Лікарняні в нестандартних ситуаціях

В обраному У обране
Друк
Гуль Тетяна, експерт з питань оплати праці
Оплата праці Жовтень, 2019/№ 19
Ось і настала осінь, а разом із нею час сезонних застуд та загострення хронічних хвороб. Після одужання працівник із новими силами стає до роботи. Але тут починає боліти голова у бухгалтера (особливо, якщо ситуація з каверзою) — працівникові треба правильно оплатити лікарняний. Хочете легко та швидко розрахувати лікарняні в нестандартній ситуації — наша стаття для вас! У ній ми зібрали низку нестандартних ситуацій, які трапляються доволі часто.

Про розрахунок лікарняних ми вже писали неодноразово. Наприклад, наш тематичний номер «ОП», 2018, № 19 був повністю присвячений розрахунку лікарняних. Але практика увесь час підкидає різні нестандартні ситуації. Найпопулярніші з них ми сьогодні розглянемо.

Неповна зайнятість і хвороба в перший робочий день

Для розрахунку середньоденної зарплати, у разі якщо працівник захворів у перший робочий день, передбачена спеціальна норма в пп. 5 і 28 Порядку № 1266. У ній зазначено, що якщо хвороба настала в перший робочий день, то середньоденну зарплату треба розрахувати так: оклад працівника поділити на середньомісячну кількість днів (30,44).

Але як бути, якщо працівникові встановлений неповний робочий час (неповна зайнятість) і він захворів у перший робочий день?

Усе просто: середньоденну зарплату розраховуйте виходячи з частини посадового окладу пропорційно зайнятості працівника (див. лист ФСС від 06.03.2019 р. № 554-03-1).

Приклад 1. Працівниця прийнята на роботу на умовах роботи 4 години на день (0,5 штатної одиниці) з 01.10.2019 р. Посадовий оклад з урахуванням зайнятості становить 3000 грн. (6000 x 0,5). Цього ж дня вона захворіла (лікарняний з 1 по 4 жовтня). Загальний страховий стаж працівниці — 11 років, страховий стаж за останні 12 місяців — більше 6 місяців.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити