(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Бюджетна бухгалтерія, серпень, 2016/№ 30

  • Інформаційна сторінка
  • Питання оплати праці працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Постанова від 22.07.2016 р. № 462
  • Про затвердження типових структур і штатів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наказ від 29.06.2016 р. № 709
    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11.07.2016 р. за № 939/29069
  • Про затвердження форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації Наказ від 17.06.2016 р. № 553
    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07.07.2016 р. за № 932/29062
  • Безхазяйне майно: як громаді стати власником? Останнім часом до редакції нашої газети все частіше звертаються читачі з проханням висвітлити тему виявлення та набуття у комунальну власність безхазяйного майна. Тож виконуємо прохання — у цій статті розглянемо, яке саме майно можна вважати безхазяйним та яким чином органу місцевого самоврядування успішно пройти процедуру визнання його безхазяйним та прийняти у власність територіальної громади.
  • Понадпорогові закупівлі за новим Законом: відповіді на актуальні запитання На сторінках нашої газети ми вже відповідали на велику кількість запитань щодо застосування бюджетними установами Закону України «Про публічні закупівлі» та проведення допорогових закупівель*. У цьому матеріалі ми продовжимо відповідати на запитання наших читачів. Вони стосуються особливостей здійснення публічних закупівель бюджетними установами, очікувана вартість яких перевищує 200 тис. грн. та 1,5 млн грн.
  • Передача в оренду об’єкта водопостачання Сільська рада передає в оренду цілісний майновий комплекс: водяну свердловину, мережі, башти. Якими документами керуватися при передачі такого комплекса в оренду? У Законі України «Про особливості передачі в оренду чи концесію об’єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності» (ст. 11) визначено, що договір оренди може передбачати надання орендареві пільг щодо орендної плати. Чи маємо ми право надати орендареві пільгу щодо сплати орендної плати за користування цілісним майновим комплексом або звільнити його від орендної плати? Хто має сплачувати рентну плату за користування надрами для видобування корисних копалин та рентну плату за спеціальне використання води після передачі об’єкта в оренду (при цьому орендар отримав дозвіл на спецводокористування)?
  • Заміна комп’ютерної миші: як відобразити в обліку На балансі бюджетної установи на субрахунку 104 обліковується комп’ютерний комплекс (системний блок, монітор, клавіатура та маніпулятор «миша»). Нещодавно з ладу вийшла миша, ремонту вона не підлягає. Для заміни несправної миші придбано нову. На який рахунок слід оприбуткувати нову мишу? Що робити зі старою? Як правильно відобразити в обліку роботи із заміни миши?
  • Чи може лікар-сумісник чергувати у стаціонарі під час проходження курсів підвищення кваліфікації Заступник головного лікаря міської лікарні працює за сумісництвом лікарем-травматологом. Під час його перебування на курсах підвищення кваліфікації плануємо залучити його до чергування у відділенні понад місячну норму робочого часу за сумісництвом (у вільний від курсів час за графіком). Чи має право зазначений працівник на таке чергування?
Перейти до номеру
  • № 32
  • № 32/1
  • № 31
  • № 29
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.