№24

Бухгалтер 911, червень, 2016/№24 Інші номери журналу ›
 • «Обхід» зарплатної індексації: як заощадити час і гроші Якщо говорити про зарплатну індексацію працівників, то бухгалтери найбільш переймаються такими запитаннями: 1) як позбавитися від необхідності цієї індексації; 2) у який спосіб заощадити на такій процедурі, якщо зовсім «втекти» від неї не вдається? За поясненнями ми у черговий раз звернулися до Мінсоцполітики. Про результати — у сьогоднішній статті.
 • Рекламні заходи: особливості ПДВ і не лише Реклама — двигун торгівлі. Тому безоплатні роздачі товарів, надання знижок та бонусів — звична річ для будь-якого торговельного підприємства. А які ж наслідки у ПДВ-обліку мають такі операції? У сьогоднішній статті обговоримо останні роз’яснення податківців щодо цього питання.
 • Основні засоби: ліквідація, «продовження життя» Запитання: що робити з об’єктом основних засобів (далі — ОЗ), який відслужив підприємству повний строк, для вас є актуальним? Тоді ця стаття може вас зацікавити. У ній ми розповімо про різні варіанти подальшої долі таких ОЗ. Списати чи дооцінити та далі використовувати? Чи просто продовжити строк його використання? Які ПДВ-наслідки у таких дій?
 • Зміни до Інструкції з ЄСВ: офіційні коментарі Так, Інструкцію № 449* Мінфін нещодавно виклав у новій редакції. Так, з’явилися деякі нюанси**, але вони точкові. Адже, по суті, Мінфін лише підганяв своє «творіння» під оновлені вимоги Закону про ЄСВ. Для тих, хто побачив в новій редакції Інструкції «додаткові відмінності», — цей матеріал.
 • «Свіжі» роз’яснення податківців: радісні та «сумнівні» У нас для вас дві новини: хороша і погана. Перша пов’язана з можливістю відмовитися від добровільного застосування коригувань фінрезультату до оподаткування низькодохідними платниками зразка-2015 за допомогою подання уточнюючої декларації «під соусом» допущення та подальшого виправлення помилки. Друга стосується списання дебіторської заборгованості за рахунок «сумнівного» резерву, і висновки її не тішать.
 • Різні дати першої події у продавця та покупця: момент відображення ПК У сьогоднішній статті пропонуємо розглянути ситуації, коли у покупця та продавця не збігається дата першої події. Наприклад, продавець відвантажив товар в одному періоді, а покупець фактично отримав його в іншому. Або навпаки, коли перерахована покупцем оплата зарахована на рахунок продавця наступного дня.
 • Торгівля вживаними товарами: нові ПДВ-правила З 01.06.2016 р. запрацював Закон № 1084*, яким підкориговані правила ПДВ-обліку продажу вживаних товарів. Зміни стосуються тих платників, які: — продають вживані товари, (1) прийняті на комісію від неплатників ПДВ або (2) придбані у таких осіб; — продають вживані транспортні засоби, придбані у неплатників ПДВ або прийняті на комісію від таких осіб. Детальніше про те, що змінилося, — у нашій статті.
 • Особисті витрати з корпоративної картки З якими тільки ситуаціями не доводиться стикатися бухгалтеру. І гаразд би створювали їх сторонні «чесноти»... Але трапляється, що помилково замість особистої картки наш директор виймає з портмоне корпоративну картку — і ось дивишся, вже з рахунка фірми «відлетіли» грошики на його особисті потреби. Поки виявили цю неприємність, минув час. Що робити бухгалтеру в таких ситуаціях? Чим загрожує витрачання грошей підприємства для особистих цілей? Поглянемо на цю ситуацію в розгорнутому форматі*.
 • Повернення авансу за товар при безготівковій оплаті: як правильно? Якщо виникла необхідність повернути аванс, отриманий у безготівковій формі за товар, то, великою мірою, суб’єкти можуть перейматися двома запитаннями: чи можна провести повернення готівковими коштами? Чи обов’язково при цьому використовувати РРО? Відповідям на них і присвячений цей матеріал.
 • Практикант і підприємець: усе можливо чи... До редакції нашої газети звернувся читач із запитанням: чи може підприємець (ФОП) прийняти до себе на практику учня ПТНЗ*? Як оподатковувати виплати, нараховані учням за роботу в період практики, щоб не було претензій з боку контролюючих органів? Розбираємося!
 • Субсидія + ФОП = welcome! Рахунки за комунальні послуги зростають, так само як і інтерес до питання з надання субсидій. А якщо субсидію хоче оформити громадянин, зареєстрований підприємцем (ФОП), — чи можливо це? І якщо так, то яким чином? Про це і поговоримо.
 • Збирання вторсировини фізособою — єдиноподатником групи 3: що з РРО? У запитанні до редакції «говориться» так: чи має право фізособа — єдиноподатник групи 3 збирати відходи (вторсировину) і чи зобов’язана вона при цьому застосовувати РРО? Подивимося, як ця «справа робиться».
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі