№16

Оплата праці, серпень, 2018/№ 16 Інші номери журналу ›
  • Оновлена таблиця 5 ЄСВ-звіту: зустрічайте Ви вже знаєте, що ЄСВ-звітність зазнала низки змін. Оновлений звіт ми повинні подати уперше за серпень 2018 року не пізніше за 20 вересня. Тому сьогодні вирішили розповісти, як саме заповнити Звіт № Д4 по-новому. Зупинимося ми на заповненні саме тих таблиць, в які внесли зміни. А це таблиця 5, таблиця 6 і таблиця 1 ЄСВ-звіту. Почнемо з нововведень у заповненні таблиці 5 ЄСВ-звіту. Чому з цієї таблиці? Тому що на практиці ми саме з неї починаємо заповнення ЄСВ-звіту, потім переходимо до таблиці 6 і завершуємо складання звітності, заповнюючи таблицю 1 ЄСВ-звіту. Отже, поїхали.
  • Заповнюємо на прикладах таблицю 5 ЄСВ-звіту З нововведеннями таблиці 5 ЄСВ-звіту ми розібралися в попередній статті. Давайте її тепер «помацаємо» на практиці — розглянемо, як потрібно заповнювати таблицю 5 ЄСВ-звіту на числових прикладах.
  • Ось вона яка — таблиця 6-та Продовжуємо вивчати нововведення в заповненні ЄСВ-звіту. Наступна на черзі — таблиця 6 ЄСВ-звіту. Вона потрібна для формування за кожною застрахованою особою відомостей про суми нарахованих їй у звітному місяці видів доходів, які включаються до бази стягування ЄСВ. Що ж нового нам приготували нормотворці?
  • Заповнюємо таблицю 6 ЄСВ-звіту Ось і настав час розглянути порядок заповнення таблиці 6 ЄСВ-звіту на числових прикладах. Поїхали.
  • Таблиця 1 ЄСВ-звіту: нова, або майже стара Таблицю 1 ЄСВ-звіту формують і подають усі страхувальники, які використовують працю найманих працівників та фізичних осіб за ЦПХ-договорами. Як відомо, в основному вона містить узагальнену інформацію щодо доходів фізичних осіб і зобов’язань роботодавців з ЄСВ, що перекочувала з таблиці 6, яка, у свою чергу, створюється після заповнення таблиці 5. Зміни, що відбулися в таблицях 5 і 6, ми вже обговорили (на с. 3, 8, 16, 21 цього номера), приступимо до таблиці 1-ї.
  • Компенсація зарплати: виплата боргів у серпні 2018 року Якщо роботодавець вчасно не виплатив працівникам зарплату, то він зобов’язаний при виплаті такої заборгованості нарахувати і виплатити компенсацію. Така компенсація належна у разі затримки виплати зарплати на один календарний місяць і більше. Причому компенсують «чисту» зарплату (за мінусом утриманих податків, зборів і внесків) тільки у тому випадку, якщо індекс споживчих цін (далі — ІСЦ) наростаючим підсумком за період невиплати перевищить 100 %.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі