№6

Податки та бухгалтерський облік, січень, 2016/№ 6 спецвипуск Інші номери журналу ›
  • Річна фінзвітність: основні вимоги Ну ось і закінчилися новорічні свята. Усі корпоративи проведено, усі салати з’їдено, усі подарунки вручено. А це означає, що бухгалтерам саме час взятися за підбиття підсумків минулого року. Як відомо, результати діяльності підприємства знаходять своє відображення у фінансовій звітності. Причому достовірність наведених у ній даних тепер набула особливої значущості. Адже, окрім іншого, з 2015 року на підставі бухгалтерського фінансового результату визначають базу обкладення податком на прибуток. Тому тему складання та подання фінансової звітності ми, звичайно, не могли оминути увагою. У цьому спецвипуску ви дізнаєтеся, хто, кому, в які строки та в якому складі зобов’язаний подавати фінансову звітність. Окрему увагу звернемо на змінений перелік осіб, які мають право подавати Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва. Також ви зможете побачити аналіз заповнення всіх форм фінансової звітності для підприємств, які керуються національними стандартами бухгалтерського обліку. Спецвипуск для вас підготували редактор Наталія Вороная та податковий експерт Наталія Чернишова.
  • Форма № 1 «Баланс (Звіт про фінансовий стан)» Форму № 1 «Баланс (Звіт про фінансовий стан)» наведено в додатку 1 до НП(С)БО 1. У Балансі підприємства наводять інформацію про активи, зобов’язання та власний капітал на звітну дату.
  • Форма № 2 «Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)» У Звіті про фінансові результати (Звіті про сукупний дохід) за формою № 2 наводять інформацію про доходи, витрати, прибутки та збитки, а також про сукупний дохід підприємства за звітний період.
  • Звіт про рух грошових коштів (форми № 3 і № 3-н) У цьому Звіті наводять дані про рух грошових коштів протягом звітного періоду в результаті операційної, інвестиційної та фінансової діяль- ності. Якщо рух грошових коштів у результаті однієї операції включає суми, що належать до різних видів діяльності, то ці суми у Звіті наводять окремо у складі відповідних видів діяльності.
  • Форма № 4 «Звіт про власний капітал» Звіт про власний капітал складають за формою № 4, наведеною в додатку 1 до НП(С)БО 1. За його допомогою користувачі фінансової звітності можуть отримати інформацію про зміни у складі власного капіталу підприємства протягом звітного періоду. У цьому Звіті відображають джерела поповнення власного капіталу, а також операції, у результаті здійснення яких власний капітал було зменшено. Крім того, структура форми № 4 дозволяє відстежити внутрішнє переміщення власного капіталу, наприклад його зміну, пов’язану з розподілом прибутку підприємства.
  • Форма № 5 «Примітки до річної фінансової звітності» (ч. 1) Форму № 5 затверджено наказом № 302. У ній визначено мінімальний перелік показників, що підлягають розкриттю (розшифровці) у примітках до фінзвітності.
  • Форма № 5 «Примітки до річної фінансової звітності» (ч. 2)
  • Інформація за сегментами (форма № 6) Додаток до приміток до річної фінансової звітності «Інформація за сегментами» (форма № 6) затверджено П(С)БО 29. У цьому звіті розкривають інформацію про доходи, витрати, фінансові результати, активи та зобов’язання звітних сегментів.
  • Фінансова звітність суб’єктів малого підприємництва Суб’єкти малого підприємництва* складають і подають фінзвітність відповідно до вимог П(С)БО 25.
  • Перелік використаних документів
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі