(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Бюджетна бухгалтерія, червень, 2016/№ 23

 • Інформаційна сторінка
 • Щодо віднесення ПДВ до податкового кредиту без отримання податкової накладної Лист від 18.05.2016 р. № 10888/6/99-99-15-03-02-15
 • Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб) Наказ від 30.03.2016 р. № 557
 • Тендерний комітет чи уповноважена особа? Для того щоб вдало та без помилок провести нові електронні закупівлі за новим законодавством, перше, з чого варто почати замовнику, — це визначитись, хто в нього буде проводити електронні процедури закупівель. Закон про публічні закупівлі дозволяє, щоб закупівлі в замовника проводила навіть одна особа. Але які закупівлі можна доручити такій особі? А можливо, варто краще призначити новий колегіальний орган — тендерний комітет? Чи необхідно затверджувати нове положення про тендерний комітет? Чи треба скасувати наказ про призначення комітету з конкурсних торгів та положення про нього? Про ці та інші особливості підготовки та реалізації електронних публічних закупівель сьогодні і поговоримо.
 • Чи необхідно переукладати договір про закупівлю з правонаступником Замовником торгів на початку 2016 року проведено процедуру відкритих торгів на послуги щодо очищування (ручне прибирання території району). За результатами закупівлі укладені договори про закупівлю з комунальними підприємствами (переможцями торгів) про надання зазначених послуг на 2016 рік.
  З 01.07.2016 р. комунальні підприємства будуть припинені шляхом злиття в управляючу компанію, яка стане правонаступником цих комунальних підприємств. При цьому потреба в наданні даних послуг триватиме до кінця 2016 року.
  Чи можна переукласти договори про закупівлю на зазначені послуги з правонаступником комунальних підприємств — управляючою компанією до кінця 2016 року без проведення нової тендерної процедури?
 • Фінансування ремонту доріг сільською радою Як сільській раді профінансувати поточний ремонт дороги, яка проходить через село, але є дорогою загального користування місцевого значення і знаходиться на балансі Служби доріг у Черкаській області? Ця Служба не планує ремонтувати зазначену дорогу. Чи може сільська рада включити Службу доріг у свою мережу і надати їй кошти на ремонт дороги за КПКВ 170703 та КЕКВ 2610, адже Служба доріг області фінансується із державного бюджету?
 • Відрядження на власному авто Чи правомірно дозволяти працівнику бюджетної установи їхати у відрядження на власному автомобілі? Які підтверджуючі документи має надати працівник для відшкодування витрат, понесених ним під час відрядження на власному автомобілі?
 • Як видати допомогу на поховання працівниці, яка перебувала у відпустці для догляду за дитиною до 6 років, за рахунок коштів ФСС з ТВП Сталося нещастя — померла працівниця, яка перебувала у відпустці для догляду за дитиною до 6 років. Чи виплачується допомога на поховання в цьому випадку за рахунок коштів ФСС з ТВП? Хто може отримати таку допомогу? Як оподатковується ця виплата і відображається у звітності?
 • Реформа держслужби: розраховуємо середній заробіток працівникам держорганів З 1 травня 2016 року розпочався перший етап переходу України на європейську модель оплати праці держслужбовців. Реформа держслужби спричинила зміни в умовах оплати праці працівників держорганів. Один з нюансів, які потрібно у зв’язку з цим враховувати, — середня зарплата держслужбовців має розраховуватися з урахуванням спеціальних положень Порядку № 100. У цій статті поговоримо про «середньооплатні» тонкощі.
 • У розрахунковому періоді була щорічна відпустка: як обчислити відпускні Працівника прийнято на роботу до сільської ради на посаду оператора ПК з 01.05.2015 р. З 01.09.2015 р. по 08.09.2015 р. (8 к. дн.) на підставі особистої заяви йому було надано щорічну відпустку. До цієї відпустки він отримав матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі посадового окладу. З 15.06.2016 р. згаданий працівник знову йде у відпустку, але вже на 16 календарних днів. Яким буде розрахунковий період для обчислення середньої зарплати у цьому випадку? Які виплати слід включати для розрахунку відпускних? Чи потрібно виключати з розрахунку 8 днів попередньої відпустки та суму матеріальної допомоги?
 • Надбавка за особливі умови роботи бібліотекарю позашкільного навчального закладу У школі мистецтв є бібліотека, в якій працює бібліотекар на 0,5 ставки. Чи можна такому бібліотекарю призначити надбавку 50 % за особливі умови роботи?
 • Встановлюємо тарифний розряд адміністратору басейну Особа, що має неповну вищу освіту (молодший спеціаліст) приймається на посаду адміністратора басейну. Який тарифний розряд необхідно встановити такому працівнику? Чи можливо зазначеному працівнику у майбутньому підвищити тарифний розряд і якщо так, то за якими підставами?
 • Педагог-пенсіонер — інструктор з фізкультури Особа отримує пенсію за вислугу років як педпрацівник. При цьому вона працевлаштувалася до навчального закладу на посаду інструктора з фізкультури. Чи виплачуватиметься педагогу-пенсіонеру пенсія за вислугу років при зайнятті вказаної педпосади? Чи має він право на надбавку за вислугу років за посадою інструктора з фізкультури?
Перейти до номеру
 • № 24
 • № 24/1
 • № 22
 • № 21
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.