№13

Бухгалтер 911, березень, 2016/№13 Інші номери журналу ›
  • Квартальна дека з податку на прибуток: кому «пощастило» найбільше? Як ви вже, мабуть, знаєте, шановні читачі, з нового року правила обкладення податком на прибуток підприємств (далі — ПНП) дещо підправили. У зв’язку зі скасуванням щомісячних авансових внесків їх потенційні платники тепер зобов’язані звітувати поквартально. А оскільки перший звітний період цього року — І квартал — добігає кінця, пропонуємо поговорити на цю тему докладніше.
  • Декларуємо доходи за 2015 рік: нова форма і Ко Погодьтеся: для звичайного громадянина заповнення та подання річної декларації про доходи — подія нетривіальна. А з урахуванням її нової форми та мінливого законодавства при заповненні декларації про доходи може виникнути безліч запитань. Але хвилюватися не варто. Легко впоратися із завданням декларування допоможе наша стаття.
  • Алкогольно-тютюнова звітність для роздробу: заповнюємо «новоприбулі» форми Ви вже знаєте про появу нових звітних форм № 1-РА і 1-РТ. Час поговорити про їх заповнення. Адже не встигнемо й оком моргнути, як такі звіти вже доведеться подавати податківцям. А проігнорувати їх не можна, оскільки штраф величезний.
  • Скасування штрафів для тих, хто «визнав провину»: нарешті з’явився Порядок Більш ніж півроку знадобилося Мінфіну для «осмислення» нюансів, пов’язаних із прощенням штрафів, нарахованих на суму податкових зобов’язань, сплачених платником без оскарження податкового повідомлення-рішення (далі — ППР). Зробило це Міністерство шляхом прийняття Порядку № 40*. Про нього й поговоримо.
  • ТТН за довільною формою бути!
  • Відрахування за дні відпустки при звільненні: відображаємо в ЄСВ-звіті Працівниця звільняється з основного місця роботи 16 березня 2016 року. При проведенні остаточного розрахунку було виявлено, що вона надміру використала 10 календарних днів щорічної основної відпустки. У цій відпустці вона перебувала з 14 грудня 2015 року по 8 січня 2016 року. Сума відпускних за невідпрацьовані дні відпустки склала 1700,00 грн. Як такі суми відобразити у звіті з ЄСВ?
  • Застосували ПСП без заяви. Виправляємося До зарплати працівника, який не подавав заяву про самостійне обрання місця застосування податкової соціальної пільги (ПСП), помилково застосовувалася пільга. Як виправити таку помилку? Чи потрібно подавати уточнюючі податкові розрахунки за формою № 1ДФ за ті звітні квартали, в яких роботодавець порушив порядок застосування ПСП?
  • Засідання Громадської ради при ДФСУ — головні акценти Колеги! Вам, мабуть, відомо, що редакція журналу «Бухгалтер 911» займає активну позицію в питаннях критики незаконних дій/роз’яснень податківців, у тому числі і при обговореннях у Громадській раді при ДФСУ. Її останнє (за часом) засідання проводилося 17 березня. Що ж на ньому розглядали?
  • Заповнюємо «оновлений» розрахунок коригування до ПН З 1 квітня діятиме у тому числі й нова форма розрахунку коригування (РК) до ПН. Тому в сьогоднішній статті розберемо, які зміни відбудуться в порядку оформлення РК. Крім того, нагадаємо правила складання РК у ситуаціях, що часто зустрічаються.
  • ПДФО-аванси у ФОП: «оновлена» сплата Якщо ви фізособа-підприємець (ФОП) на загальній системі (ЗС), то цей матеріал — саме для вас! Ви вже знаєте, що з 01.01.2016 р. змінилися правила сплати квартальних авансів з податку на доходи фізосіб (ПДФО). Авансовий платіж за I квартал потрібно буде перерахувати до 20 квітня. І розраховується він не так, як раніше. Як саме — про це й поговоримо.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі