№86

Податки & бухоблік, жовтень, 2024/№ 86 Інші номери журналу ›
  • Вихідна допомога: пам’ятка для роботодавця Працівник звільняється. Наказ про звільнення видано. А чи має такий працівник право на вихідну допомогу? Відповідь на це запитання залежить від підстави звільнення. В яких випадках працівник має право на таку допомогу? Чи обов’язкова ця виплата? В якому розмірі виплачується вихідна допомога? Як її розрахувати? Що роботи, якщо допомогу виплатили, а суд поновив працівника? На ці та інші запитання, які стосуються вихідної допомоги при звільненні, ви знайдете відповіді в нашій статті.
  • Вихідна допомога: як розрахувати та оподаткувати? Про випадки, при настанні яких працівник може розраховувати на отримання вихідної допомоги, а також про нюанси її виплати ви могли прочитати в статті «Вихідна допомога: пам’ятка для роботодавця» // «Податки & бухоблік», 2024, № 86. Прийшов час розглянути питання розрахунку її суми та оподаткування.
  • Мобілізований ФОП повинен сплачувати військовий збір? ФОП на єдиному податку (ЄП) мобілізований і перебуває на службі в ЗСУ. Чи може він не платити військовий збір (ВЗ) за себе? Розбираємося.
  • Оплата за товар здійснюється третьою особою: ПДВ-наслідки Іноді оплату за договором за поставлені продавцем товари / послуги здійснює не їх покупець (отримувач), а третя особа. Або, навпаки, оплату покупець перераховує не постачальнику, а третій особі. На кого в цьому випадку постачальником складається податкова накладна? Чи зберігається у покупця — платника ПДВ право на податковий кредит у такому разі? Які останні роз’яснення податківців щодо наслідків цієї ситуації для продавця і покупця? Зараз все з’ясуємо.
  • Післяплата через Нову пошту на рахунок продавця: фіскали вимагають РРО За матеріалами категорії 109.02 Бази знань
  • Рахунок і торгівля за кордоном — без ввозу і вивозу: валютний нагляд Українська фірма придбаває і реалізує товар за межами України. Тобто – без ввозу і вивозу товарів на (з) митну(ої) територію(ї) України. Нашого читача цікавлять питання законності і валютного нагляду за такими ЗЕД-операціями. Зокрема: чи підпадають такі операції під валютний нагляд? Якщо кошти від таких операцій фірма отримає на рахунок, відкритий у іноземному банку, то чи мають такі кошти обов’язково повертатись в Україну? Якщо так, то — в які строки? Давайте разом розглянемо ці та інші, пов’язані з такими операціями, питання.
  • Привид працівника з минулої реєстрації ФОП ФОП у свій час знявся з держреєстрації ФОП, а зараз зареєструвався знов. Але отримав дзвінок із Центру зайнятості, мовляв, за ним досі числиться не звільнений працівник. Але ця людина вже невідомо де. Що робити ФОП?
  • Автосервіс-спрощенець і заміна оливи під час техобслуговування Підприємство — платник ЄП групи 3 (без сплати ПДВ) займається технічним обслуговування та ремонтом автотранспортних засобів (автосервіс) і тому має код КВЕД 45.20 «Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів». Чи може підприємство надавати послуги з ремонту автомобілів з одночасною заміною в ньому мастила (оливи) іншим юридичним особам за наявності також КВЕД 47.30 «Роздрібна торгівля паливом»?
  • Доля ліцензій на зберігання пального на окупованих територіях Лист ДПСУ від 02.10.2024 № 4681/ІПК/99-00-09-04-03 ІПК
  • ДПС щодо торгівлі через інтернет алкоголем, тютюновими та РЕС За матеріалами категорії 113.03 БЗ
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з ліцензійним договором та договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa ic-prostir

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі