№34

Бухгалтер 911, серпень, 2015/№34 Інші номери журналу ›
  • Зменшуючі РК за «старими» ПН: проблема без рішення? Набуття чинності Законом № 643 принесло не тільки нові питання, а й нові проблеми. Серед останніх — неможливість реєстрації зменшуючих РК до «старих» ПН. У чому суть проб­леми і чи є в неї рішення — ви дізнаєтеся тут.
  • «Поділ» ОЗ/МНМА по-новому: як «налагодити» облік З основними положеннями Закону № 655* ми вже ознайомили вас у попередньому номері журналу. Нагадаємо: серед іншого, ним було збільшено до 6000 грн. вартісний критерій віднесення активів до МНМА. Як ця зміна вплине на облік і що потрібно зараз зробити? Давайте «доб’ємо» ці питання.
  • На рахунок надійшли помилкові кошти: ПДВ-наслідки Як показує практика, ситуації, коли у платіжному дорученні допускаються помилки і гроші спрямовуються «не за призначенням», зустрічаються часто-густо. Надходження оплати для платника ПДВ — як правило, знак того, що потрібно нараховувати ПДВ-зобов’язання і складати ПН. Але як бути, якщо платіж, що надійшов нам, помилковий? Відповідь на це запитання — у сьогоднішній статті.
  • Якщо понижуючий коефіцієнт визначено неправильно Підприємство неправильно розрахувало понижуючий коефіцієнт до ставки ЄСВ. Помилка виправляється в серпні 2015 року. Як таке виправлення відобразити у Звіті з ЄСВ?
  • Бухзміни для «малюків»: питання «впровадження» Нещодавні зміни до П(С)БО 25 викликали у читачів живий інтерес. «Перехідні» норми Мінфін не описав. Роз’яснень із цього приводу поки що теж не бачимо. А «ціна питання» зараз велика, оскільки бухоблік впливає й на оподаткування. Тому зараз і пропонуємо розібратися в «імплементації» мінфінівських реформ.
  • Інтернет-РРО: ситуація на сьогодні «Розкусити» загадку із застосуванням РРО в інтернет-магазинах ми вже неодноразово намагалися на сторінках журналу «Бухгалтер 911»*. Але тоді це був, так би мовити, «дозапроваджувальний» етап. А зараз уже пішла «реальна жара». Плюс іще останні «РРО-новинки», що наздогнали «останній вагон поїзда, який уже пішов». Тому запитання не перестають надходити. У зв’язку з цим повертаємося ще раз до теми РРО в інтернет-магазинах: як тут ідуть справи з урахуванням «усього того, що накопичилося»?
  • Відображаємо дату прийняття/звільнення у формі № 1ДФ Графи 6 і 7 Податкового розрахунку за формою № 1ДФ заповнюють тільки у випадках прийняття/звільнення фізичної особи. Та й те за умови, що у звітному періоді йому було нараховано дохід (п. 3.7 Порядку № 4*). Практика показує, що дата може не потрапити до Звіту, а може «засвітитися» в ньому і за декількома рядками для працівника. Про це й поговоримо.
  • Граніт науки за гроші роботодавця Підприємство вирішило оплатити навчання фізособи у виші. Чудова думка. Але! Часто благородні пориви роботодавців потрапляють під податковий прес. Чи потрібно обкладати вартість такого навчання податками? Зараз і дізнаємося всі нюанси.
  • Форма № ЗВР-1: хто і коли зобов’язаний подавати? Незважаючи на те що звітність з РРО давно вже перейшла на «електронні рейки», до редакції продовжують надходити запитання про «паперовий» РРО-звіт — форму № ЗВР-1: чи потрібно її подавати, у яких випадках, у які строки? На ці та інші запитання, пов’язані з формою № ЗВР-1, відповідаємо прямо зараз.
  • Користуємося послугами «Нової пошти»: що в обліку? Судячи з дзвінків та листів читачів, досить багато кого цікавлять облікові наслідки роботи з «Новою поштою». Зокрема, як відображати відправлення товару постачальником, прийняття товару покупцем, а також оплату послуг доставки однією зі сторін.
  • Підпис у ПН не збігається з ЕЦП: як бути? До нашої редакції надійшов лист читачки з проханням роз’яснити таку ситуацію. На підприємстві два співробітники мають право складання ПН — головний бухгалтер і бухгалтер, і в обох зареєстровані належним чином ЕЦП. Сталося так, що склав ПН бухгалтер, а зареєструвала в ЄРПН головний бухгалтер зі своїм ЕЦП. Як правильно поводитися з такими ПН?
  • Мобілізований демобілізований Демобілізованого працівника знову мобілізували. Чи правомірно це? Чи повинне підприємство зберігати за повторно мобілізованим працівником місце роботи та посаду? Чи потрібно йому виплачувати середню зарплату за період мобілізації і чи буде вона компенсуватися з бюджету? Розбираємося!
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд