(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Податки та бухгалтерський облік, червень, 2017/№ 49

 • «Не бачу зв’язку!», або «Компенсуючі» ПЗ без ПК За матеріалами категорії 101.16 Бази знань*
 •   «Особливий» прибутковий період сільгоспників під питанням Лист ДФСУ від 31.05.2017 р. № 422/6/99-99-15-02-02-15/ІПК
 •   Панове фіскали, пеню рахуйте самі! За матеріалами категорії 138.02 Бази знань*
 •   ПДВ-лабіринти імпорту послуг По суті, будь-яке придбання послуги в нерезидента, у тому числі нерезидента-фізособи, можна назвати імпортом послуг. Для такого імпорту не потрібні використання митних режимів і перетин кордонів. Проте, при всій начебто простоті їх придбання, здійснення таких операцій пов’язане з безліччю податкових нюансів. Не вдаватимемося до подробиць правового аспекту і документального оформлення* імпорту послуг. Акцент зробимо на їх податково-бухгалтерському обліку, і почнемо в цій статті з ПДВ.
 •   Доплата до МЗП у листах і цифрах Уже майже півроку діє вимога про нарахування працівникам заробітної плати не менше мінімальної. Незважаючи на те що ажіотаж, який був на початку року щодо цієї теми, спав, запитання стосовно неї продов жують надходити й зараз. Ураховуючи, що на сьогодні з’явилася достатня кількість роз’яснень, ми вирішили повернутися до цієї теми.
 •   Житлова субсидія: вивчаємо нові правила Не так давно закінчився опалювальний сезон, а ми вже замислюємося, як будемо платити за житлово-комунальні послуги (ЖКП) у наступному опалювальному періоді. Тим паче, що з 1 травня уряд суттєво відкоригував порядок надання субсидій на оплату ЖКП. Що треба знати українським родинам про «субсидійні» нормативні нововведення? Не поспішайте гортати інтернет-сторінки — ознайомтеся зі статтею! У ній ми розповімо про процедуру оформлення субсидії на оплату ЖКП з урахуванням нових правил.
 •   Зміна ціни/кількості: запізнився РК — що з ПК? Приводом для написання статті стало запитання стривоженого підприємства-покупця. Після перерахування передоплати продавцю сторони домовилися про зміну ціни/кількості. При цьому загальна сума договору не змінюється. Складено «невпливаючий» розрахунок коригування (РК). Проте продавець його зареєстрував із запізненням (несвоєчасно). Тоді покупець став перейматися за свій податковий кредит (ПК). Чи залишиться він недоторканним у періоді першої події чи через такі коригування його потрібно якось «переносити» і «прив’язувати» до РК: «під» остаточну ціну і кількість?
 •   Ми кажемо «витрати», маємо на увазі — «втрати» За травень цього року вперше слід було подавати за новою формою Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв в оптовій мережі (місячна форма № 1-ОА). Повідаємо вам про один цікавий момент, з яким зіткнулися наші читачі під час заповнення цієї нової форми.
 •   Індексуємо зарплату за липень 2017 року Індексацію заробітної плати повинні проводити всі роботодавці. Нагадаємо, що починаючи з грудня 2015 року запрацювали нові правила індексації, а з 1 січня 2016 року збільшили поріг індексації до 103 % (подробиці див. у «Податки та бухгалтерський облік», 2016, № 22; 2017, № 7, с. 35).
 •   Доходи за 2003 — 2017 рр. виплачено в червні 2017 року: розраховуємо компенсацію Таблицю з величинами приросту індексів споживчих цін для розрахунку компенсації у зв’язку з порушенням строків виплати зарплати в разі погашення боргів у травні 2017 року шукайте в «Податки та бухгалтерський облік», 2017, № 41, с. 27. У сьогоднішньому номері наведемо індекси для розрахунку суми компенсації за доходами, нарахованими у 2003 — 2017 роках, якщо вони виплачуються в червні 2017 року.
 •   Виручку здали до банку раніше її «службової видачі» Зі скриньки РРО на торговельній точці видали готівкову виручку для внесення на рахунок підприємства через касу банку, але перед цим операцію «службова видача» на РРО не провели. Виконали її тільки перед формуванням денного Z-звіту наприкінці зміни. Під час перевірки податківці помітили, що час, зазначений у квитанції банку про прийняття грошових коштів, раніше часу, зазначеного у чеку «службової видачі». Штрафують за «неоприбуткування». Як бути?
 •   Державний реєстр РРО знову оновили
 •   Нова редакція «неприбуткового» Звіту Мінфін наказом від 28.04.2017 р. № 469 виклав у новій редакції форму Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, затверджену наказом Мінфіну від 17.06.2016 р. № 553.
 •   Нюанси заповнення сільгоспдотаційних ПН ДФСУ у листі від 06.06.2017 р. № 476/6/99-99-15-03-02-15/ІПК роз’яснює, що податкові накладні (ПН) з кодом «2» у другій частині порядкового номера такої ПН можуть складати й реєструвати в ЄРПН лише сільгоспвиробники, унесені до Реєстру, починаючи з дати внесення їх до Реєстру.
 •   НГО сільгоспземель — за новим порядком Мінагрополітики наказом від 23.05.2017 р. № 262 затвердило Порядок нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.
 •   Закон про споживче кредитування обростає нормативкою Правління НБУ постановою від 08.06.2017 р. № 50 установило вимоги до діяльності кредитних посередників у сфері споживчого кредитування відповідно до Закону України «Про споживче кредитування» від 15.11.2016 р. № 1734-VIII.
Перейти до номеру
 • № 52
 • № 51
 • № 50
 • № 48
 • № 47
 • № 46
 • № 45
 • № 44
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.