились розміри посадових окладів робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, з 1 вересня 2020 року?
  • Чи індексувати зарплату у вересні 2020 року? З 1 вересня 2020 року для працівників з оплатою праці за ЄТС та «обслуговуючих» робітників були підвищені посадові оклади. При цьому для інших категорій працівників бюджетної сфери останнім місяцем підвищення посадових окладів залишається січень 2020 року. Яка ситуація складається у зв’язку з цим із індексацією зарплати у вересні 2020 року? Відповідь на це запитання — у сьогоднішній статті.
  • Працівник прийшов напідпитку: як відсторонити від роботи? Сторож установи 12.08.2020 р. прийшов на роботу у нетверезому стані. Керівник установи прийняв рішення відсторонити його від роботи на цей день. Як підтвердити факт відсторонення працівника від роботи? Чи підлягає оплаті час, протягом якого працівник не працював внаслідок його відсторонення?
  • Тендерне забезпечення: умови надання, обліку, повернення учаснику або перерахування до бюджету Нещодавно Казначейство повідомило1, що на засіданні Методологічної ради з розгляду питань функціонування та розвитку ДКСУ було врегульовано питання щодо порядку обліку коштів, які надходять як забезпечення тендерної пропозиції або забезпечення виконання договору про закупівлю. Встановлено єдиний підхід при їх казначейському обслуговуванні, а саме: до моменту перерахування зазначених коштів до відповідного бюджету або повернення учаснику (переможцю) ці кошти зберігаються на окремому небюджетному рахунку замовника-розпорядника або одержувача бюджетних коштів, відкритому в органі Казначейства за субрахунком 3551 «Інші рахунки розпорядників та одержувачів бюджетних коштів» Плану рахунків.2 Дійсно, тендерне забезпечення викликає й досі чимало запитань. Отже, розберемо цю тему «по кісточках».
  • Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку у вересні 2020 року (оклади за ЄТС)
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд