Оплата праці, січень, 2018/№ 1

  • Оклади в бюджетній сфері з 1 січня 2018 року За традицією новий рік розпочинаємо з нових соціально-економічних показників. Вони впливають і на розміри посадових окладів (тарифних ставок). Які розміри окладів у працівників бюджетної сфери у 2018 році? Про найпоширеніші бюджетні категорії, а конкретно про розмір окладів для них, і розповімо.
  • Нові працеоплатні показники — 2018 Закон про Держбюджет-2018 був прийнятий ВРУ 07.12.2017 р., а Президент підписав його саме до новорічних свят (опублікований 30 грудня 2017 року в газеті «Голос України» № 249-250). У ньому міститься важлива інформація, яка впливає як на нарахування зарплати та інших виплат працівникам, так і на її оподаткування. З якими цифрами працювати бухгалтерові у 2018 році? Усе перед вами.
  • Індексуємо зарплату за січень 2018 року Індексація зарплати — це обов’язок роботодавця. Основними нормативно-правовими документами, які регламентують порядок проведення індексації, є Закон України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.91 р. № 1282-XII і Порядок № 1078. У 2018 році в порядку проведення індексації зарплати змін не планується. Тому продовжуємо застосовувати всі ті правила, які ми використовували й раніше.
  • ЄСВ з «мінімалки-2018»: оновлюємо цифри, освіжаємо пам’ять «Безкомпромісне» ЄСВ-правило, що вимагає сплачувати ЄСВ з «мінімалки», коли у працівника зарплата менше мінімальної, вже напевно всім знайоме. Погодьтеся, важко собі уявити бухгалтера, який про нього ще не знає. Таке не можна пропустити. І подобається нам чи ні, усі ми розуміємо, для чого все задумано. Сюди додамо ще штрафи за недотримання…— ось вам і залізні лещата оподаткування. Але не будемо про сумне. Давайте краще з вами обговоримо таке. Згадаємо: чи в усіх випадках працює це правило? Коли його можна не дотримуватися? З’ясуємо, в яких розмірах «ЄСВ-зобов’язалівка» чекає на нас у 2018 році. Поїхали…
  • ЄСВ з «мінімалки»: практичні приклади У попередній статті ми з вами повторили теорію нарахування «мінімального» ЄСВ. І як це диктується самим життям, слідами теорії неминуче йде практика. І, звичайно ж, вона ставить свої запитання. Ставить там, де теорії цього і не «снилося». Не дивно! Правда? Так, передбачити все заздалегідь неможливо. Але це не позбавляє нас від відповідальності — правильного нарахування цього податку. Тобто відповіді, незалежно від складності запитання, мають бути знайдені завжди. Чим і пропонуємо зайнятися: поринемо в різноманітність практики, знаходячи при цьому такі ж практичні рішення.
  • Розраховуємо відпускні після оновлення свят Працівник установи йде в щорічну відпустку з 15.01.2018 р. тривалістю 14 календарних днів. Як правильно оплатити період відпустки, якщо згідно зі змінами, внесеними в ст. 73 КЗпП, додався святковий день 25 грудня, а 2 травня — звичайний (не святковий) день? Чи треба виключати 2 травня 2017 року як святковий день з числа календарних днів для розрахунку середнього заробітку при обчисленні відпускних?
  • Святкові дні при розрахунку відпускних у 2018 році: враховуємо правильно Формула розрахунку середньоденної зарплати для оплати періоду відпустки (виплати компенсації за невикористану відпустку) звичайна: потрібно сумарний заробіток за 12 місяців, що передують місяцю надання відпустки (місяцю виплати компенсації за невикористану відпустку), розділити на відповідну кількість календарних днів календарного року, за винятком святкових і неробочих днів, установлених законодавством.
  • Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку в січні 2018 року (оклади за ЄТС)
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить