№29

Бюджетна бухгалтерія, серпень, 2015/№ 29 Інші номери журналу ›
  • Інформаційна сторінка
  • Виплати працівникам Працівнику нарахували «трудовий» дохід. До якого виду цей дохід належить? Чи обкладати його ПДФО, ЄСВ і ВЗ*? Уключати чи ні цей дохід до розрахунку середньої зарплати для оплати періоду відпустки або тимчасової непрацездатності? Чи братиме він участь у розрахунку витрат на відрядження? Відповісти на ці запитання — мета цієї статті.
  • Працівник головної установи та відокремленого підрозділу: чи є право на ПСП Працівник одночасно працює в головній установі (за основним місцем роботи) і у відокремленому підрозділі (за сумісництвом). Як для ПСП-цілей визначити загальний місячний оподатковуваний дохід платника податку у вигляді заробітної плати? (м. Харків)
  • Добровільно/примусово, або Будні конкурсного комітету Немає нічого настільки правильного, щоб у ньому не було помилок. Ф. Петрарка
  • Чи можна придбати телефонний апарат вартістю більш ніж 600 грн. Чи може бюджетна організація придбати телефонний апарат з двома переносними слухавка- ми, вартість якого перевищує 600 грн.? Чи підпадає такий апарат під обмеження щодо купівлі радіоапаратури вартістю не більше 600 грн., установлене постановою КМУ від 04.04.2001 р. № 332? (м. Харків)
  • Надання послуг прокату засобів реабілітації При Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) створено пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації (інвалідних візків, ходунків тощо). Під- кажіть, будь ласка, який орган (державна адміністрація, районна рада, сільська рада тощо) повинен затверджувати тарифи на платні послуги, що надає пункт прокату? (Сумська обл.)
  • «Відпускний» стаж та період служби за призовом під час мобілізації Працівника податкової служби, який проходив службу за призовом під час мобілізації, було демобілізовано 9 березня 2015 року, після чого він приступив до виконання своїх посадових обов’язків на робочому місці. Із 7 серпня 2015 року працівник іде в щорічну відпустку. Чи включається період служби за призовом під час мобілізації до стажу роботи, що дає право на щорічну відпустку? (м. Київ)
  • Які студенти зараховуються на повне державне утримання в навчальних закладах Чи користуються правом позаконкурсного зарахування до вищих навчальних закладів абітурієнти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також особи з їх числа? Які студенти зараховуються на повне державне утримання в навчальних закладах? (м. Київ)
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі