Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Відключили електроенергію: кіна не буде?

Вишневський Михайло, податковий експерт
Податки & бухоблік Серпень, 2022/№ 58
Друк
Під час війни тимчасові перебої з електроенергією, на жаль, звична справа. Спрогнозувати ж, коли відновлять електропостачання та чи відновлять узагалі, доволі важко. Попри це суб’єкти господарювання намагаються працювати за будь-яких умов. У тому числі й ті, що зобов’язані використовувати РРО/ПРРО. Та чи можна це робити в принципі? А якщо можна, то кому, як і протягом якого часу? Якщо ж ні, але все одно доводиться, навіть порушуючи закон, то на які неприємності можна чекати в такому разі від податківців? Дамо відповіді на ці запитання в нашій статті.

Чи є в кого шанс

Відсутність електропостачання жодним чином не позначиться хіба що, коли ви працюєте з РК і КОРО на підставі ст. 10 Закону про РРО, зокрема, в сільській місцевості. (див. статтю «Торгівля в селах і селищах: як обійтися без РРО/ПРРО» у цьому номері).

У разі використання ПРРО, встановленого на портативному пристрої, певний час ви зможете працювати й без електричного живлення. Принаймні доти, доки такий пристрій не розрядиться. Та й тоді можна скористатися павербанком (потурбуйтеся про це заздалегідь).

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі