(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Бюджетна бухгалтерія, листопад, 2015/№ 41

 • Інформаційна сторінка
 •   Щодо індексації зарплати педпрацівників у місяці підвищення окладів Лист від 07.10.2015 р. № 263/10/136-15 (витяг)
 •   Склад та структура доходів місцевих бюджетів Як відомо, у грудні 2014 року були внесені комплексні зміни до Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI (далі — БКУ), у тому числі в частині розширення джерел формування доходів місцевих бюджетів. Для зручності у використанні в бюджетному процесі ми сформували таблицю в розрізі видів доходів, яка, сподіваємось, стане вам у нагоді.
 •   Як використати залишки субвенції Сільська рада надала субвенцію районному бюджету на потреби школи. При цьому згідно з рішенням сесії сільської ради кошти (вільний залишок загального фонду) розпорядженням відправлено на рахунок у Казначействі за КПКВ 250380, а потім платіжним дорученням в районний бюджет. На кінець кварталу ця субвенція залишиться невикористаною. Як слід показувати таку субвенцію у квартальній звітності: як дебіторську заборгованість чи як фактичні видатки? (Київська обл.)
 •   Упорядкування використання легкових автомобілів органами місцевого самоврядування та іншими бюджетними установами Який на сьогодні порядок використання автомобілів посадовими особами органів місцевого самоврядування та інших бюджетних установ? (Київська обл.)
 •   Штатний розпис органу місцевого самоврядування Чим керуватися органу місцевого самоврядування при складанні штатного розпису? (Одеська обл.)
 •   Селищного голову обрано на другий строк: що із трудовими відносинами За результатами місцевих виборів селищним головою обрано особу, яка обіймала цю посаду і до проведення виборів. Тобто поперед- ній і новообраний селищний голова — одна особа. Чи необхідно розірвати трудові відносини із вказаною особою та укласти з нею новий трудовий договір у разі такого повторного обрання на виборну посаду? (Сумська обл.)
 •   Повторно обраний селищний голова: чи є нові точки відліку для обчислення виплат Селищного голову обрано на другий строк. Як у такому разі визначити розрахунковий період для обчислення відпускних, лікарняних та інших виплат? Що з індексацією зарплати? Чи потрібно такого голову для зазначених цілей розглядати як новоприйнятого працівника? (Сумська обл.)
 •   Зарплата сільському (селищному) голові, його заступникам Які складові зарплати сільського голови та його заступників? (Хмельницька обл.)
 •   Сільського голову не обрали на новий строк: чи виплачувати середню зарплату протягом 6 місяців Повноваження сільського голови закінчилися, оскільки його не переобрали на новий строк. До обрання на виборну посаду він працював бухгалтером в установі, яку на сьогодні вже ліквідовано. Чи може така особа претендувати на збереження за нею середньої зарплати протягом 6 місяців? Якщо так, як реалізується таке право? (Одеська обл.)
 •   Середня зарплата сільському екс-голові: ПДФО та ВЗ бути Сільського голову не обрано на повторний строк. Йому призначили виплату середнього заробітку (за рахунок коштів місцевого бюджету) на період пошуку нового місця роботи, але не більше 6 місяців. Чи необхідно з такої виплати справляти ПДФО і військовий збір? (Одеська обл.)
 •   «Змінний» відсоток надбавок і премій у місяці підвищення окладу: як ураховувати для індексації зарплати З 1 вересня 2015 року збільшилися посадові оклади працівників. Як розрахувати суму вересневого підвищення зарплати для індексації, якщо у місяці підвищення окладу змінився (у більший чи менший бік) відсоток виплати для надбавок, що встановлюються за рішенням керівника? Наприклад, до підвищення окладу працівник отримував надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 40 % окладу, а в місяці підвищення окладу йому виплатять цю надбавку в розмірі 30 % окладу. Або ж у педпрацівника в місяці підвищення окладу надбавка за престижність праці зросла з 10 до 20 % окладу або, навпаки, зменшилася з 20 до 10 %. Що робити із щомісячними преміями? Чи потрібно включати такі виплати до складу зарплати при порівняльних розрахунках з метою індексації? (м. Харків)
 •   Новоприйняті в місяці законодавчого підвищення окладів: місяць — базовий для зарплатної індексації У вересні 2015 року законодавчо збільшили розмір мінімальної заробітної плати. У цьому самому місяці збільшені посадові оклади всіх працівників установ і закладів бюджетної сфери (оклади за ЄТС). Чи буде цей місяць базовим для працівників, прийнятих на роботу (не за переведенням) у вересні 2015 року? Що робити органам влади та органам місцевого самоврядування, де оклади «підтягнули» до нового розміру мінзарплати тільки тим, у кого вони виявилися менше нової «мінімалки»? Як діяти щодо «новачків» у такому місяці? (м. Харків)
 •   Талони, смарт- та скретч-картки на пальне: що та як правильно застосовувати Більшість бюджетних установ не обходиться у своїй діяльності без службового автомобіля. Проте «залізний кінь» без пального нікуди не поїде. На щастя, сьогодні у розпорядженні власників автомобілів є відразу кілька способів забезпечення його пальним. Найбільшого поширення серед них набуло придбання пального за талонами, смарт- та скретч-картками. Але який із цих способів обрати? Котрий є найбільш зручним і вигідним для установи? А ще важливіше — як правильно оформити та відобразити у бухгалтерському обліку придбання пального за тим чи іншим способом? Ці питання особливо турбують наших читачів у світлі внесення змін до нормативно-правових актів з бухобліку згідно з наказом Мінфіну від 23.07.2015 р. № 664. І ми з радістю відповімо на них у цій статті.
Перейти до номеру
 • № 44
 • № 44/1
 • № 43
 • № 42
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.