Бюджетна бухгалтерія, квітень, 2019/№ 16

 • Підвищено оклади працівників держслужби зайнятості Мінсоцполітики з метою упорядкування умов оплати праці працівників держслужби зайнятості наказом від 27.03.2019 р. № 440 внесло зміни до свого наказу «Про умови оплати праці працівників державної служби зайнятості» від 22.03.2017 р. № 447. У результаті підвищено посадові оклади працівників держслужби зайнятості (Центрального апарату); обласних, Київського та Севастопольського міських центрів зайнятості; районних, міських, районних у містах та міськрайонних центрів зайнятості, філій центрів зайнятості.
 •   Щодо порядку призначення на посаду адміністратора центру надання адміністративних послуг Лист від 19.03.2019 р. № 1590/07.02-19
 •   Адміністратор ЦНАП: хто призначає на посаду? Нацдержслужба у своєму листі від 19 березня 2019 року № 1590/07.02-19 вирішила проблему, що склалася через законодавчу колізію у питанні призначення на посаду адміністратора Центру надання адміністративних послуг (далі — ЦНАП). Пояснимо суть проблеми.
 •   Оренда майна державної та комунальної власності: з чого починати? Державне та комунальне майно, яке не використовується у виробничих процесах за призначенням, може стати об’єктом оренди. Позитивні аспекти такої оренди притаманні як орендодавцю (отримання доходів, вирішення питань надлишкового майна та підтримання його у належному стані тощо), так і орендарю. Процедура здачі державного та комунального майна в оренду є тривалим та клопітким процесом. В першу чергу це зумовлено необхідністю проведення конкурсу на право оренди державного майна серед учасників — потенційних орендарів. По-друге, законодавством України передбачено конкретні строки виконання усіх процедур, пов’язаних зі здачею державного та комунального майна в оренду. Це зумовлює виникнення багатьох практичних питань, в першу чергу організаційного характеру, яким і присвячена ця стаття.
 •   Арифметика держдопомоги малозабезпеченій сім’ї: коли «автомобіль + мотоцикл = допомога» Багатодітна родина має сукупний середньомісячний дохід нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї. При цьому в її власності є легковий автомобіль та мотоцикл. Чи має право така сім’я на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї? Куди слід звернутися для її отримання та які документи надати?
 •   Не та ознака доходу у формі № 1ДФ: як виправити? Наша установа 09.04.2019 р. подала до органів ДПС Податковий розрахунок за формою № 1ДФ за 1 квартал 2019 року. Пізніше було виявлено, що одна із виплат у звіті зазначена не під тією ознакою доходів. Як виправити таку неточність? Чи буде за таке виправлення накладатися штраф?
 •   Забута відпускна компенсація: відображаємо у формі № 1ДФ Працівник установи звільнився у грудні 2018 року, але йому не було нараховано компенсацію за невикористану відпустку. У березні 2019 року цьому працівнику донарахували компенсацію за невикористану відпустку. Чи потрібно в цьому випадку заповнювати графу 7 розділу I форми № 1ДФ? Яку ознаку доходу застосовувати для відображення суми компенсації за невикористану відпустку звільненому працівнику?
 •   «Мобілізаційний» фахівець & секретар місцевої ради: знайомимося Продовжуємо розповідь про нововведення у кадровому середовищі у зв’язку із виходом Зміни № 8 до КП*. Серед професій і посад, що було внесено до КП зазначеним документом, доречно більш детально розглянути дві посади, які наразі є затребуваними у сфері мобілізаційної роботи в органах державної влади та питань керівництва і координації у сфері місцевого самоврядування. Мова йде про посади фахівця з питань мобілізаційної роботи та секретаря місцевої ради. Розповімо про все по порядку.
 •   Чи індексувати зарплату у травні 2019 року На травневу індексацію впливає індекс інфляції за березень 2019 року. Він склав 100,9 %. Яка ситуація складається з індексацією зарплати в травні 2019 року для працівників бюджетної сфери? Розповімо у статті.
 •   Коефіцієнти для коригування зарплати при виході у відпустку у травні 2019 року (оклади за ЄТС)
 •   Календар бухгалтера на травень 2019 року
Перейти до номеру
 • № 16/1
 • № 15
 • № 14
 • № 13
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить