(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Бухгалтер 911, жовтень, 2016/№41

 • «Просто з жару» про податкову реформу для підприємців Наприкінці кожного року підприємців змушують понервувати. Традиційно починається «копання» під спрощенку. Удосконалюємо, скасовуємо тощо. Ось і знову Мінфін заговорив про податкову реформу. Є вже «друга генерація» відповідного проекту. Що ж готують для підприємців цього разу? Зараз розповімо. До речі! Новини, переважно, таки гарні.
 • Повідомлення про прийняття на роботу: систематизуємо знання! Тема повідомлення про прийняття на роботу не нова. Ми про неї писали не раз на сторінках нашого журналу (буквально в минулому номері). Але, як показує практика, інтерес до неї не згасає. Саме тому ми вирішили систематизувати випадки подання або неподання таких повідомлень з урахуванням листів контролерів та судової практики щодо штрафів.
 • Переведення боргу: як усе правильно облікувати «Умів брати, умій і віддати» — свідчить народна мудрість. Але підприємство-боржник не завжди може своєчасно погасити свій борг перед кредитором. Виходом з такої ситуації може стати переведення боргу, згідно з яким за боржника обов’язок з погашення заборгованості візьме на себе третя особа. Особливостям обліку таких операцій присвячено сьогоднішню статтю.
 • Демобілізація шостої «хвилі» Президент підписав указ про демобілізацію військовослужбовців шостої «хвилі» мобілізації* (третя черга осіб, мобілізованих відповідно до Указу Президента України від 14.01.2015 р. № 15). Це остання «хвиля» з числа осіб, мобілізованих у 2014 — 2015 роках. А отже, після їх демобілізації, яка має закінчитися до кінця жовтня 2016 року, в зоні проведення АТО залишаться тільки особи, прийняті на військову службу за контрактом. Що потрібно врахувати у зв’язку з цим роботодавцю?
 • Додаткові гарантії щодо працевлаштування для АТОшників Інтернет-просторами прокотилася хвиля повідомлень про те, що Президент підписав закон щодо додаткових гарантій у працевлаштуванні учасників АТО. Давайте подивимося, чим же ці гарантії такі хороші і чи не є вони черговим «покращенням» для роботодавців.
 • Цінові інновації, або Точковий мораторій на державне регулювання цін Чи виправдане втручання держави у встановлення цін в умовах ринкових відносин? У цьому засумнівався уряд, вирішивши впровадити пілотний проект щодо відмови від держрегулювання цін. Точніше, часткової відмови. Причому цей проект уже «побіг»! З початку цього місяця. І «бігти» буде як мінімум до нового року. Давайте ж поговоримо про це більш предметно.
 • Житлові субсидії: чергові новації — 2016 Ви в курсі, що в Україні вже 6 млн сімей отримують субсидії на «комуналку»? А після недавнього підвищення тарифів на опалювання, гарячу та холодну воду, газ і електроенергію, за прогнозами Мінсоцполітики, по субсидію прийдуть ще близько 3 млн сімей? Чи, можливо, ви — один з її отримувачів (претендентів на неї)? Тоді вам буде корисно знати, що уряд знову (вже вкотре!) перекроїв «правила гри».
 • Благодійна допомога… б’є благодійника?! Здавалося б, добрі наміри, пов’язані з підтримкою проведення АТО, мають бути підтримані урядом. Законодавство в цій частині (той же ПКУ) було змінено відповідним чином. Але! Є моменти, що вставляють палиці в колеса навіть у цьому випадку №З№!!! Зокрема, це стосується податку на прибуток, а саме високодохідних його платників. І виною всьому — відставання підзаконних актів.
 • Квартальна ПДВ-декларація: за якою формою звітувати? Позаду III квартал 2016 року, тобто платникам єдиного податку, які обрали квартальний звітний період щодо ПДВ, час замислитися над поданням декларації з ПДВ за III квартал. За якою формою подавати декларацію? Як виявилося, з цим є проблема.
 • Розрахунок коригування «лівопаливний»: шпаргалка Розрахунку коригування щодо ПДВ у нас явно не бракує уваги. Можна сказати, в останніх кількох номерах він «купався в променях слави». Чого не скажеш про його «лівопаливного» побратима. Що ж, поспішаємо виправити цей недолік. У цій статті надамо покрокові рекомендації зі складання такого розрахунку коригування. Розглянемо і випадки повернення пального, і виправлення помилок у раніше складених акцизних накладних.
 • «У нас довгі руки...»: реєстрація податкових накладних «здалека» «До чого дійшов прогрес...» На роботі можна не засиджуватися. Можна взагалі на неї не ходити... У тому сенсі, що всю або частину роботи можна виконувати дистанційно. Сидячи вдома. Можливо, коли всі інші «небухгалтери» вже сплять №Г№. Але не будемо про сумне. У сенсі про «тонкощі» професії. Подивимося на все це «з боку» можливостей. Адже можливість дістатися до свого комп’ютера здалека може виявитися дуже доречною. Ті, хто ще не в курсі, зустрічайте: TeamViewer!
Перейти до номеру
 • № 44
 • № 43
 • № 42
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.