№85

Податки та бухгалтерський облік, жовтень, 2017/№ 85 Інші номери журналу ›
 • Поверніть регліміт! (чергове «покращення» СЕА) Лист ДФСУ від 19.09.2017 р. № 1365/99-99-15-03-01-18
 • Причепом з пенсійною реформою прийняли… Про прийняття пенсійної реформи, напевно, вже знає усе передпенсійне, «вжепенсійне» та те населення нашої країни, що тільки мріє про пенсію. Але не усі знають, що в «пенсійно-реформаторському» Законі № 2148* є зміни, які назвати пенсійними можна з великою натяжкою. Заінтригували? Зараз усе розповімо!
 • Декларація з податку на прибуток за 3 квартали За плечима — три квартали. Отже, квартальникам незабаром знову доведеться відзвітувати з податку на прибуток. Тому давайте за традицією детальніше поговоримо про складання «прибуткової» звітності і освіжімо в пам’яті важливі моменти.
 • Поворотна фіндопомога: коли дисконтувати позичальникові? Податківці цілком серйозно планують донараховувати бухгалтерські доходи і відповідно зобов’язання з податку на прибуток отримувачам безпроцентної поворотної фінансової допомоги. Наскільки обґрунтовані ці плани? Чи дійсно позичальникові треба дисконтувати довгострокові безпроцентні позики? Розберемося з цією проблемою детально.
 • ПДВ-пільговик з однією оподатковуваною Мова йде про ПДВ-облік платника, який здійснює виключно пільгові постачання. При цьому в нього одного разу проскочила операція, оподатковувана ПДВ. Незважаючи на те, що такі ситуації не так часто бувають, проте, як випливає з ваших запитань, шановні читачі, такі везунчики теж зустрічаються. Ця стаття для них. У ній розглянемо особливості ПДВ-обліку, порядку заповнення ПДВ-декларації таких платників. І заразом розберемося, чи треба в принципі суб’єктові господарювання, що здійснює виключно пільгові постачання, реєструватися платником ПДВ?
 • Коли пенсії стали великими «У мене пенсія хороша. Маленька, але хороша...»* Звернемося до тих головних подробиць гучної пенсійної реформи, проголошеної Законом № 2148**, які напевно цікавлять наших читачів. Залишимо осторонь (раніше) привілейовану касту чиновних, суддівських і т. д., які тепер будуть на загальних пенсійних підставах. І військовослужбовців разом із «гарячо-цеховими» та іншими пенсійними пільговиками теж торкатися тут не будемо. А що стосується поточних і прийдешніх супутніх новацій щодо ЄСВ, то про них читайте на с. 5.
 • Внутрішнє сумісництво Чи може працівник за основним місцем роботи та за місцем роботи за сумісництвом (внутрішнє сумісництво) обіймати однакові посади?
 • Оновлена Таблиця платника — з 23 жовтня За інформацією на офіційному сайті ДФСУ (http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/313681.html), приймання Таблиці даних платника податків за новою формою (J/F1312302), яка повинна подаватися платниками податків з дотриманням вимог наказу Мінфіну від 18.09.2017 р. № 776, буде здійснюватись починаючи з 23.10.2017 р.
 • Безоплатна передача: скільки ж урешті-решт разів нараховувати ПДВ?! У листі Офісу ВПП ДФС від 11.10.2017 р. № 2204/ІПК/28-10-01-03-11 податківці надали таке роз’яснення порядку обкладення ПДВ операцій із безоплатної передачі товарів/послуг.
 • Коли ФОП-«загальносистемник» сплачує ЄСВ востаннє Останнім періодом, за який необхідно сплатити ЄСВ підприємцю, що припиняється, є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності такої фізичної особи.
 • Коли не обійтися без РРО у таксі Податківці у Базі знань (категорія 109.02) нагадують, що юрособи й фізособи-підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування, у разі прийняття готівки за поїздку на таксі мають використовувати зареєстрований, опломбований і переведений у фіскальний режим роботи касовий апарат — таксометр.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі