Бюджетна бухгалтерія, червень, 2016/№ 24

 • Інформаційна сторінка
 • Щодо придбання меблів для навчального процесу Лист від 27.07.2015 р. № 11-10/1002-19668
 • Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків Постанова від 24.02.2016 р. № 166
 • Як вибрати електронний майданчик Ми продовжуємо допомагати замовникам-бюджетникам якісно та вчасно підготуватися до проведення з 01.08.2016 р. публічних електронних закупівель. Як ми вже зазначали, найперше, що має зробити замовник, для того щоб мати можливість розпочати електронні торги, — затвердити положення про тендерний комітет (або уповноважену особу (осіб)) та призначити склад тендерного комітету (або уповноважену особу (осіб))*.
  Після цього замовнику варто обрати електронний майданчик, через який він буде проводити закупівлі з 1 серпня цього року. Що являє собою електронна система закупівель? Як замовнику вибрати електронний майданчик? Як зареєструватися на майданчику та підписати з ним договір? Чи варто замовнику працювати з одним або, можливо, з декількома електронними майданчиками? Які майданчики вже зараз пройшли акредитацію? На ці та інші запитання ви знайдете відповіді у цьому матеріалі.
 • Застосування електронного цифрового підпису в публічних закупівлях Напевно, майже всі замовники знають про те, що публічні (державні) закупівлі мають відбуватися в електронному форматі. У зв’язку з цим виникає ціла низка запитань стосовно саме реалізації механізму е-торгів. Яким чином замовник буде створювати електронні документи? Якi з цих документів оприлюднювати? Кому з працівників замовника необхідно отримати електронний цифровий підпис? Який порядок його отримання та куди звертатися? Відповіді на ці запитання ви знайдете у цьому матеріалі.
 • «Оздоровча» допомога працівнику-суміснику терцентру: бути чи не бути? Працівник, що займає у територіальному центрі надання соціальних послуг посаду соціального працівника за основним місцем роботи, працює у цьому ж закладі і на умовах сумісництва (посада за сумісництвом — перукар 0,5 ставки). З 01.06.2016 р. згідно з особистою заявою та на підставі наказу керівника цей працівник іде у щорічну відпустку тривалістю 14 календарних днів. Чи надається матеріальна допомога на оздоровлення працівнику територіального центру за посадою за сумісництвом?
 • «Надбавочно-вислужний» стаж педагога & військова служба Працівник, що займає посаду викладача у музичній школі, має стаж військової служби у рядах Міністерства з надзвичайних ситуацій більше 10 років (посада — артист оркестру). Крім того, за період з 1996 по 1998 рік цей працівник проходив строкову військову службу, а за період з 1998 по 1999 рік служив за контрактом у оркестрі Збройних Сил України. Чи зараховуються зазначені періоди військової служби до стажу педагогічної роботи для виплати такому працівнику надбавки за вислугу років?
 • «Вислужна» надбавка посадовій особі ОМС: визначаємося з датою підвищення розміру Посадова особа органу місцевого самоврядування (ОМС) набула права на підвищення відсотка надбавки за вислугу років: стаж її роботи в ОМС станом на 14.06.2016 р. склав 10 років. У зв’язку з цим постає питання: з якої дати слід підвищити відсоток надбавки за вислугу років зазначеному працівнику: з 14.06.2016 р. чи з 01.07.2016 р.?
 • Встановлюємо тарифний розряд тренеру-викладачу ДЮСШ До штату обласної дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) на посаду тренера-викладача прийнято працівника, який у 2015 році закінчив вищий навчальний заклад I рівня акредитації та здобув кваліфікацію «молодший спеціаліст». Також цей працівник має звання «майстер спорту». Який тарифний розряд необхідно встановити такому працівнику? Чи можливо у майбутньому підвищити йому тарифний розряд і що задля цього необхідно?
 • Календар бухгалтера на липень 2016 року
 • Перелік матеріалів, опублікованих у газеті «Бюджетна бухгалтерія» за І півріччя 2016 року
Перейти до номеру
 • № 24/1
 • № 23
 • № 22
 • № 21
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить